Akira Yamaoka

  • شروع کننده موضوع ESP
  • تاریخ شروع

ESP

9/7/10
20
5
0
Composer معروف Soundtrack های Silent Hill که ادم میتونه با اهنگ هاش زندگی کنه


استاد Akira Yamaoka
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
, Japan
متولد : February 6, 1968

بیوگرافی Yamoaoka
به گفته خود :
در ابتدا ، من برنامه ریزی کردم برای تبدیل شدن به یک هنرمند در قالب موسیقیدان. هرچند که برای من هیچ تفاوتی میان موسیقی و هنر وجود ندارد ، موسیقی من ایجاد آن چیزی است که من هستم. بنابراین ، من خودم به عنوان خالق موسیقی اهنگ میسازم... و اولین اهنگی که نوشتم زمانی بود که من در گروه پانک راک مدرسه بودم.


ابزار های اهنگسازی من در هر محیطی که من اونجا وجود دارم هستند.محل کار من محدود نیست. آشپزخانه ی من نیز محل کارم محسوب می شود. بنابراین ، من از طریق فرآیند خلقتی مانند هنرمندی که نفس عمیقی می کشد همیشه انگشت های خود را روی کلاویه پیانو میگزاره هستم . من در هر زمانی موسیقی رو کار میکنم و محدویتی برایش ندارم... این سبک من است.

تپه خاموش 2 عنوان مورد علاقه ما بود زیرا این عنوان تا به حال در هیچ عناوین دیگری تشابح نداشته در آن زمان ، و این احساس خالص و اصلی ما بود که حتی یک چیزی بیش از یک عنوان وحشت است ، نه فقط یک دسته از هیولا که شما رو مجبور به مبارزه کرده باشه ، ما با سناریوهای پیچیده تری روبه رو بودیم. و اقدام عاقلانه ای ، که این بود و رضایت بخش بود ، اما به طور کلی عنوان مورد علاقه ما بود.در جهان بیان خلاق ، من فکر نمیکنم بین موسیقی و یا نقاشی فرقی وجود داشته باشه.
اهنگسازی یا نقاشی کردن یک عکس در اصل یک چیز هستن و اینها اصطلاحات من هست

صدای من و روحم "Silent Hill" را به این دنیا اورده. در هر صورت ، من فکر می کنم این سرنوشتی است که ما برای دیدار با یکدیگر از آن میخوایم و تنها خودم در این دنیا می توانم صدا را از این عنوان بسازم.
و اون اهنگ معروف Theme of Laura رو در 3 روز نوشت !

و همچنین Discography ایشون :


برگرفته از
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
و
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
 
  • تشکر
واکنش‌ها: nastynas