Bass Hunter و اف ال استادیو

شروع موضوع توسط امین پیشه ور ‏28/10/11 در انجمن نشريات ، مقالات و مجله ها

تاپیک Bass Hunter و اف ال استادیو تالار نشريات ، مقالات و مجله ها در persian-music.org.

1. امین پیشه ور

امین پیشه ور مدیر ارشد تیم مدیریت مدیر ارشد

امتیازات:
    +1,315 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    با توجه به اینکه آلبوم Now Youre Gone به مدت دو هفته جز شماره یک UK chart بوده و همین موزیک به مدت 5 هفته جز شماره اول این چارت بوده ، تعدادی سوال از ایشون شده ، که فکر میکنم واسه شما دوستان مشتاق اف ال جالب باشه..

برای شروع از ایشون این سوال رو پرسیدن که : از چه زمانی اقدام به ساخت موسیقی کردین؟
    من از سن 17 سالگی به سال 2002 اقدام به ساخت موسیقی کردم که خانواده من هم که در خوانندگی دستی داشتن مشوق من بودن.
    کلا من 3 تا آلبوم داشتم از سال 2006 تا 2009 با نام هایه :
    2006 : LOL

2008 : Now Youre Gone The Album

2009 : Bass Generation

از ایشون سوال شده که چطور اف ال رو انتخاب کردین به عنوان یه DAW
    بطور خلاصه جوابشون این بوده که : این Host رویه PC یکی از دوستانشون دیدن و مشتاق شدن که در منزل وبر روی کامپیوتر خودشون نصب کنن که با توجه به ارتباطی که با این DAW برقرار کردن تونستن اف ال رو نرم افزار میزبان خودشون قرار بدن.

در کنار اف ال از چه لوازم استادیویی استفاده میکنید ؟
    برنامه اف ال نیازی به سخت افزار و ابزاری نداره و خوش به تنهایی تمام این نیازهارو بر طرف میکنه.

مزایا و معایبش در استفاده از نرم افزارها و سخت افزارها چیه؟
    در ساخت موزیکهایه الکترونیک اف ال مزایایه زیادی رو داره
    ترتیب سنج و رول پیانو بسیار جذاب هستند، شما می توانید هر ملودی و هارمونی را با موس را فقط در چند دقیقه تولید کند.
    محیط گرافیکی آن خیلی آسان و راحت که میشه به آسانی به هدف خودت در ساخت موزیک بررسی.
    فضایه زیادی رو بر روی هارد نمیگیره و به راحتی میشه اونو در یه کامپیوتر و لب تاب ساده بدون هیچ تاخیری اجرا کرد.
    ولی در مورد معایب آن ( که میشه گفت هیچ کسی کامل نیست ) اف ال رو نمیشه در مک اجرا کرد.

آیا پروژهایه خودتونو برای کاربران قرار میدین که کمک کنه برایه بهتر درک کردن اف ال؟
    من به شخصه دوست دارم که این کارو انجام بدم ولی در زمان مناسب خودش .
    حال اگه دوستان خواستند میتونن در سایت من در مسابقه هایه رمیکس من شرکت کنن.

منبع : برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید
    مترجم : محمد امین پیشه ور

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
بارگذاری...