آخرین ارسال‌ها

پروژه تکمیلی Alex Kortev - Eternity (Original Mix)

5/9/18
9
39

با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم. اسم من آرمان هست و اسم هنریم Alex Kortev .اولین کاری هست که در این سایت قرار میدم . سبک کار Uplifting Trance هست,اسم کار هم ( ابدیت ) eternity .خوشحال میشم نظرات شخصی و تخصصی اساتید و علاقه مندان این سبک رو در مورد کارم داشته باشم.
تمامی کار در Fl studio 11 انجام شده و برخی میکس صداها در cubase 5 .
Genre : Uplifting Trance
Key: G minor
Tempo: 136
Time 3:00
VST Plugins : Sylenth 1 , 3x Osc
FX plugins : FL plugins and cubase

فایل های ضمیمه

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,256
34
Vengeance Land
سلام آرمان عزیز...
ورودت رو به سایت تبریک میگم و امیدوارم همینطور موزیک های خوب از تو در این سایت بشنویم...:thumbsup:

من اصولا اهل ایراد گیری نیستم:geek:

به عقیده من :
یه اثر هنری در عین این که برای شنوده خلق میشه و شنونده میتونه اون رو گوش کنه یا گوش نکنه و etc...
برای خود خالق اثر چیزیه که عینن همین رو میخاسته! نه یک نت کمتر نه یک نت بیشتر

نمیشه
گفت:
چرا این کورد رو اینجا و اینشکلی استفاده کردی؟
چرا صدای لید رو اینطوری اکولایز کردی؟
چرا این گام و ...:hilarious-10:

کارو که گوش میکردم به گوش من کاری بود که خوب صدا میداد

ین همه ی عناصر به جا توی موزیک دیده میشدن و حرفشون رو میزدن

لول کلی موزیک (Overall) میتونم بگم در حد کار هایی بود که توی VA ها همیشه شنیدم...
ینی World Class (توی سبک خودش)

چیز دیگه ای بنظرم برای گفتن نمی مونه:geek:

5/9/18
9
39
سلام آرمان عزیز...
ورودت رو به سایت تبریک میگم و امیدوارم همینطور موزیک های خوب از تو در این سایت بشنویم...:thumbsup:

من اصولا اهل ایراد گیری نیستم:geek:

به عقیده من :
یه اثر هنری در عین این که برای شنوده خلق میشه و شنونده میتونه اون رو گوش کنه یا گوش نکنه و etc...
برای خود خالق اثر چیزیه که عینن همین رو میخاسته! نه یک نت کمتر نه یک نت بیشتر

نمیشه
گفت:
چرا این کورد رو اینجا و اینشکلی استفاده کردی؟
چرا صدای لید رو اینطوری اکولایز کردی؟
چرا این گام و ...:hilarious-10:

کارو که گوش میکردم به گوش من کاری بود که خوب صدا میداد

ین همه ی عناصر به جا توی موزیک دیده میشدن و حرفشون رو میزدن

لول کلی موزیک (Overall) میتونم بگم در حد کار هایی بود که توی VA ها همیشه شنیدم...
ینی World Class (توی سبک خودش)

چیز دیگه ای بنظرم برای گفتن نمی مونه:geek:

سهیل جان ممنون از خوش آمد گویی و نظر روحیه بخشت. خیلی لطف داری به بنده. امیدوارم بتونم کارهام رو زودتر ریلیس کنم. سپاس

10/4/10
248
خیلی خوب بود(البته از همون دید شنونده) و یه چیز دیگه اینکه اولین کسی هستی که دارم میبینم گام پروژه اش رو هم مشخص کرده.

5/9/18
9
39
خیلی خوب بود(البته از همون دید شنونده) و یه چیز دیگه اینکه اولین کسی هستی که دارم میبینم گام پروژه اش رو هم مشخص کرده.
نظر لطفتونه . به نظرم باید تمام مشخصات کار ذکر بشه تا مورد بررسی قرار بگیره. اگر دوستان بخوان میتونم فایل پروژه یا میدی کانال ها رو هم در اختیارشون بذارم اگه کمکی به تمرین دوستان بکنه. با سپاس

10/1/12
33
Mashhad
سلام دوست عزیز موزیک قشنگی بود!
به نظر من قسمت بیلدآپ بیس زیادی داره و دراپ رو خیلی قوی نشون نمیده ، صدای اسنیر یا کلپ اصلا شنیده نمیشه و یه حالت یکنواخت به خودش گرفته!

بالا