پروژه تمرینی [Ali Bakhtevash - Edge of Darkness [Reworked

سطح کار در چه حدی می باشد؟

• عالی

رای: 2 28.6%
  • خوب

رای: 4 57.1%
  • متوسط

رای: 1 14.3%
  • ضعیف

رای: 0 0.0%

• تعداد رای دهندگان
    7

hexenpro

عضو سایت
22/7/10
196
209
43
31
Tehran
www.soundcloud.com
با همکاری دوستم (مهران پاکرو) که زحمت نوازندگی گیتار الکتریک اثر رو کشیدند، آهنگ سریال "لبه تاریکی" محصول سال 1985 را که توسط "اریک کلاپتون" ساخته شده بوده رو ، بازسازی نمودنم. میخواستم نظرتون در مورد کار از لحاظ نحوه ی رکورد صدا، نحوه تنظیم و همچنین میکس و مستر کار , بقیه مسایل رو جویا بشم و هم این که تمرینی نموده باشم :D
DAW: FL Studio 11
VSTi: EZKey, Trilogy, SI-String, Session Drummer
VSTfx: FL Plugin, iZotop اوزون 5, T-Rack CS
E. Guitar: Ibanez GX1
Effector: Zoom
Sound Card: iCON Cube 4nano
Midi Keyboard: Axiom G2

توضیحات تکمیلی:
Edge of Darkness is a British television drama serial, produced by BBC Television in association with Lionheart Television International and originally broadcast in six fifty-five minute episodes in late 1985...

Reworked By: Ali Bakhtevash ft. Mehran Pakroo

لینک کمکی جهت دانلود:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

فایل های ضمیمه

آخرین ویرایش:
9/1/14
119
183
43
تبریز
بعنوان پروژه تمرینی خوب بود. ولی اگه یخورده گیتار الکتریک تمیزتر نواخته می شد، خیلی بهتر می شد و صدای گیتار هم نسبت به بقیه صداها یخورده بلند بود. البته من اینارو در مقایسه با ترک ارجینال می گم.
در کل من لذت بردم! خسته نباشین!

hexenpro

عضو سایت
22/7/10
196
209
43
31
Tehran
www.soundcloud.com
بعنوان پروژه تمرینی خوب بود. ولی اگه یخورده گیتار الکتریک تمیزتر نواخته می شد، خیلی بهتر می شد و صدای گیتار هم نسبت به بقیه صداها یخورده بلند بود. البته من اینارو در مقایسه با ترک ارجینال می گم.
ممنون از نظرتون. بقیه موارد پس مشکل خاصی نداشت؟

23 مشاهده، اونوقت 2 نظر؟! من انتظار بیشتر از اینا بود دوستان.

hexenpro

عضو سایت
22/7/10
196
209
43
31
Tehran
www.soundcloud.com
با توجه به فرمایشات شما دوست و هنرمند عزیز، یکبار دیگر کار رو بررسی و از لحاظ حجم صدا ساز ها ، نویز گیری و تمیز کاری صدای گیتار تغییراتی رو اعمال نمودم.

فایل های ضمیمه

9/1/14
119
183
43
تبریز
اولا خیلی ممنون که رو حساب حرف من، رو پروژه دوباره کار کردین.
و اما بعد
راستشو بخواین این بار که دوتا کارتونو با هم دیگه و ترک ارجینال مقایسه کردم، حس کردم ایراد کار بیشتر مربوط به همون تمیز نبودن سولو هستش تا حجم صدای سولو. منظورم از تمیز نبودن اینه که بعضی جاها نتها زود عوض یا دیر عوض می شن یا تو بند دادن عجله کردین یا زیاد روش مکث کردین.. یکی دو جام اسلاید رو نت اشتباه تموم شده.. البته اینایی که می گم خیلی جزئی هستن و زیاد به چشم نمیان واقعا.(کلیت کار واقعا خیلی خوب شده):)
الان که حجم صدای سولورو آوردین پایین فک می کنم از لحاظ میکس بهتر شده.اگه ترک اصلیو گوش بدین متوجه میشین که صدای درامز مخصوصا اسنرش نسبت به کار شما تیزتر، قویتر و کوبنده تر هستش که قک کنم یخورده روش کار کنین راحت حلش می کنین!
اگرم بخواین خیلی دیگه به ارجینال نزدیک باشه باید قسمتای گیتار کلین و چندتا قطعه ریز پیانو که خیلی ظریف تو ترک ارجینال هستن رو به کارتون اضافه کنین.
اینا همش نظر شخصی منه!:)
موفق باشین!

hexenpro

عضو سایت
22/7/10
196
209
43
31
Tehran
www.soundcloud.com
اولا خیلی ممنون که رو حساب حرف من، رو پروژه دوباره کار کردین.
و اما بعد
راستشو بخواین این بار که دوتا کارتونو با هم دیگه و ترک ارجینال مقایسه کردم، حس کردم ایراد کار بیشتر مربوط به همون تمیز نبودن سولو هستش تا حجم صدای سولو. منظورم از تمیز نبودن اینه که بعضی جاها نتها زود عوض یا دیر عوض می شن یا تو بند دادن عجله کردین یا زیاد روش مکث کردین.. یکی دو جام اسلاید رو نت اشتباه تموم شده.. البته اینایی که می گم خیلی جزئی هستن و زیاد به چشم نمیان واقعا.(کلیت کار واقعا خیلی خوب شده):)
الان که حجم صدای سولورو آوردین پایین فک می کنم از لحاظ میکس بهتر شده.اگه ترک اصلیو گوش بدین متوجه میشین که صدای درامز مخصوصا اسنرش نسبت به کار شما تیزتر، قویتر و کوبنده تر هستش که قک کنم یخورده روش کار کنین راحت حلش می کنین!
اگرم بخواین خیلی دیگه به ارجینال نزدیک باشه باید قسمتای گیتار کلین و چندتا قطعه ریز پیانو که خیلی ظریف تو ترک ارجینال هستن رو به کارتون اضافه کنین.
اینا همش نظر شخصی منه!:)
موفق باشین!
بسیار ممنون بابت توجه مجددتان. راستش رو بخوائید این کار رو کلا تو 2 ساعت ضبط و میکس کردیم و خیلی روش کار نکردم. البته من رو فضا سازی و تنظیم سایر ساز ها از قبیل پیانو، باس و درامش کار کرده بودم قبلا که یهو دوستمون اومد روش سولوش رو زنده زد. من خودم با VST سولوش رو در آورده بودم. مسلما اگه تمرین میکرد خیلی بهتر میشد کار. البته جنس درامش رو هم حق باشماست مقداری ضعیف هستش. :D

18/10/14
92
163
33
41
از آقا مهران ممنون که تونستن روی این فایل midi نوازندگی تقریبا قابل قبولی رو انجام بدن البته تو 2 ساعت خوبه
منم فایل midi این آهنگ و دارم :)
ممنون از زنده کردن خاطرات