یک سوال مهم درباره اسپانسرینگ صدا

شروع موضوع توسط Pi_ro ‏1/3/13 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک یک سوال مهم درباره اسپانسرینگ صدا تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. Pi_ro

Pi_ro عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان
    نمیدونم میتونم در مورد اسپانسرینگ صدا تو این تاپیک بحث کنم یا نه
    ولی میخواستم اونایی که تو کار موزیک هستن بهم کمک کنن
    چجوری میتونم یه اسپانسر صدا پیدا کنم واسه صدایی که از هر لحاظ بهترینه و میتونه راحت با هر خواننده ای رقابت کنه ؟

متاسفانه نمونه کار نمیتونم بذارم فقط همین که گفتم یه صدای خیلی خاص و خیلی خیلی قوی هست.

حالا سوال من اینه که کدوم کمپانی ها حاضرن اسپانسر صدا بشن ؟

2. محمد-بیگوردی

محمد-بیگوردی عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +404 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, studio_one
    صدایی که خوب باشه همیشه خواهان داره و دیر یا زود پیشنهاد کار بهش داده میشه ولی ای کاش همه ی کسایی که صدای خوب دارن قدرت مالی داشتن و خودشون کارشون رو جلو میبردن....
    بهر حال برای پیدا کردن اسپانسر لازمه که یک ترک از صدای خواننده در دست داشته باشید و با این حرف که "نمیتونم نمونه کار بذارم" نمیشه کاری کرد.

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  3. SuShiaNT

SuShiaNT عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +381 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, protools

اصلا استپانسر الان پیدا نمیکنین یه سری شرکت ها هستن که باهاتون همکاری میکنن اونها هم از 20 تا 30 میلیون از خودتون هزینه دریافت میکنن برای آلبوم اول و برای
    دریافت هزینه باهاتون توافقی کار میکنن که معمولا بین %08 یا 10% و نهایت 15 یا 20% هست که این ماله آلبوم اولتون هست و.....و برای آلبوم های بعدی هم توافقی هست وکلی چک و سفته و ........... میگیرن و قرار داد میبندن.

دوست عزیز با این وضعیت بازار کار و... شما دنبال اسپانسری ؟!!! اسپانسر پیدا نمیکنی هرچقدر که صداتون قوی باشه اصلا شما شجریان باشین بدون پشتیبانی مالی
    به هیچ کجا نخواهید رسید و دوستانی رو هم که میبینین الان به خیلی جاها رسیدن صرفا به علت وضع مالی و پشتیبانه ی مالی بوده و سرمایه گذاری رویه کاراشون و....

شرکت هایی هم که قرار داد میبندن این طوری که شنیدم در سال جدید یعنی از شروع سال 91 که دیگه تمام داره میشه و 15 روز دیگه میریم تویه 92 هیچ کدوم حاضر نیستن
    با اعضای جدید قرار داد ببندن و اکثرا با خواننده های معروف کارشون رو دنبال میکنن و............

دنبالش نگرد بتشو ملخ خورده ......

موفق باشی.

4. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,537 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    بهترین کار برای این هستش که ایشون ابتدا یک نمونه کار پرزنت کنند و اگر فیدبک خوبی گرفتند میتونند بعدا امیدوار باشند.
    ولی با شرایط فعلی جامعه من نمیتونم حتی این پیشنهاد رو هم ضمانت کنم
    ببینید اگر منطقی به قضیه نگاه کنید این کار یک سرمایه گذاری هستش که باید در بلند مدت سود و یا منفعت رو به تهیه کننده بازگشت کنه.
    ایا شرکتی رو میشناسید که در دوره رکودفعلی ، حاضر به سرمایه گذاری رو ی یک صدای جدید باشه ؟
    سرمایه گذار های فعلی محدود به کنسرتها و اجراهاست که اکثرا در خارج از ایران اجرا میشه و متعاقبا با سرمایه گذاری رو یک البوم خیلی متفاوت تر هستش.

البته تنها راه ممکن فقط سرمایه گذاری از سمت خود شخص هست کاری که همه دوستان دارند میکنند .

5. Pi_ro

Pi_ro عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنون از دوستان
    دليل اينكه صدارو نميذارم واسه اينه كه نميخوام فعلا عمومي شه
    فقط ميخواستم بدونم واسه شخصي كه صدايي با نمره +20 داره ميشه اسپانسر گير آورد يا نه ؟
    واقعا اينجور كه گفتيد تو اين كشور نميشه رو صداي جوون ها سرمايه گذاري كرد
    واقعا حقشون اين نيست
    بازم من سعي ميكنم اسپانسر گير بيارم اگه نشد هم مجبورم از جيب خودم بدم با اينكه خيلي كمه
    نميخوام اين صدا به هيچ دليلي ناشناخته بمونه

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. اسپانسر صدای خوب

,
  2. اسپانسرینگ صدا