30% گران شدن بیشتر وسایل در 1روز

شروع موضوع توسط arian_bakhtak ‏10/3/12 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک 30% گران شدن بیشتر وسایل در 1روز تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. arian_bakhtak

arian_bakhtak Banned

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام هفته پیش تصمیم گرفتم مانیتور صدا بگبرم دیروز پول برداشتم بریم بخریم 200 تومن رفت روش
    yamaha hs.80 شده یه میلوننننننننننننننننننن
    50 " " شده حدود 700 این در صورتیه که میگن قیمتا ثانیه ای داره میره بالا
    آقا تور خدا به نظر شما ارزون تر میشه بعد عید یا برم بخرم تور خدا
    جواب بدید خیلی گیرم ببخشید موضوع رو جایه بدی زدم

2. امیرحسین به نژاد

امیرحسین به نژاد تیم مدیریت مدیر کل

شغل :
    آهنگساز، تنظیم کننده، رهبر ارکستر و مدرس موسیقی
    امتیازات:
    +2,857 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    اگر شرایط اقتصادی مانند حالت فعلی باشه بعید که قیمت ها نزول کنه.طبق گفته ی فروشندها در سال آینده قیمت ها از این هم بالاتر میره.اما سعی می کنیم امیدوار باشیم که قیمت ها حداقل رشد بیشتری نداشته باشه.

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  3. shreder

shreder عضو سایت

امتیازات:
    +156 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    از اونجایی که تجهیزات صدا و ساز .. صاحب نداره .... فقط تاثیر روانی تحریم قیمت ها رو میکشه بالا به امید خدا تابستون که تحریم ها آغاز میشه دیگه امیدی به خرید نیست ارزش پول هم که داره سقوط آزاد میکنه به نظر من که خودم تو کار خرید و فروش هم هستم هر کی نخره پشیمون میشه شک نکنید دوستان گیتاریست سیم و لوازم جانبی انبار بکنن .. چون این چیزا مصرفی هستن و همیشه نیازن شک نکنید قیمت ها میکشه بالا دوستان بیسیست هم عنایت بکنن سیم بیس که الان متوسط 50 هستش بعد از عید 80 میخرن خلاصه خدا عاقبتمون رو بخیر کنه...

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏10/3/12
    • خوشم اومد خوشم اومد x 2
  4. mohamad bibak

mohamad bibak عضو سایت

امتیازات:
    +27 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, wavelab
    با این وضعیت من پیشنهاد میکن همه دوستان حرفه ای حداقل 300 هزار تومان قیمت تنظیماشون رو ببرن بالا . به خدا اینجوری داریم ضرر میکنیم من که این کار رو کردم . دوستان خودشون میدونن .

5. anousheh

anousheh عضو سایت

امتیازات:
    +28 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, reason
    ببخشید ولی من فکر میکنم یکی از علت های بالا رفتن قیمت همین شایعه پراکنیه که یکی از راه هاش همین تاپیک های اینترنته و اینکه بعضی البته بعضی از فروشنده ها که من چند تاشونو میشناسم به این شایعه ها دامن میزنن با زدن پست یا دم مغازه ی هر کدومم بری میگن نخری فردا گرون تره اخه دیگه دلارو 2000 تومنم در نظز بگیری hs80 انقدر نمیشه من الان تو چند تا سایت دیدم زیر 800 قیمت زدن تازه با اینکه اینهمه گرون کردن
    بنظرم تا یه مدت بعد از عید هیچ چیزی نباید خرید مگه مجبور باشه اینجوری فروشنده هم مجبور از اب گل الود ماهی نکیره دلارم کم کم روند نزولی پیدا کرده

6. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    دوست عزیز این تاپیک یا تاپیکهای مشابه نقشی در افزایش قیمتها نداره..
    افزایش قیمتها از جای دیگه س. لااقل من به عنوان مدیر یه شرکت صدابرداری که بخشی از کارم هم نصب و راه اندازی و آموزش هستش همیشه برای هنرجوهام قطعه خرید میکنم بیشتر در جریانم که قیمتها واقعا دارن افزایش پیدا میکنند. البته قیمت جهانی هنوز همونه و خیلی بالا نرفته اما ورود تجهیزات به ایران هر روز داره سخت تر میشه.
    مثال :
    rode nt-1 new pack رو سابقا 290 به هنرجوهام میدادم.
    هفته گذشته خریدم 325 و امروز که خواستم بخرم. 340 کمتر پیدا نکردم. ! و جاهی دیگه تا 365 هم قیمت زدن.
    اونم شرکتی که همیشه به من قیمت همکار میده و خودش هم عملا وارد کننده س !
    میکروفون نویمن 102 رو بنده 750 خریدم. اما الان شده 1200 تازه اگه گیر بیاد...
    ورود تجهیزات و امور گمرکی کمی ورود این لوازم رو سخت تر کرده و متاسفانه قیمت ارز هم تاثیر منفی خودش رو گذاشته. و بهتر هم نخواهد شد.
    این مورد قط مختص به تجهیزات کار ما نیست.
    در مورد لوازم و تجهیزات عکاسی و تصویر برداری هم همین مورد صدق میکنه.
    برای مثال سه پایه منفروتو 190 قیمت خرید من 130 و الان وهمین امروز قیمت گرفتم 300 !
    اون هم به دلیل قوانین جدید امور گمرکی در مورد محدودیت ورود این تجهیزات !
    فروشنده ها هم که متاسفانه خیلی هاشون انصاف کمی دارند دارند سو استفاده میکنن. به قول یکی از این دوستان ! اگه در مغازه رو هم سه ماه ببندیم و فروشی نداشته باشیم بهتره تا الان جنس بفروشیم لااقل سه ماه بعد 4 برابر میفروشیم ! ( اینه انصاف دوستان ما )
    توصیه من اینه که اگه خریدی دارید و لازمه هر چه زودتر اقدام کنید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 4
  7. امین پیشه ور

امین پیشه ور مدیر ارشد تیم مدیریت مدیر ارشد

امتیازات:
    +1,315 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    • خوشم اومد خوشم اومد x 1
  8. arash_zare

arash_zare عضو سایت

امتیازات:
    +73 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    امین جان من قیمت های سایت رو دیدم مثلا من یه هدفن میخوام که تو سایت زده 220 تومن میخوام بدونم شیراز میتونم همین قیمت رو پیدا کنم ؟

9. anousheh

anousheh عضو سایت

امتیازات:
    +28 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, reason
    اقای محبی من حرف شما رو کامل قبول دارم ولی منظور من این بود که اگه یه اتفاق بدی داره میافته که افتاده وقتی که هی راجع بهش شایعه پراکنی بشه وضع بدتر میشه و اونایی که از اب گل الود ماهی میگیرن بیشتر فرصت میکنن...
    بنظر من که تو بازار کامپیوتر هم مشغولم دیگه ازین گرون تر نمیتونه بشه همیشه هم قبل از عید یه افزایش قیمت هست با این وجود حداقل تا شروع سال بعد و تثبیت قیمت ها میشه صبر کرد
    من که واقعا برام سخته همین tlm 102 که شما گفتین رو الان تا 1500000 قیمت میدن یخوام بخرم ادم با این پول و ارز دولتی که میدن میتونه زمینی هم بره ترکیه هم این میک رو تهیه کنه

10. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    +
    بله شما درست میفرمائید
    حرف من هم اینه که اگه تجهیزاتی رو لازم دارید همین امروز بخرید. که فردا مشخص نیست چه خبر خواهد بود ؟
    آف تاپیک :
    الان قیمت هارد اکسترنال یک ترابایت چنده :دی:smile (71):

11. hamed_yazdani

hamed_yazdani عضو سایت

امتیازات:
    +612 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    250 الی 270(سیگیت)2.5 اینچی!

