Akira Yamaoka

شروع موضوع توسط ESP ‏14/8/10 در انجمن Others

تاپیک Akira Yamaoka تالار Others در persian-music.org.

1. ESP

ESP عضو سایت

امتیازات:
    +5 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    Composer معروف Soundtrack های Silent Hill که ادم میتونه با اهنگ هاش زندگی کنه
    {username}-{filename}

استاد Akira Yamaoka
    Niigata, Japan
    متولد : February 6, 1968

بیوگرافی Yamoaoka
    به گفته خود :
    در ابتدا ، من برنامه ریزی کردم برای تبدیل شدن به یک هنرمند در قالب موسیقیدان. هرچند که برای من هیچ تفاوتی میان موسیقی و هنر وجود ندارد ، موسیقی من ایجاد آن چیزی است که من هستم. بنابراین ، من خودم به عنوان خالق موسیقی اهنگ میسازم... و اولین اهنگی که نوشتم زمانی بود که من در گروه پانک راک مدرسه بودم.
    {username}-{filename}

ابزار های اهنگسازی من در هر محیطی که من اونجا وجود دارم هستند.محل کار من محدود نیست. آشپزخانه ی من نیز محل کارم محسوب می شود. بنابراین ، من از طریق فرآیند خلقتی مانند هنرمندی که نفس عمیقی می کشد همیشه انگشت های خود را روی کلاویه پیانو میگزاره هستم . من در هر زمانی موسیقی رو کار میکنم و محدویتی برایش ندارم... این سبک من است.

تپه خاموش 2 عنوان مورد علاقه ما بود زیرا این عنوان تا به حال در هیچ عناوین دیگری تشابح نداشته در آن زمان ، و این احساس خالص و اصلی ما بود که حتی یک چیزی بیش از یک عنوان وحشت است ، نه فقط یک دسته از هیولا که شما رو مجبور به مبارزه کرده باشه ، ما با سناریوهای پیچیده تری روبه رو بودیم. و اقدام عاقلانه ای ، که این بود و رضایت بخش بود ، اما به طور کلی عنوان مورد علاقه ما بود.

{username}-{filename}

در جهان بیان خلاق ، من فکر نمیکنم بین موسیقی و یا نقاشی فرقی وجود داشته باشه.
    اهنگسازی یا نقاشی کردن یک عکس در اصل یک چیز هستن و اینها اصطلاحات من هست

صدای من و روحم "Silent Hill" را به این دنیا اورده. در هر صورت ، من فکر می کنم این سرنوشتی است که ما برای دیدار با یکدیگر از آن میخوایم و تنها خودم در این دنیا می توانم صدا را از این عنوان بسازم.
    و اون اهنگ معروف Theme of Laura رو در 3 روز نوشت !

و همچنین Discography ایشون :

برگرفته از Wiki و IMDb

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. justin81

justin81 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo
    خیلی باید آدم جالبی باشه!:smile (45):

بارگذاری...