آخرین ارسال‌ها

44100 یا 192000

با سلام خدمت عزیزان عذرخواهی از مزاحمت بنده سوالی درابطه با فرکانس 192000 دارم کارت صدای بنده از این فرکانس پشتیبانی میکنه در نرم افزار میزبان اف ال استودیو با این فرکانس وقتی صدا ضبط میشه افکت picher درست کارنمیکنه ولی اگه فرکانس صدا پائین بیاد مشکل حل میشه ولی بنده نمیخوام کیفیت صدا پایین بیاد البته یه توضیحی بدم کار بنده بیشتر با وی اس تی در محیط نرم افزار میزبانه بنده فقط صدا رو ضبط و با نرم افزار اف ال آهنگسازی میکنم ...

projektnoire

هنرمند
عضو سایت
6/2/17
470
23
با سلام خدمت عزیزان عذرخواهی از مزاحمت بنده سوالی درابطه با فرکانس 192000 دارم کارت صدای بنده از این فرکانس پشتیبانی میکنه در نرم افزار میزبان اف ال استودیو با این فرکانس وقتی صدا ضبط میشه افکت picher درست کارنمیکنه ولی اگه فرکانس صدا پائین بیاد مشکل حل میشه ولی بنده نمیخوام کیفیت صدا پایین بیاد البته یه توضیحی بدم کار بنده بیشتر با وی اس تی در محیط نرم افزار میزبانه بنده فقط صدا رو ضبط و با نرم افزار اف ال آهنگسازی میکنم ...
شما اگر پست های اول تاپیک رو بخونید به جواب می‌رسید.
و یک سوال، آیا کارت صدای شما Foucrite عه؟

شما اگر پست های اول تاپیک رو بخونید به جواب می‌رسید.
و یک سوال، آیا کارت صدای شما Foucrite عه؟
سلام یه توضیح بدم کارت صدای بنده اشتینبرگه ، اخه دیروز بنده دوباره با نرم افزار کار میکردم فرکانس خروجی صدا رو از حالت 192 روی 24 به حالت 44 روی 16 جابه جا کردم کیفیت صدا خیلی مشهود بود یعنی لطافت آهنگ بسیار پائین و آهنگ خیلی مصنوعی میشه ...
سوال دیگه در حالت کلی خواننده های حرفه ای چه جوری روی صدا خودشون حالت picher رو روی فرکانس صدا های بالا ایجاد میکنن که کیفیت صدا هم از دست نره.

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,267
34
Vengeance Land
سلام یه توضیح بدم کارت صدای بنده اشتینبرگه ، اخه دیروز بنده دوباره با نرم افزار کار میکردم فرکانس خروجی صدا رو از حالت 192 روی 24 به حالت 44 روی 16 جابه جا کردم کیفیت صدا خیلی مشهود بود یعنی لطافت آهنگ بسیار پائین و آهنگ خیلی مصنوعی میشه ...
سوال دیگه در حالت کلی خواننده های حرفه ای چه جوری روی صدا خودشون حالت picher رو روی فرکانس صدا های بالا ایجاد میکنن که کیفیت صدا هم از دست نره.
میتونی برای Pitch کردن از پلاگین Melodyne استفاده کنی...

31/5/17
18
18
سلام دوستان وقت بخیر
من کارت صدای rme fireface uc و روی محصول گفته 36 کانال با سمپل ریت 192 رو اجرا میکنه وقتی که میرم توی کیوبیس فقط با سمپل ریت44100 کار میکنه
قسمت دیوایس - سیتینگ - کنترل پنل هم میرم اونجا هم نمیشه تغییرش داد ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر.

سلام دوست عزیزم. واقعیتش که تفاوت چندانی در سمپل ریت های بالاتر نیست
حداقل برای کارت صداهای ارزان قیمت که اینطوره
شما اگر سمپل ریت رو روی 192 قرار بدید ، نمیتونید چهارتا پلاگین توی نرم افزار میزبان باز کنید ، چون بخاطر پردازش بیش از حد سی پی یو اجازه کار به شما نمیده
استانداردش همون چیزیه که اساتید بنده فرمودن و همون 24 بیت و 48000 هست. برای وکال هم یه پلاگین خیلی خوب براتون سراغ دارم منتها در پیام شخصی اگر تمایل داشتین میگم خدمتتون، موفق باشید
سلام دوسن عزیز ممنون میشم پلاگین رو معرفی کنید

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
برای رکورد میخوام همزمان از پلاگینهایی هم که استفاده میکنم رو داشته باشم.این کارو با زدن علامت بلندگو لاین رکوردو انجام میدم ولی خیلی تاخییر داره و تاخیرشم هر چی کم میکنم بازم زیاده
اگه امکانش هست راهنماییم کنید با تشکر

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,641
53
.
studio one
شما ضمن تغییر ریت و دبت در نرم افزار خود RME، روی کیوبیس هم باید اونها رو تغییر بدی.

اون تاخیر هم مربوط به ضعف در پردازش و بافر سیستم شماست. طبعاً وقتی سیستم قوی نباشه، هرکاری بکنی اون تاخیر در سمپل ریت های بالا وجود خواهد داشت.

صفحه ما در اینستاگرام

بالا