آخرین ارسال‌ها

Add کردن بانکهای غیر از بانکهای شرکت Ni به Kontakt Library

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,643
53
.
من الآن در موقعیتی نیستم که این مورد رو آزمایش کنم، ولی بعداً امتحان میکنم. امیدوارم با این روش مشکل حل بشه. ممنونم از شما.

آخرین ویرایش:
5/1/15
28
26
درود بزرگواران
ایا بانکهای کنتاکتی که جدیدتر هستند و موقع اجرا ارور میدند که کنتاکت شما قدیمی باید اپدیت کنید تا این بانک اجرا بشه ایا این بانک ها هم میشه با این ترفندی که شما گفتید لود کرد تو کنتاکت؟؟من کردم نشد.و نکته ی جالب اینکه کنتاکتم هم اخرین ورژن هست 5.3.0.6464 ایا ورزن جدیدتری از این اومده یعنی؟
سلام دوست عزیز .
آخرین ورژن کنتکت ورژن 5.5.0 (به صورت آپدیت) هست که توسط تیم R2R کرک شده . ورژن شما خیلی قدیمیه !! این آپدیت رو نصب کنید مشکلتون حل میشه .
موفق باشید .

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,643
53
.
استاد یعنی الان مشکل شما حل نشد؟
محمد عزیز من همونطور که شرح داده بودی فولدر لایبرری رو در دسکتاپ کپی کردم و اومدم با همون Kontakt Library Manager لایبرری رو بسازم و آدرس دسکتاپ رو بدم که خود Kontakt Library Manager بعد از کلیک روی ناب + این ارور رو داد و عمل نکرد!

E.jpg

یکبار دیگه آدرس لایبرری موجود در پارتیشن آرشیو رو دادم (نه لایبرری موجود در دسکتاپ) باز هم همین ارور رو داد.
جالب تر اینکه این بانکی که مشکل لود رو داره، اصلاً قدیمی نیست و از جدیدترین لایبرری های Best Service هست.
ورژن آپدیت Kontakt من هم 5.5.0 (آخرین آپدیت) هست.
مشکل همچنان باقیست!

DANIEL ADHAMI

هنرمند
عضو سایت
جناب فرهود کمی برام عجیبه.گیج شدم.البته من از این نرم افزار استفاده میکنم.حالا نمیدونم از نظر ظاهری تفاوت دارن آیا اهمیتی داره تو اصل داستان یا نه.

فایل های ضمیمه

DANIEL ADHAMI

هنرمند
عضو سایت
حالا من به یه مشکل دیگه برخورد کردم.اصلا نمیدونم بخدا به کدوم ساز این کنتاکت باید برقصم.
دیشب نسخه ی 5.5.0 رو دانلود کردم و نصب کردم.
اما حالا دقت میکنم میبینیم بعضی از لایبرری هام نیاز به اکتیو داره.
اما قبلا همچین چیزی نبود اصلا.به نظرتون بخاطر ورژن برنامه نیس؟

فایل های ضمیمه

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,643
53
.
خب محمد جان من که گفتم! اتفاقاً آپدیت جدید (5.5.0) مشکلش در این مورد بیشتره! این مشکل برای Kontakt من دقیقاً از زمانی که آپدید 5.5.0 رو نصب کردم شروع شد!
ضمناً اون نرم افزاری که من برای درست کردن لایبرری Kontakt استفاده میکنم، ورژن بعدی همونیه که شما داری. فرق زیادی با هم ندارن.

