آخرین ارسال‌ها

۲مشکل و سوال از عزیزان خواننده

21/8/18
1
27
با سلام خدمت عزیزان
من ۷ ۸ سال پیانو میزنم و تا حدودی به تئوری موسیقی آشنا هستم و مدتیه پیگیر خوانندگی ام
اما در رکوردهام ۲تا مشکل دارم :
۱-صدای میکسمو نمیتونم درست استفاده کنم یعنی بدون کرک نمیتونم از صدای سینه به صدای سر برم
۲-رکوردامو که میشنوم بی روحه
دارم کم کم نا امید میشم
*رنج صدای سر اگه حساب نکنیم فکر میکنم باریتون لیریکال باشم*

19/8/18
150
19
mashhad
سلام مهندس شما تو انتقال صدا از سینه به سر مشکل دارید که چارش فقط تمرینه پیشنهاد من به شما کتاب (صدای خود را آزاد کنید)نوشته راجر لاو بزرگترین مربی آواز دنیا هست که سی دی تمرینم باهاشه
اما واسه بی روح بودن درصد بالایی بر می گرده به احساس خودتون که اگه غمگینه حس غم اگه شاده حس شادی رو منتقل کنید اما اگه وکالتون خام هست مطمئنا از تاثیر افکت ها نمیشه چشم پوشی کرد.اما برای صدای خام مثلا اجراهای کنسرت تصویری مجید خراط ها رو گوش کنی بدون افکت دوست داری خودکشی کنی قشنگ غم رو میده لوزالمعده آدم.ناامید نشو برادر تفاوت آدم ها تو تلاششون هست.موفق باشی
[doublepost=1534884223,1534881098][/doublepost]این فایلی که برات آپلود کردم مال یه استاد و کتاب دیگس مربوط به تقویت انعطاف پذیری صداست که منجر به عبور بی مشکل از یک محدوده صدایی به محدوده صدایی دیگس

فایل های ضمیمه

Mahaam Farhang

Recording Artist
هنرمند
عضو سایت
21/9/09
182
تهران
با سلام خدمت عزیزان
من ۷ ۸ سال پیانو میزنم و تا حدودی به تئوری موسیقی آشنا هستم و مدتیه پیگیر خوانندگی ام
اما در رکوردهام ۲تا مشکل دارم :
۱-صدای میکسمو نمیتونم درست استفاده کنم یعنی بدون کرک نمیتونم از صدای سینه به صدای سر برم
۲-رکوردامو که میشنوم بی روحه
دارم کم کم نا امید میشم
*رنج صدای سر اگه حساب نکنیم فکر میکنم باریتون لیریکال باشم*
تا به صداتون آسیب جدی واردی نکردید یه مربی خوب پیدا کنید. صدای میکس شوخی بردار نیست .. خیلی مراقب باشید

صفحه ما در اینستاگرام

بالا