50Cent - Ghetto Like A (کاری از بنده حقیر)

شروع موضوع توسط bplus ‏16/4/11 در انجمن معرفی پروژه های تکمیلی

تاپیک 50Cent - Ghetto Like A (کاری از بنده حقیر) تالار معرفی پروژه های تکمیلی در persian-music.org.

1. bplus

bplus عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    نرم افزار:
    acidpro, reason
    تقریبا یک ماه پیش بود که 50Cent آهنگی به نام Ghetto Like A بیرون داد و البته اینسترومنتالهای آهنگ فقط یک درام کیک بود و یک گیتار الکتریک! البته 50 از قصد این کار را کرد چون اینتروی آهنگ گفت که این کار را برای آهنگسازها کردم تا خودشون با خلاقیتی که دارند بتوانند این آهنگ را کامل کنند. من هم این قضیه را فرصتی دونستم تا خودم را محک بزنم، بنابراین این پروژه رو نزدیک به 4هفته تمام کردم. این ترک را از اینجا میتوانید دانلود کنید.

از نرم افزارهای Reason 4.0, ACID pro 7.0, Sound Forge 9.0 و همینطور پلاگین ایزوتوپ اوزون 4.03 برای تکمیل این پروژه استفاده کردم.

امیدوارم انتقادات شما اساتید عزیز، راهی برای پیشرفت من باشد. با تشکر​

2. Mohammad Sedighi

Mohammad Sedighi عضو سایت

امتیازات:
    +40 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio
    سلام...

کار قشنگی بود
    به نظر من فقط یکم رو میکس و مسترش کار کن

یه سوال این موزیک برنده شد و 50sent روش خوند یا با وکال بود و شما تکمیلش کردی؟

موفق باشی

3. bplus

bplus عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    نرم افزار:
    acidpro, reason
    خیلی ممنون از پشتیبانیت، در اصل 50cent روی آهنگ اصلیش خونده بود و من تکمیلش کردم، شما میتونید نسخه ی اصلیش رو از Hulkshare.com 50 Cent - Ghetto Like A Motherf_cker-2dope.mp3 دانلود کنید. البته نسخه ی آهنگ خودم رو داخل سایت رسمی طرفداران 50 قرار دادم و تا الان حدود 800 بار دانلود شده و از 5، 5 نمره گرفته که این برای من که آماتوری بیش نیستم یک افتخاره! شما میتوانید از این لینک برای دیدن تعداد دانلود های این ترک استفاده کنید Ghetto Like A Mother---er (Produced By B+) - Song by 50 Cent @HotNewHipHop.com

بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - 50Cent Ghetto (کاری
  1. mehrshad_king
    پاسخ ها:
    2
    نمایش ها:
    1,025