Behringer Compressor

شروع موضوع توسط fender ‏11/2/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک Behringer Compressor تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. fender

fender Banned

امتیازات:
    +113 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    بهرینگر بد است.

T1952. behringer tube compressor

اگر میخواهید پولتان را دور بریزید behringer بخرید

کمپرسور های tube یا لامپی با استفاده از لامپ خلاء یا vacium tube به هر چه گرم تر شدن صدا کمک میکنند و برای warmth کردن صدا از لامپ 12ax7 یا همان ecc83 (در آمریکا به آن ecc83 میگویند و در روسیه و کشور های دیگر 12ax7 ) آمریکا و روسیه از تولید کنندگان اصلی
    لامپ خلاء در دنیا هستند البته لامپ خلاء فقط در وسایل استودیو مثل کمپرسور یا mic pre amp ... استفاده نمی شود و در صنایع هواپیمایی نیز کاربرد فراوان دارد

کمپرسور لامپی مدل t1952 از دو لامپ 12ax7 برای پردازش صدا استفاده میکند اما این دو لامپ در مدار نیستند و فقط روشن میشوند مثل دو چراغ خواب شرکت بهرینگر یک رکب دیگر هم زده

است در پشت لامپ های خلاء دو لامپ التهابی از همان لامپ هایی که در چراغ قوه و.... استفاده میشود استفاده نموده است تا روشنایی خفنی بدهد و کاربر از کرده خود خوشحال . برود و
    حالش را ببرد تازه لامپی که در این دستگاه استفاده شده قیمتش 1 دلار است که اگر هم در مدار قرار میگرفت هم کاری نمی کرد . بعضی دوستان فکر میکنند بروند کمپرسور لامپی ارزون بخرند و بعد لامپش را عوض کنند که بنا بر توضیحات فوق بیخیال شوند بهتر است

رکب بعدی که این شرکت زده است استفاده از یک وزنه سربی در کف دستگاه به منظور سنگین شدن آن است (آحاد ملت هشیار باشند) کل کیتی که در آن استفاده شده اندازه کیت ماشین حساب است .

کمی پول بدهید یک کمپرسور avelon لامپی بخرید خیال خود را راحت کنید

البته تولید کمپرسور لامپی بهرینگر به علت تختی از پروتکل تولید استاندارد متوقف شده است ولی اگه جایی دیدید نخرید

Behringer Compressor-T1952.jpg

فایل های ضمیمه:

• Behringer Compressor-T1952.jpg
      T1952.jpg
      اندازه فایل:
      110.2 KB
      نمایش ها:
      1
    آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏11/2/10
    • خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    در قدرت avalon و neve شكي نيست.
    اما چرا در مورد اين محصول اينقدر بد بينانه قضاوت ميكنيد ؟
    ايا خودتون با اين محصول كار كردين ؟

من كه دو ساله دارمش و خيلي هم راضي هستم. گرمايي خوبي به صدا ميده كه در حد قيمتش 170000 خيلي هم خوب عمل ميكنه .
    و من بيبشتر مسترهام رو از اون هم عبور ميدم.
    در عين حال از كامپرسورهاي سخت افزاري dbx هم استفاده ميكنم.
    لطفا دليل موجه ايي بياريد تا من هم قانع بشم.
    بهرينگر محصولات خوب هم داره و در كنارش هم محصولات بهتره بگيم نيمه حرفه ايي تا بگيم بد.
    منتظر دلايلتون هستم.

3. fender

fender Banned

امتیازات:
    +113 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    داداش خوندی مطلب رو میگم اصلا تو مدار نیس تیوبه تازه دو تا لامپ چراغ قوه پشت تیوباس یه نگاه بکن بعدشم فکر کن اصلا تو مدار هست بازم تیوب 1 دلاری کاری نمیکنه یعنی نمیتونه بکنه
    شمام داداش حیف از این استفاده میکنی کارتو خراب نمیکنه ولی تاثیری هم نداره رو کارت

داداش این نقل قول هم کار نمیکنه

4. Omid-Mohebbi

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    اجازه بدين اين مورد رو من كه دارم باهاش كار ميكنم تشخيص بدم تا شما...
    ضمنا استاد من كه توي دوبي صدابرداره و توي استوديشون همش avalon و neve و manly در كنار كنسولهاي icon استفاده ميكنه اين مدل رو به من پيشنهاد كردن.
    نكنه به نظر شما ايشون هم سخت در اشتباهن...؟
    ضمنا توجيحاتتون منو قانع نكرد.

