آخرین ارسال‌ها

پروژه خوانندگی ‌Bring him home

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,681
53
.
نمیدونم کی اینو خونده، ولی یه فارسی زبان اینو خونده. صداش هم بد نیست.
توضیح نمیدی که این مربوط به کدوم موزیکال بینوایان هست و کی خونده و غیره و غیره؟

Mahaam Farhang

Recording Artist
هنرمند
عضو سایت
21/9/09
182
تهران
نمیدونم کی اینو خونده، ولی یه فارسی زبان اینو خونده. صداش هم بد نیست.
توضیح نمیدی که این مربوط به کدوم موزیکال بینوایان هست و کی خونده و غیره و غیره؟
البته اینو که بنده خوندم :smuggrin-61: ولی این آهنگ در تمام موزیکال های بینوایان اجرا شده و میشه چه فیلم چه تئاتر.. آهنگ رو بازیگر نقش ژان والژان میخونه.. از اجراهای برجسته ی این آهنگ میشه به اجرای رامین کریملو و جاش گروبن اشاره کرد..

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,681
53
.
البته اینو که بنده خوندم :smuggrin-61: ولی این آهنگ در تمام موزیکال های بینوایان اجرا شده و میشه چه فیلم چه تئاتر.. آهنگ رو بازیگر نقش ژان والژان میخونه.. از اجراهای برجسته ی این آهنگ میشه به اجرای رامین کریملو و جاش گروبن اشاره کرد..
رامین کریملو؟
موزیک اینتسترومنتال اینو از اینترنت گیر آوردی؟

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,681
53
.
چرا نصفه شر کردی؟! قطعه وقتی ناقصه آدم نمیتونه چیزی در موردش بگه.
این اولین باره که من در مورد پست خوانندگی در این سایت میخوام چیزی بنویسم، چون توی ژانریه که با اون آشنا هستم. ولی نمیتونم با قطعیت بنویسم، چون فایل ناقصه.

Mahaam Farhang

Recording Artist
هنرمند
عضو سایت
21/9/09
182
تهران
چرا نصفه شر کردی؟! قطعه وقتی ناقصه آدم نمیتونه چیزی در موردش بگه.
این اولین باره که من در مورد پست خوانندگی در این سایت میخوام چیزی بنویسم، چون توی ژانریه که با اون آشنا هستم. ولی نمیتونم با قطعیت بنویسم، چون فایل ناقصه.
ینی یه دیقه و نیم، کافی نیست؟!

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,681
53
.
ینی یه دیقه و نیم، کافی نیست؟!
موضوع "تایم" نیست! یک قطعه ساختار مشخص داره. شروع داره، بدنه داره و پایان داره. قطعه ی موسیقی در هریک از اون مقاطع به سبک و شکل خاصی عمل میکنه و ووکالیست هم به طبع اون کارش رو انجام میده. وقتی داخل این تعریف نباشه، دیگه "قطعه" محسوب نمیشه و چیزی نمیشه در موردش گفت. مثل یک داستان میمونه، مثل فیلم، مثل یک روایت. شما میتونی در مورد یک فیلم سینمایی 2 ساعته که فقط نیم ساعت اونو دیده باشی چیزی بگی؟

Mahaam Farhang

Recording Artist
هنرمند
عضو سایت
21/9/09
182
تهران
موضوع "تایم" نیست! یک قطعه ساختار مشخص داره. شروع داره، بدنه داره و پایان داره. قطعه ی موسیقی در هریک از اون مقاطع به سبک و شکل خاصی عمل میکنه و ووکالیست هم به طبع اون کارش رو انجام میده. وقتی داخل این تعریف نباشه، دیگه "قطعه" محسوب نمیشه و چیزی نمیشه در موردش گفت. مثل یک داستان میمونه، مثل فیلم. شما میتونی در مورد یک فیلم سینمایی 2 ساعته که فقط نیم ساعت اونو دیده باشی چیزی بگی؟
پوزش میخوام که به خاطر تنبلی بنده نتونستید نظرتون رو بگید! چون من آهنگایی که واسه تمرین انتخاب میکنم ، معمولا یه ورس یا یه بخش کوتاهش رو میخونم

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,223
توی اینکه صدات خوب هست اصلا شکی‌ نیست. می‌دونم که این تمرین هست. اون نت 0:23 'Bring' به باقی‌ ترک نمیخوره. مثل این میمونه که یک نفر دیگه اون یک نت رو خونده . خیلی‌ تن صدا رو عوض کردی. نمیدونم شاید هم تو سپیکر‌های لپتاپ اینجوریه

صفحه ما در اینستاگرام

بالا