یک میکروفون و یک کارت صدای خوب برای ضبط نریشن

شروع موضوع توسط mobayen ‏29/1/12 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک یک میکروفون و یک کارت صدای خوب برای ضبط نریشن تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. mobayen

mobayen

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام من تازه عضو سایت شما شدم . کلا همین امروز هم با سایت شما آشنا شدم . حقیقتش دنبال یک میکروفون و یک کارت صدای خوب می گردم فقط برای ضبط نریشن . پولش خیلی برام مهم نیست اما دوست ندارم پول زیادی برای میکروفون یا کارت صدایی بدم که امکاناتش فراتر از نیاز من باشه که اصلا بدردم نخوره و یا پول کم بدم که میکروفون توانایی انجام کار من رو نداشته باشه و صدای نامطلوب بهم بده .
    من صدا رو توی یک اتاق غیر آکوستیک ضبط می کنم و به نظر خودم behringer b2 خوب باشه . اما مطمئن نیستم و می ترسم چون اصلا میکروفون شناس و کارت صدا شناس نیستم اگر راهنماییم کنید ممنون می شم:smile (49):

2. Hamed_abdollahi

Hamed_abdollahi عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +356 / 1 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio, nuendo, StudioOne
    سلام
    با توجه به نداشتن فضایه اکوستیک شما باید از میکروفون های داینامیک استفاده کنید تا نویز یا بهتر بگم هوایه کمتری رو در ضبط داسته باشید
    کارت صدا هم میتونید از Fast tack یا fast Track Pro یا alsis io2 ووووو استفاده کنید که از 150 ت به بالا هست

در ضمن در مورد ای موضوع خیلی گفتگو شده سرچ کنید پیدا میشه

3. inferno

inferno مدیر تالار / مترجم تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +447 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    شما بهتره اول به فکر فضای ضبطتون باشید. با بهترین میکروفون ها هم توی فضای اتاق کار خراب می شه. هر چی باشه اتاق ریورب مخصوص به خودشو داره.

بارگذاری...