5. fender

fender Banned

امتیازات:
    +113 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    باهاش کار کنین موفق باشید به داداشتون هم سلام برسونید

6. creeep

creeep عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, sonar, soundforge
    رشته ی من موسیقیه این محصول با 266 رو استاد بنده بهم معرفی کرد...
    به همین دلیل سخت باهاتون مخالفم چون منم از این محصول استفاده کردم ..
    من زیاد با بهرینگر موافق نیستم ولی تو رنج قیمتش خیلی خوب داره کار میکنه بعدم من برای ساز با میک های rode & akg صدای خیلی خوبی میگرفتم که نسبت به کارت صدای خالی خیلی بهتر بود... بعدم تو این رنج رکمنتی فقط dbx 266 هستش که این محصول جلوش واقعا حرف برای گفتن زیاد داره...آره بهرینگر بعضی از محصولات خیلی ارزونش خوب نیست ولی شما دلیل نمیشه همه رو با یک چوب برونی
    این از این موضوع و بعد این که دوست من همیشه حرفت رو با دلیل و مدرک بزن ... اگه شما بازش کردی خوشحال میشم عکسش رو ببینم تا حرفت رو باور کنم...
    بعد یه موضوع دیگه این که 1کی 2 ملیون برای شما یه مقدار هزینه ی بیشتر... بعد اگر به فرض کیت این 2 سانت هم باشه پس بهرینگر خیلی خوب کار کرده عزیز چون عقل آدم نباید به چشمش باشه...
    مشتاقانه منتظر مدارک شمام

7. fender

fender Banned

امتیازات:
    +113 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    من عکس نگرفتم ازش به هر حال وظیفم بود بگم اگه یه روز توشو دیدی یاد ما بکن مرسی بابت نوشتت (من بازش کردم لامپاشو عوض کنم )

8. shepeskof

shepeskof عضو سایت

امتیازات:
    +22 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    اتفاقا صحبت های دوستمون fender جالب شد!!!! لامپا تو مدار نیست رو خوب اومدی!! یعنی اگه این قضیه ثابت بشه که تو مدار نیستن و فقط برای خوشگلی اونا رو گزاشته!!! واقعا واسه بهرینگر متاسفم!!!!

اگه مساله ی سنگینی ملاک نیست!!! به عقل سازنده باید آفرین گفت!!! پس چرا وزنه ی سربی استفاده شده؟؟؟؟

من فست تراک پرو دارم!!! رفیقم هم تو استودیوش profire 610 داره!!!! پروفایر تا دلت بخواد سنگینه!!!! خوب یعنی کیتش پیچیده تره!!!! فست ترک پرو وزنش مثل باد هوا میمونه!!! خوب معلومه محتویاتش از پروفایر ساده تره!!!! آیا شرکت ام آدیو باید بیاد توی فست تراک پرو یه سرب بزاره که سنگینش کنه!!! نه!!! این کارو نکرده!!! و همونطوری با همون وزن سبکش کارت رو داده بیرون!!!! پس این مساله یکم باید در مورد اون محصول بهرینگر ما رو به فکر بندازه!!!!

9. Black-sun

Black-sun

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools, sonar
    سلام به همه دوستان عزيز . من درباره قيمت لامپ اين دستگاه چيزي نميدونم . ولي من هم از اين دستگاه استفاده مي كنم . اتفاقا بايد بگم كه بازشم كردم . چون يكي از همون لامپ هاي چراغ قوه اي سوخته بود و عوض كردم . حالا ميخوام چند تا چيز مهم بگم :
    1 . پدر من كارش تعميرات لوازم صوتي و تصويري هستش
    2 . لامپ دستگاه كاملا تو مسير مدار هستش
    3 . دستگاه هاي كمپرسور خيلي داغ ميكنن براي همين تمام ترانزيستوراشون پيچ شدن به يك نوع فلزي كه وزن زياد دستگاه تا حدودي براي اون هستش
    4 . كوچك بودن يك مدار هيچ وقت دليل بر كارايي كم اون نيست
    5 . نسبت به قيمت دستگاه كاراييش بد نيست . (من خودم استفاده مي كنم)
    6 . هيچ وقت avalon و Behringer رو با هم مقايسه نكن . يكي قيمتش بيشتره با كيفيت بيشتر و يكي ديگه قيمت كمتر و كيفيت كمتر . دليل بر بد بودنش نيست
    7 . در ضمن همه ميدونن كه لامپي كه براي گرم كردن صدا هستش اينقدر نوراني نيست . اين براي قشنگتر شدنش به كار رفته
    در هر صورت من هم ناراضي نيستم ازش .
    [/B]

10. Omid Molavi

Omid Molavi مدیر تالار آهنگسازی و استودیوها تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    استودیو پاییز
    امتیازات:
    +547 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, logic, sonar
    دوست عزیز لایه سربی نیست و اون رادیاتور ترانزیستوره !!!

2- اگه لامپش هم تو مدار نباشه...بازم کارایی خوبی داره ...

