3 پک vst

شروع موضوع توسط rezalahiji ‏14/3/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک 3 پک vst تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. rezalahiji

rezalahiji عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, sonar
    سلام دوستان. من 3 تا پک از vst به دستم رسید که می خواستم از شما یه مشورتی بگیرم که کدوم پک بهتره.همچنین یه توضیحی در مورد پک 1و2 بدید ممنون میشم.

PACK 1:
    Sonart audio hard house multiformat,Sonart audio hard style multiformat,Sonart audio hard trance multiformat,Sonart audio Ibiza house multiformat,Sonart audio jump style multi format,Sonart audio lo fi multiformat,Sonart audio minimal house multiformat,Sonart audio minimal trance moltiformat,Sonart audio r n b multiformat,Sonart audio Rhodes mki,Sonart audio techno house multiformat,Sonart audio techno multiformat,Sonart audio trumpet,Sonart audio virous multiformat,Sonart audio virus sf2 only

PACK 2:
    Diamond house multiformat,Sonart audio electro multiformat,Sonart audio funky house multiformat,Sonart audio hip hop multiformat,Sonart audio afro latin multiformat,Sonart audio alarm fx micropack multiformat,Sonart audio chillout multiformat,Sonart audio disco house multiformat ,Sonart audio drum n bass multiformat,Sonart audio Electro house multiformat

PACK 3:
    Orient world,Orient world library,Ezdrummers,Gary garritan the Stradivari solo violin,Stormbreaks,Xphraze,Virtual guitarist,Wired trance

2. omid azadmanesh

omid azadmanesh عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 1 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, soundforge
    پک اول بیشتر صداهای سبکهای ترنس و هاوس و تکنو رو شامل میشه.
    پک دوم کلی تره و هم از هاوس و هیپ هاپ داره هم افکت و ...
    پک سوم متفاوته:ریتم واسه گیتار،سازهای خاوری،ویولن،درام سازی و ...
    بسته به نیازتون انتخاب کنید.
    البته من اگه جای شما باشم هر سه رو برمیدارم.چون آرشیوتونو قدرتمند میکنه.
    ولی اگه فقط دوتاشونو میتونید بردارید پک 1 و 3 فکر کنم بیشتر به کارتون بیاد.(هر چند ذکر نکردید چه سبکی کار میکنید)
    مولتی فرمت هم که توی پک اول زیاد به چشم میخوره یعنی اینکه سمپلهاش به چند فرمت هستن.هم بصورت wave و هم بصورت بانک واسه اجرا کننده هایی مثل کنتاکت یا هالیون و ...

3. rezalahiji

rezalahiji عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, sonar
    پک 1 با 2 لوپ هست یا سمپل؟
    پک 3 Orient world,Orient world library,Stormbreaks,Xphraze,Wired trance کدومشون بیشتر استفاده و حرفه ای تره صداهاش؟
    من سبک پاپ و الکترونیک کار میکنم. ولی دوست دارم سازهای کو به ای هم داشته باشم.

4. omid azadmanesh

omid azadmanesh عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 1 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, soundforge
    Wired trance لوپ سبکهای هاوس و ترنسه.
    Orient World مجموعه قطعات و صداهایارینتال عربی وترکی و آذری بر روی سازهای مختلف.
    Xphraze سینتی سایزر برای سبکهای الکترونیک.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...