12. mohamad bibak

mohamad bibak عضو سایت

امتیازات:
    +27 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, wavelab
    دوستان من دیروز از فروشگاه **** nt2-a خریدم 560 . همه جا 600 میگفتن . والا من تا اونجایی که تحقیق کردم قیمتا داره میره بالا حواستون باشه

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏16/3/12
  13. Ali Gaz Anbor

Ali Gaz Anbor عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    یقین داشته باشید که بعد از عید قیمت ها میاد پایین. این قیمت ها تماماً کذایی هستن. دلار اگر 2000 تومن هم شده باشه و روی هر جنسی 100 % گمرک هم بخوره این یعنی اینکه مثلاً یه کارت صدای 100 دلاری باید الان قیمتش شده باشه 300 ! ولی الان یاره قیمت میده به من 400 ! این ها دارن سو استفاده میکنن.
    هیچکسی نباید تو این وضعیت خرید کنه. اگر خرید نکنید خودشون کلافه میشن و قیمت ها میاد پایین. در ضمن قیمت دلار هم اینطوری نمیمونه میاد پایین چون اقتصاد کشور فقط تجهیزات استودیو نیست! الان گوشی های موبایل 3 برابر شده قیمتشون. همه ی اجناس وارداتی به طور بی سابقه ای گرون شدن.
    منی که میدونم قمیت واقعی یه دستگاه 100 دلار هست هیچوقت 400 تومن براش پول نمیدم! من که تا بعد از عید چیزی نمیخرم. اگر هم شرایط بعد از عید هم درست نشه یکی از بستگان نزدیکم خارج از کشور هست. لیست وسایل رو میدم بگیره تابستون داره میاد واسم بیاره.

14. Ali Gaz Anbor

Ali Gaz Anbor عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    من الان با فامیلم که آلمان هست صحبت کردم مدل کارت صدا و میکروفون رو گفتم قراره بگیره واسم بیاره! اونجا به یورو هستش مثل اینکه. قیمتش واقعی هست و از نمایندگی اصلی میگیره. شما هم میتونید یه سری دستگاها مثل کارت صدا ، هدفون یا میکروفون که وزن زیادی نداند رو اگر کسی رو دارید بگید براتون بیاره.

15. Shayan.Nick

Shayan.Nick عضو سایت

امتیازات:
    +80 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, flstudio
    در این که وضعیت الان خیلی داغون هست شکی نیست ! اما قبل از گرونی ها ی امسال هم همیشه قبل از عید و تا اواخر اردیبهشت قیمت همه وسایل می کشه بالا و دوباره میاد پایین الان تقریبا 30 سالی هست که اینطوریه !
    اما خیلی جالبه بعضی دوستان الان میگن بخرید بخرید تا دیر نشده ! اصلا فرض بر این که قیمت ها بازم بره بالا ! سوال من اینه الان یه جنسی رو 3 الی 4 برابر قیمت جهانی خریدن و بعد از 3/4 ماه بفهمیم گرون تر شده ، لذت میبریم که از خریدمون ؟!
    باید نخریم ! تا حد اقل قیمت ها به تناسب دلار 2000 تومن بشن ! آخه چه حرفیه الان بخرید که گرون تر میشه !! بابا نخرید نخرید نخرید نخرید تا قیمت ها درست شن با قیمت دلار !!!!!!!!
    این حرف شما دوستان که میگید بخرید تا گرون تر نشده تا کی ادامه داره؟ 4 ماه دیگه هم همین حرف... و در آخر ملتی که همواره در حال خرید هستند با لبانی خندان از این که چند ماه دیگه گرون تر میشه...

16. anousheh

anousheh عضو سایت

امتیازات:
    +28 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, reason
    هارد که قبل از این گرونیا رفت بالا بهترین مدل سری passport wd هست که دورو بره 250 قیمت نوسان داره ولی بنظرم بعد از عید اگه تخریم جدیدی نشه اتفاق خاصی نیفته اردیبهشت باید بیاد دور و ور 200 البته اقا امید شما اگه بخواین تخفیف ویژه هم داره بالاخره شما حق استادی دارین این چند سال خیلی ازتون یاد گرفتیم

17. فردین2

فردین2 عضو سایت

امتیازات:
    +70 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    عمریست که می بازم و یک برد ندارم اما چه کنم عاشق این کهنه گرانی ام!

بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - 30% گران شدن
  1. News Poster
    پاسخ ها:
    0
    نمایش ها:
    75
  2. News Poster
    پاسخ ها:
    0
    نمایش ها:
    191