آخرین ارسال‌ها

Add کردن بانکهای غیر از بانکهای شرکت Ni به Kontakt Library

9/9/11
6
دوستان کانتکت من به صورت مستقل صدا نداره ! ولی داخل نرم افزار میزبان که باز می کنم صدا داره ! مشکل از کجاست ؟

28/8/12
1,542
احتمالا از تنظیمات قسمت میدی هستش اونارو چک کن.
ولی همچی چیزی تاحالا نشنیدم خودم این مشکل رو داشتم ولی از هر دو جا جواب نمیداد هم مستقل و هم اجزا با میزبان

9/9/11
6
چک کردم.همه چی درسته,ولی بازم مشکل حل نشد.جالب اینجاست که شدت صدا رو نشون میده ولی صدایی ازش در نمیاد !!!

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,965
54
.
درود.
دوستان زمانی که میخوام از قسمت file در کنتاکت یک سمپلی رو لود کنم این ارور رو میده.
مشکل از کجاست؟
احتمالاً Kontakt رو آپدید کردی.
ظاهراً آپدیدت جدید Kontakt بعضی از لایبرری های قدیمی رو لود نمیکنه. بعد از آپدیت Kontakt به 5.5.0 من هم این مشکل رو با بعضی بانک ها پیدا کردم.
لایبرری Requiem Light رو برای من لود نمیکرد. من هم Requiem Professional رو دانلود کردم و استفاده کردم!

DANIEL ADHAMI

هنرمند
عضو سایت
ظاهراً آپدیدت جدید Kontakt بعضی از لایبرری های قدیمی رو لود نمیکنه. بعد از آپدیت Kontakt به 5.5.0 من هم این مشکل رو با بعضی بانک ها پیدا کردم.
لایبرری Requiem Light رو برای من لود نمیکرد. من هم Requiem Professional رو دانلود کردم و استفاده کردم!
درود جناب فرهود عزیز.
این Requiem Professiona که فرمودین دقیقا چی هست؟یعنی مشکلتون حل شد با این؟

DANIEL ADHAMI

هنرمند
عضو سایت
پس شما میفرمایین یعنی باید همون نسخه ی قدیمی رو نصب کنم؟

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,965
54
.
چرا میخوای برعکس حرکت کنی؟!:happy-43:
شما هم بانکهای آرشیوت رو به روز کن خب. اگه Kontakt قدیمی رو نصب کنی، اون هم با لایبرری های جدید مشکل پیدا خواهد کرد!

DANIEL ADHAMI

هنرمند
عضو سایت
چرا میخوای برعکس حرکت کنی؟!:happy-43:
شما هم بانکهای آرشیوت رو به روز کن خب. اگه Kontakt قدیمی رو نصب کنی، اون هم با لایبرری های جدید مشکل پیدا خواهد کرد!
یعنی بانکهای جدید تهیه کنم؟خوب لبه البته اینم حرفیه.ممنون میشم بانکهای حرفه ای مخصوص کارهای ارکسترال معرفی کنین.

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,965
54
.
یعنی بانکهای جدید تهیه کنم؟خوب لبه البته اینم حرفیه.ممنون میشم بانکهای حرفه ای مخصوص کارهای ارکسترال معرفی کنین.
محمد جان توی این صفحه در پست شماره 15 یکسری لایبرری جدید معرفی کردم، البته بدون جزئیات. اسامی دقیق و جزئیات مربوط به لایبرری ها رو هم میتونی از خود سایتهای کمپانی های تولید کننده بدست بیاری.

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,965
54
.
درود.دوستان جایگزینی برای کنتاکت هست؟
واقا دیگه ارورهاش اعصابم و بهم ریخته.
اگه منظورت از جایگزین اینه که لایبرری های Kontakt رو باز کنه، نه نیست. تا جایی که من میدونم بانک های Kontakt رو فقط خود Kontakt میتونه باز کنه.

DANIEL ADHAMI

هنرمند
عضو سایت
درود.دیشب تا ساعت 4 صبح یکسره بیدار بودم و بالاخره شاخ کنتاکت رو شکستم و تونستم مشکل و حل کنم و تمام بانکها رو اد کنم.
:punch-12:

DANIEL ADHAMI

هنرمند
عضو سایت
خب مشکل از هرچی که بود اینجا بنویس که من و سایر اعضا هم استفاده کنیم.
بله ببخشید اتفاقا تو فکرش بودم.
مشکل یجورایی یکم مسخره به نظر میومد چون قبلا این کار رو انجام دادم بود اما یادم رفته بود...:banghead-46:
خلاصه با کلی تفکر و تجزیه و تحلیل:
ببینین شما باید جدا از پوشه ی بانکی که داخل document در داخل فولدر kontakt دارید یک فولدر روی دسکتاپتون بسازید و محتویات بانک صداتون رو کامل بریزید داخل این فولدر.
بعد با نرم افزار kontatk library creator بانک رو بسازید اگه خودش ساخته نشده.
بعد شما باید اول یبار اون لابرری رو از داخل دسکتاپ اد کنین.بعد remove کنین.بعد از داخل خود document kontakt اد کنین که لایبرری روی دسکتاپ و بتونین پاک کنین.
امیدوارم مشکل دوستان حل بشه.

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,965
54
.
کمی عجیب به نظر میرسه! چون اصولاً از هر جایی از هارد آدرس داده باشی باید با یک نوع رفتار عمل کنه (یا کلاً قبول نکنه و یا کلاً قبول کنه که لود کنه). در ضمن اون ارور یه چیزی دیگه ای میگفت. در ارتباط با درست ریجستر کردن بود.

DANIEL ADHAMI

هنرمند
عضو سایت
کمی عجیب به نظر میرسه! چون اصولاً از هر جایی از هارد آدرس داده باشی باید با یک نوع رفتار عمل کنه (یا کلاً قبول نکنه و یا کلاً قبول کنه که لود کنه). در ضمن اون ارور یه چیزی دیگه ای میگفت. در ارتباط با درست ریجستر کردن بود.
استاد یعنی الان مشکل شما حل نشد؟

بالا