آخرین ارسال‌ها

پروژه تکمیلی Above&beyond ft Richard bedford - Sun & Moon Ardashir Remix

8/2/19
17
39
سلام دوستان عزیز . به تازگی با سایت مفید و عالی پرشن موزیک آشنا شدم . چند سالی میشه که تو سبک ترنس فعالیت میکنم و گرایشمم بیشتر سمت Uplifting & progessive هست . یکی از کارهامم طی یکی دو ماه آینده از یکی از لیبل های موسیقی پخش میشه . یکی از کارهای معروف above & beyond رو رمیکس کردم که امیدوارم دوست داشته باشید . البته این کار رو برای anjunabeats هم ارسال کردم.

Daw : FL studio , Cubase
Key : F sharp Minor
Tempo : 134
VST plugins : Refx Nexus , Sylenth1 and other

لینک دانلود :

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

dj unk

هنرمند
16/1/11
218
25
Tehran
بدون وقت تلف کردن یه راست برم سر اصل مطلب که مطمئنن مورد نظر شماست و هدفت هم از اپلود کردن کارت اینجا این بوده که نقاط ضعف کارت رو بشناسی ...
اولین و بزرگترین مشکل اینه که انگار برنامه ی خاصی برای وکال نداشتی ! فقط موزیک و تم و ساختی و وکال رو اخر سر اندختی روش ... یعنی اینجوری به نظر من میرسه .
دومین مشکل کار اینه که اینترو مناسبی نداره ... به نظرم زیاد جالب نمیاد که از همون نقطه شروع لاین وکال بیاد ... که اینم برمیگرده به همون مورد اول که انگار زیاد برنامه ی خاصی برای وکال نداشتی .
قطعا کار میکس و مستر نشده چون مشکلاتی هم تو صدا دهی کار هست ... بزرگترین مشکل این بخش هم اینه که هیچ پنینگی انجام ندادی . کارت واید نیست اصلا و فضای میکست خیلی خالیه
مورد بعدی هم اینه که ریتمت خیلی ساده هست و اصلا انگار روش کار خاصی نکردی . کلا من یه های هت شنیدم تو این کار !!!
پرکاشن ها خیلی میتونن تو پر تر کردن کار کمک کنن .
کیکت هم میتونستی یکم بهتر انتخاب کنی یا حداقل بهتر میکس کنی .
اما تو بخش ملودی و سینت هایی که ساختی یا انتخاب کردی خیلی خوب عمل کردی . کلا انتخاب صدا ها خوبه ... بیس لاینت هم خوبه ولی میگم چون خوب میکس نشده شفاف صدا نمیده .
نکته ی اخر هم اینه که وقتی ریمیکس میکنی سعی کن از اون وکال یا اکاپلا بیشترین بهره رو ببری . میتونستی با تکنیک وکال چاپ کارت رو خیلی حرفه ای تر و متنوع تر کنی .
افکت Delay , Reverb به تنهایی نمیتونن لاین وکال رو جذاب کنن ... نیاز به کار بیشتر داره
امیدوارم به دردت بخوره نظراتم وکارتو بتونی کامل کنی

projektnoire

هنرمند
عضو سایت
6/2/17
470
23
من میکس‌من خوبی نیستم و خب سبک ترنس هم گوش نمیدم، واقعا نمیتونم نظری بدم، اصل کار رو هم نشنیدم ولی بیشتر به نظرم Re-make اومد و اون چیزایی که تو میکس های غیر ارجینال و ریمیکس ها میشنویم رو نشنیدم در کار شما، البته مطلقا قصدم ناراحت کردنتون نیست، بهرحال شما کار رو مثل بقیه به اشتراک گذاشتید که نقد بشنوید. تنها ایرادی که به نظرم رسید همین بود.
البته فضاسازیتون، عالیه! امیدوارم در آینده ریمیکس و کارهای ارجینال بیشتر ازتون بشنویم!