DANIEL ADHAMI

هنرمند
عضو سایت
خب محمد جان من که گفتم! اتفاقاً آپدیت جدید (5.5.0) مشکلش در این مورد بیشتره! این مشکل برای Kontakt من دقیقاً از زمانی که آپدید 5.5.0 رو نصب کردم شروع شد!
ضمناً اون نرم افزاری که من برای درست کردن لایبرری Kontakt استفاده میکنم، ورژن بعدی همونیه که شما داری. فرق زیادی با هم ندارن.
مشکل رو با نصب مجدد نسخه ی پایین تر حل کردم.
در مورد اون مشکل اولی هم پیشنهاد من اینه که شما همون نسخه ی 5.4.2 یا 5.4.3 رو نصب کنید.این نسخه ی جدید شدیدا مشکل داره جناب فرهود.
شما نصب که کردید کنتاکت رو،حالا این بار اون لایبرری رو بریزید تو درایوی که ویندوزتون هست و از اون جا ادد کنید.
ببینین شما نباید خود پوشه رو‌کپی کنید.یه پوشه جدید با یه اسم جدید تو درایو ویندوز بسازید،بعد محتویات اون لاییبرری رو کپی کنید داخل این فولدر جدید.
یکم مضحک به نظر میرسن این راه حل ها،ولی خوب تیریه در تاریکی
[doublepost=1458480810,1433885845][/doublepost]ممنون میشم از دوستان لینک دانلود custom kontakt library رو قرار بدید.متاسفانه حذف شده از سیستم.
[doublepost=1458481150][/doublepost]ممنون میشم از دوستان لینک دانلود custom kontakt library رو قرار بدید.متاسفانه حذف شده از سیستم.

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,643
53
.
فرهود جان با این برنامه که بانک هارو درست میکنم وقتی ویندوز عوض کنم دیگه اجرا نمیشن. واسه شما هم این مشکل پیش اومده ؟
خب این برنامه همینطوریه! باید مجدداً درست کنی!
من خیلی وقته دیگه از این برنامه استفاده نمیکنم. در واقع این اواخر برای آپدیت های جدید Kontakt که اصلاً جواب نمیداد.
الآن از روش تغییر nicnt های آماده استفاده میکنم. هم بخوبی جواب میده و هم اینکه 10 بار هم ویندوز عوض کنی، همون nicnt قبلی رو میتونی باز هم استفاده کنی. ضمناً فایل nicnt بدست اومده رو براحتی میتونی شر کنی و بدی دوستت هم استفاده کنه. در حالی که اون فایلهایی که برنامه ی Custom Kontakt Library میساخت، فقط برای کامپیوتر خودت قابل استفاده بود!

hamid_pe2

میکس و مسترینگ
تیم مدیریت
مدیر تالار
2/12/11
1,511
خرمشهر
خب این برنامه همینطوریه! باید مجدداً درست کنی!
من خیلی وقته دیگه از این برنامه استفاده نمیکنم. در واقع این اواخر برای آپدیت های جدید Kontakt که اصلاً جواب نمیداد.
الآن از روش تغییر nicnt های آماده استفاده میکنم. هم بخوبی جواب میده و هم اینکه 10 بار هم ویندوز عوض کنی، همون nicnt قبلی رو میتونی باز هم استفاده کنی. ضمناً فایل nicnt بدست اومده رو براحتی میتونی شر کنی و بدی دوستت هم استفاده کنه. در حالی که اون فایلهایی که بنامه ی Custom Kontakt Library میساخت، فقط برای کامپیوتر خودت قابل استفاده بود!
ممکنه این روش رو هم به ما بگی فرهودجان ؟ یه روشی آقای اخوان گفته بودند متاسفانه نتونستم انجامش بدم.

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,643
53
.
ممکنه این روش رو هم به ما بگی فرهودجان ؟ یه روشی آقای اخوان گفته بودند متاسفانه نتونستم انجامش بدم.
1- یک wallpaper با فرمت png آماده میکنید و اون رو کپی میکنید در داخل فولدرِ لایبرری در کنار فولدرهای Instruments و Samples (اسم اون فایل png رو wallpaper تایپ کنید).
2- یک فایل nicnt از لایبرری هایی که قبلاً داشتید، کپی میکنید باز هم در داخل همون فولدر در کنار فایل png.
3- برنامه ی ++Notepad رو نصب میکنید و اون فایل nicnt رو با این برنامه باز میکنید.
4- در داخل تکستی که باز شده، سه مورد باید تغییر داده بشه:

الف) Name
ب) RegKey
پ) SNPID

Untitled-1.jpg
(البته اسم کمپانی رو هم میتونید تغییر بدید ولی ضروری نیست)

