آخرین ارسال‌ها

پروژه تکمیلی Ardashir- Dream Road - Ambient

8/2/19
11
39
همیشه علاقه خاصی به سبک آمبینت و کارهای شیلر داشتم و کار کاملا برامده از احساس شخصی هست و خوشحال میشم نظر دوستان و اساتید رو داشته باشم.
Genre : Ambient
Tempo :100bpm
Key : Bminor
daw : Fl 12 & Cubase5

projektnoire

هنرمند
عضو سایت
6/2/17
449
23
بیس و پرکاشنت عالیه.
البته من کارهای امبینتی که drone-y تر باشن و بیت نداشته باشن رو بیشتر می‌پسندم ولی چون اسم شیلر رو آوردی کنجکاوم کردی که گوش کنم و خب واقعا در حد شیلر داری کار میکنی (اگر بهتر نباشه :) ) و من از این بابت خیلی خوشحالم که می‌بینم بچه ها انگیزه برای ساخت موسیقی الکترونیک دارن.
پدها و فضاسازیت هم عالیه. با توجه به اعصاب‌خردی های چند روز اخیرم نیاز داشتم به یه چیزی این مدلی.
خلاصه که دمت گرم و ادامه بده :)

8/2/19
11
39
بیس و پرکاشنت عالیه.
البته من کارهای امبینتی که drone-y تر باشن و بیت نداشته باشن رو بیشتر می‌پسندم ولی چون اسم شیلر رو آوردی کنجکاوم کردی که گوش کنم و خب واقعا در حد شیلر داری کار میکنی (اگر بهتر نباشه :) ) و من از این بابت خیلی خوشحالم که می‌بینم بچه ها انگیزه برای ساخت موسیقی الکترونیک دارن.
پدها و فضاسازیت هم عالیه. با توجه به اعصاب‌خردی های چند روز اخیرم نیاز داشتم به یه چیزی این مدلی.
خلاصه که دمت گرم و ادامه بده :)
خیلی به من لطف دارین. و ممنون از زمانی که گذاشتید. من خودم با کارهای شیلر زندگی کردم و یکی از دلایلی که به موسیقی الکترونیک رو آوردم کارهای امثال شیلر و ژان میشل ژار بود. باز هم سپاسگذارم . امیدوارم بتونم در آینده کارهای قویتری بسازم که از لیبل های خوبی پخش بشه.

بالا