8/2/19
17
39
بدون وقت تلف کردن یه راست برم سر اصل مطلب که مطمئنن مورد نظر شماست و هدفت هم از اپلود کردن کارت اینجا این بوده که نقاط ضعف کارت رو بشناسی ...
اولین و بزرگترین مشکل اینه که انگار برنامه ی خاصی برای وکال نداشتی ! فقط موزیک و تم و ساختی و وکال رو اخر سر اندختی روش ... یعنی اینجوری به نظر من میرسه .
دومین مشکل کار اینه که اینترو مناسبی نداره ... به نظرم زیاد جالب نمیاد که از همون نقطه شروع لاین وکال بیاد ... که اینم برمیگرده به همون مورد اول که انگار زیاد برنامه ی خاصی برای وکال نداشتی .
قطعا کار میکس و مستر نشده چون مشکلاتی هم تو صدا دهی کار هست ... بزرگترین مشکل این بخش هم اینه که هیچ پنینگی انجام ندادی . کارت واید نیست اصلا و فضای میکست خیلی خالیه
مورد بعدی هم اینه که ریتمت خیلی ساده هست و اصلا انگار روش کار خاصی نکردی . کلا من یه های هت شنیدم تو این کار !!!
پرکاشن ها خیلی میتونن تو پر تر کردن کار کمک کنن .
کیکت هم میتونستی یکم بهتر انتخاب کنی یا حداقل بهتر میکس کنی .
اما تو بخش ملودی و سینت هایی که ساختی یا انتخاب کردی خیلی خوب عمل کردی . کلا انتخاب صدا ها خوبه ... بیس لاینت هم خوبه ولی میگم چون خوب میکس نشده شفاف صدا نمیده .
نکته ی اخر هم اینه که وقتی ریمیکس میکنی سعی کن از اون وکال یا اکاپلا بیشترین بهره رو ببری . میتونستی با تکنیک وکال چاپ کارت رو خیلی حرفه ای تر و متنوع تر کنی .
افکت Delay , Reverb به تنهایی نمیتونن لاین وکال رو جذاب کنن ... نیاز به کار بیشتر داره
امیدوارم به دردت بخوره نظراتم وکارتو بتونی کامل کنی
یک دنیا سپاس و تشکر بابت نظر تخصصی شما. از نظر میکس و مستر کاملا موافقم شاید این برگرده به سخت افزارم که کمی نقص دارم هنوز. در مورد اینترو باید بگم من خیلی کارهای روز سبک خودم دنبال میکنم و الهام میگیرم ازشون . دیگه نمیشه گفت چهار چوب مشخصی برای اینترو سبک edm وجود داره به طور مثال کار Stand By You از solis ft sean turby که وکال از ثانیه 2 شروع میشه . در مورد خلوتی چیدمان درام باید بگم بیشتر گرایش این کارم به آپلیفتینگ بود و به جورایی می خواستم وکال خود نمایی کنه که تو میکس خیلی ظاهرا موفق نبودم البته اینم بگم 3 لاین آرپ هم ساختم براش که متاسفانه تو میکس خوب نشون نمیده خودشو و باز برمیگرده به امکانات کم. در مورد صدا ها واقعا ممنونم ازتون . ملودی لاین ورژن اصلی رو کاملا از نو ساختم. باز هم از وقتی که گذاشتید یک دنیا سپاسگذارم.
[doublepost=1549784315,1549783364][/doublepost]
من میکس‌من خوبی نیستم و خب سبک ترنس هم گوش نمیدم، واقعا نمیتونم نظری بدم، اصل کار رو هم نشنیدم ولی بیشتر به نظرم Re-make اومد و اون چیزایی که تو میکس های غیر ارجینال و ریمیکس ها میشنویم رو نشنیدم در کار شما، البته مطلقا قصدم ناراحت کردنتون نیست، بهرحال شما کار رو مثل بقیه به اشتراک گذاشتید که نقد بشنوید. تنها ایرادی که به نظرم رسید همین بود.
البته فضاسازیتون، عالیه! امیدوارم در آینده ریمیکس و کارهای ارجینال بیشتر ازتون بشنویم!
بابت زمانی که گذاشتید و کار رو گوش دادید یک دنیا سپاسگذارم. با نظرتون کاملا موافقم و قصد منم دقیقا این بود که کاری کاملا جدا از ورژن اصلی استفاده کنم با حفظ تم اصلی کار. اینکه شما نقد می کنید باعث خوشحالی و پیشرفت بنده میشه دوست من و لطف شماست. باز هم سپاس و درورد

فایل های ضمیمه

صفحه ما در اینستاگرام

بالا