5- جایی که قسمت RegKey و Name در تصویر رنگی شده، اسم محصول قبلی هست که شما اونها رو پاک میکنید و اسم لایبرریِ جدید که میخواید براش Add بسازید رو تایپ میکنید.
6- در اون قسمت رنگی SNPID یک عدد سه رقمی دلخواه تایپ میکنید. این عدد، هر عدد سه رقمی میتونه باشه ولی نباید تکراری باشه با لایبرری های قبلی شما که قبلاً Add شدند.
7- بعد از این تغییرات، تکست رو Save میکنید (Ctrl-S) و برنامه ی ++Notepad رو میبندید.
8- اسم خود فایل nicnt رو هم تغییر میدید به همون اسمی که قبلاً در داخل تکست برای Name و RegKey داده بودید.
9- کانتکت رو ران میکنید و مثل هر Add Library دیگه ای اون رو در لیست کانتکت Add میکنید.

ضمناً اگر لایبرری خاصی مد نظرتون هست که بخواید براش Add بسازید، میتونید اینجا مطرح کنید تا من یا دوستان دیگه اگر nicnt و png اون رو قبلاً ساخته باشیم، با هم شر کنیم.

---------------
ویرایش:
برنامه ++Notepad یک نرم افزار تکست خیلی کم حجم هست (چیزی مثل Notepad ویندوز) که اگر نداشتید میتونید از بخش ضمیمه دانلود کنید.

فایل های ضمیمه

آخرین ویرایش:

x-rated

عضو سایت
17/3/10
230
28
آباده
من فکر میکنم این ورژن 5.5.1 مشکل داره همش همون ارور no library found رو میده
دوستان پیشنهادتون چیه ؟
پچش هم این هست
SNOregpatch
[doublepost=1458680076,1458668690][/doublepost]من
من فکر میکنم این ورژن 5.5.1 مشکل داره همش همون ارور no library found رو میده
دوستان پیشنهادتون چیه ؟
پچش هم این هست
SNOregpatch
آپدیت کردم به 5.5.2 مشکل حل شد و تمام لابرری ها اضافه شد

7/4/15
11
29
سلام دوستان ، چند vst می خواستم add کنم که دهزدف هم داشت، بغد از ادرس دادن، به لیست سمت چپ اضافه نشد برای بار دوم هم که اقدام کردم ، این پیغام رو داد:
Already exists within the Kontakt libraries tabکمک کنید، ممنون میشم، سپاس

x-rated

عضو سایت
17/3/10
230
28
آباده
سلام دوستان ، چند vst می خواستم add کنم که دهزدف هم داشت، بغد از ادرس دادن، به لیست سمت چپ اضافه نشد برای بار دوم هم که اقدام کردم ، این پیغام رو داد:
Already exists within the Kontakt libraries tabکمک کنید، ممنون میشم، سپاس
در حال حاضر جدید ترین نسخه سالم ورژن 5.0.0 هست از اون استفاده کنید

hexenpro

عضو سایت
22/7/10
196
30
Tehran
نکته: اگه برنامه Custom Kontakt Library را با دابل کلید باز کنید موقع ادد کردن بانک با خطا مواجه خواهید شد!
برای اینکه برنامه به درستی کار کنه روی برنامه کلیک راست نموده و گزینه Run as Administrator را بزنید.
روی Windows 10 x64 و Kontakt Player 5.5.1 با همین برنامه به راحتی بانک ها رو اضافه می شد.

4/4/16
1
26
سلام میشه یه اموزش درباره این برنامه بدین دقیقا
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

[doublepost=1471609561,1471609248][/doublepost]انجام میدم این پیغامو میده

فایل های ضمیمه

7/1/14
21
39
تهران
با سلام
با این روش به راحتی بانکهارو لود کردم فقط تنها مشکلی که داره بانکها رو ذخیره نمیکنه و هنگام استفاده از بانک باید دوباره لود کنم
کسی میدونه روش ذخیره اش چجوریه

صفحه ما در اینستاگرام

بالا