آخرین ارسال‌ها

AVICII دیجی معروف تیم برگلین معروف به اویچی در گذشت

ramtinmjj

عضو سایت
8/9/13
96
29
بهشهر
بر اساس بیانیه ای از نماینده او، هنرمند، دی جی و تولید کننده تیم برلینگ، a.k.a. Avicii، بعد از ظهر جمعه در عمان، درگذشت. او 28 سال داشت.

در این بیانیه آمده است: "ما با غم و اندوه فراوان از دست دادن تیم هارلینگ رو تسلیت میگوییم، همچنین به عنوان Avicii شناخته شده است." او در روز جمعه بعد از ظهر جمعه، 20 آوریل، در مسقط، عمان مرده است. ما از همه می خواهیم که در این زمان دشوار در حفظ حریم خصوصی او به ما کمک کنند. هیچ اظهارنامهای بیشتر داده نخواهد شد. "

او در سال 2016 از اجرای زنده بازنشسته شد، با اشاره به دلایل سلامتی. او چندین سال از مشکلات سلامتی رنج می برد، از جمله پانکراتیت حاد، بخشی ناشی از نوشیدن بیش از حد الکل. او در سال 2014 میلادی پیوند قلب و آپاندیس خود را از دست داده بود.

وی در سال جاری در وب سایت خود بیانیه زیر را منتشر کرد:

"ما همه چیز را در زندگی و کارهایمان به خودمان می آموزیم، در حالی که ما درک می کنیم که چه مواردی برای آمریکا مهم است.
برای من موسیقی مهم است. این چیزی است که من برای آن زندگی میکنم، آنچه احساس میکنم به دنیا آمده ام.

سال گذشته من از انجام زنده رها شدم، و بسیاری از شما فکر می کردید که این بود. اما پایان زندگی هرگز به معنای پایان Avicii یا موسیقی من نبود. در عوض، من برگشتم به جایی که همه آن را حس کردند - استودیو.

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,275
34
Vengeance Land
عجب...

خدا بیامرزه...

چند روزی بود تو فکر این بنده خدا بودم...

اومدم فروم و این پستو دیدم...

روحش شاد...

31/7/18
13
23
خدابیامرزه دی جی خوبی بود چن تا آهنگ خیلی خوب داره که دوسشون دارم.
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

صفحه ما در اینستاگرام

بالا