آخرین ارسال‌ها

1. فضای مطبوع از نظر شما برای یک آهنگساز و حتی میکس و مستر کار چیست ... ؟

22/2/13
62
29
اصفهان
به هيچ وجه در حين كار به كارهاي ديگه گوش نديد. حالا بعدا كه از فضاي كار فاصله گرفتيد و پروژه رو بستيد و مغزتون نصبت به پروژه كمي آرام شد مي شه گوش داد.
ببخشید ، اما موافق نیستم .
من بعضی وقتا برای ساخت یه اینترو شاید 20 یا 30 تا آهنگ مختلف خارجی و ایرانی رو فقط اینتروهاشو گوش میکنم تا یه الهام بگیرم و ببینم چه اینتروهایی وجود داره و چه چیزهایی زیاد استفاده شده که استفاده نکنم و چه چیزهایی میشه استفاده کرد که تا حالا استفاده نشده !
یا مثلاً برای یه ورود از پیری کوروس به کوروس شاید ساعت ها آهنگ خارجی گوش کنم تا یه الهام کلی از همشون بگیرم !
از نظر من گوش کردن به موزیک در عین حال که می تونه شما رو منصرف کنه از ادامه ی کار میتونه به همون میزان هم ضعف ها و کمبودهای آهنگتون رو بهتون نشون بده و این فایده ی دوم برای من مهمتره !

امین پیشه ور

مدیر ارشد
تیم مدیریت
مدیر ارشد
13/6/09
592
شیراز
آها يه چيز مهم براي كساني كه در ابتداي كار هستند --من كه اينطوري هستم مثلا دارم كاري رو ميسازم بعد گوش ميدم ميبينم چقدر باحال هست و پيشرفتم رو توش ميبينم بعد ميرم يه ‌آهنگ حرفه اي گوش ميدم (همينجوري جهت تفنن در بين كار) بعد كلا از كار كردن نا اميد ميشم و كارم به گوشم يه كار بي خودي مياد . و آرامشم به هم ميخوره -- به هيچ وجه در حين كار به كارهاي ديگه گوش نديد. حالا بعدا كه از فضاي كار فاصله گرفتيد و پروژه رو بستيد و مغزتون نصبت به پروژه كمي آرام شد مي شه گوش داد.
ببخشید ، اما موافق نیستم .
من بعضی وقتا برای ساخت یه اینترو شاید 20 یا 30 تا آهنگ مختلف خارجی و ایرانی رو فقط اینتروهاشو گوش میکنم تا یه الهام بگیرم و ببینم چه اینتروهایی وجود داره و چه چیزهایی زیاد استفاده شده که استفاده نکنم و چه چیزهایی میشه استفاده کرد که تا حالا استفاده نشده !
یا مثلاً برای یه ورود از پیری کوروس به کوروس شاید ساعت ها آهنگ خارجی گوش کنم تا یه الهام کلی از همشون بگیرم !
از نظر من گوش کردن به موزیک در عین حال که می تونه شما رو منصرف کنه از ادامه ی کار میتونه به همون میزان هم ضعف ها و کمبودهای آهنگتون رو بهتون نشون بده و این فایده ی دوم برای من مهمتره !
دوستان عزیز این بحث، بحث خیلی خوبی هست ولی نه واسه این تاپیک ...
این بحث در لیست تاپیکهای آینده هستش که نکات رو نگه دارین و در محل خودش مورد بررسی قرار بدین تا دوستان بتونن به اهمیت این نکته پی ببرن .
ممنون

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,273
34
Vengeance Land
تاپیک جالبیه...! ;)

بعد از سه سال ارزش دوباره بالا اومدنو داره...;)

من خودم محیط یا تجهیزات اصلا روم تاثیر نداره...! :D

لپ تاپم همیشه همراهمه جایی میرم...

مسافرت ....

سرکار...

اما مهم ترین عامل اون جرقه اوله !

ینی به محض این که احساس کنم ی الهامی ارزش کار کردن رو داره بی دریغ همون لحضه شرو به کار کردن میکنم...! ;)

نور اکثر مواقع اهمیت نداره...

دورم خلوت باید باشه بهم ریخته نباشه....

کسی هم دورو برم نباشه...:D
(بجز یار !) خخخ

کنج اتاق بهترین جا هست بنظرم...;)

بازم نزدیک به پنجره...:D

فکر راحت...

دور از استرس...

توی هیجان ولی بهتر کار انجام میدم...موودم اکتیو باشه...!

نوشیدنی معمولا...

چای میوه یا چای سبز....

همین....

برعکس کمترین عاملی که تو خروجیم تاثیر داره تجهیزاتمه...!! ;)

ی لپ تاپم + هدفونم...
کافیه برام...;)

hesam steps

هنرمند
24/1/16
78
32
تهران
اقا هیچ جا من این مطلب رو ندیدم که کسی بگه چرا این اتاق من اینقدر گرمه

صفحه ما در اینستاگرام

بالا