شما دقیقاً مثل فروشنده های جمهوری تو اینجا که تخصصی صحبت میشه ...صحبت کردید !
    نسبت به این قیمت !! آیا کارایی نداره؟ والا من که دیدم داره...
    -------------------------
    و در نهایت !!! شما گفتید یه کمی پول بزارین روش avalon بخرین !!! یه کمی + 170 هزار تومن میشه 2700000 تومن ؟!!! این یه کمی 2530000 تومنه؟
    تازه قیمت 737 رو گفتم...چون کمپرسور تک آوالون استریو 3400000 تومنه!! خیلی هم نایابه آلمانیش

-------------
    این نسبت به آوالون اگر در ترازو قرار بگیره و منطق قیمت و کیفیت ! بهرینگر بهتره (نسبت به تفاوت قیمت منظورمه با بازده ای کالا )

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  11. ramin syateely

ramin syateely Banned

امتیازات:
    +40 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    دوست من هرکسی به انداره پولش آش می خوره!
    درسته کیفیت انچنانی نداره ولی در بعضی مواقع کارامد هست!
    یکی از دوستانم چندروز پیش پری امپ مدل2200 خریده بود اور استودیوم که تستش کنیم گین خوبی داشت ولی صدارو کثیف می کرد جلوی صفحه کنترلش یه چراغ حرارتی گذاشته بودن نور داشت ولی نگاه کردم دیدم عمل نمی کنه دستگاه رو باز کردیم شاید باورتون نشه 3عدد چراغ زرد رنگ المنتی پشت چراغ حرارتی گداشته بودن در واقع اون نور نور چراغهای المنتی بود! از خنده روده بور شدم :d

12. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    داداش من شما كه ميگي بهرينگر بده خود شما پول داري بدي 1 ميليون و اندي پول بدي اويلونو از اين چيزا بگيري ؟ حرف شما مثل مقايسه بنز با پرايد هست . هر دو ماشين هست اما بنز امكانات و طراحيش و كارايش بيشتره كه بايد پول بيشتري هم بدي پرايد كمتره پول كمتري هم ميدي ولي با پرايد هم ميشه رانندگي كرد. نميشه !؟

13. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    اينم اضافه كنم كه سركوبي يك شركت كار درستي نيست كه بگيم اين برند اصلا مفت هم ارزش نداره . . بالاخره همه كه مايه دار نيستن !!! يه سري پرايد ميخرن و راضي هستن يه سري بنز ميخرن كه اون كسي هم كه بنز ميخره 2 زار رانندگي بلد نيست بكنه !!
    ما كه انقدر نكته سنج هستيم و علمي به قضيه نگاه ميكنيم و زوم هستيم كاش در چيزهاي ديگر هم انقدر نكته سنج بوديم.

14. PEYMAN OMIDI

PEYMAN OMIDI عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, nuendo
    بهرینگر زیاد چیت می کنه اما اون قدر هم که این دوستمون گفتن مسخره نیست.دنیا قانون و حساب کتاب داره.اگه قرار باشه یک محصول به عنوان تیوب وارد بازار بشه و تیوب نباشه اون شرکت باید تاوان های سنگینی بابت این کار بپردازه از اونجایی که این محصول جز محصولات نسبتا قدیمی بهرینگر هست شک نکنید استاندارد های مورد نیاز نسبت به قیمتش داشته.البته باز هم می گم بهرینگر همیشه محصولاتی رو تولید کرده که کمی هم بیش از قیمتشون کارایی داشتن.البته که به پای avalon نمی رسه اما در حد و اندازه خودش کارایی داره.

15. Omid-Mohebbi

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    من مدل t1952 رو دارم. همونی که دوستان میگن تیوب نیست و لامپهاش دکوری هستن.
    اما تا حالا که نیازهام رو برآورده کرده. موسیقی رو ازش عبور میدم گرمای خاصی بهش میده. بعضی از کارهام رو فقط با همون مستر کردم بدون هیچ پلاگینی!
    مهم استفاده از اون هستش. که کار با این مدل نیازمند دقت و وقت گذاشتنه.

16. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    آقاي محبي قيمتش الان چند هست تو بازار ؟ گفتيد 170 تومان ؟ اگر 170 تومانه چقدر خوبه به قيافش بيشتر ميخوره :smile (56):

17. ramin syateely

ramin syateely Banned

امتیازات:
    +40 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    این مدلی که اقای محبی فرمودن دیگه از رده تولید خارج شده

18. shepeskof

shepeskof عضو سایت

امتیازات:
    +22 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    خوب من الان طلبش شدم!!! یعنی نیست؟؟؟ یا مدل دیگه ای نداره1؟ تو این رنج قیمت که همین 4 تا کارو بکنه!!!!!

19. ramin syateely

ramin syateely Banned

امتیازات:
    +40 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    مدل mic2200 در بازار هست ولی خوب اگه بالارو خونده باشی میبینی چه دستگاه خوبیه :d

20. shepeskof

shepeskof عضو سایت

امتیازات:
    +22 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    داداش اینی که گفتی!!! پری آمپ هستش!!! من یه چیزی میخوام!!!! مثل اون باشه!!! آخه خیلی ظلمه!!! کمپرسور!!! لیمیتر!!! تیوب!!! گیت!!!! پری آمپ!!!! همه تو یه رک!!!! 170 تومن1؟!؟!؟!؟!؟!؟!

اگه بخوای همه ی اینها رو معمولیشو ببندی 2و3 تا رک میشه!!! ولی این همه رو داره!!!! جان هرکی دوست دارین یه راهنمایی بکنین من خیلی طلبشم!!!!

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. پری امپ بهرینگر mic2200 طرز کار