یک سوال در مورد اديت event در كيوبيس

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
دوستان مدتی هست که هنگام ادیت کردن یک ایونت صوتی در Cubase به مشکلی برخورد کردم که قبلا هم با این مشکل آشنایی داشتم ولی متاسفانه واسه رفع مشکل هر کاری میکنم حل نمیشه با اینکه قبلا با یک بار باز و بسته کردن برنامه درست میشد !!

وقتی میخوام یک ترک Audio رو ادیت کنم اون رو باز میکنم و ادیت رو انجام میدم تا به مرحله افکت میرسم و وقتی که میخوام افکت رو پردازش کنم روی ایونت صوتی باید محدوده ای رو که میخوام افکت روش بذارم و انتخاب کنم و بعد کلیک راست و یه پلاگین بیارم و تنظیم کنم و در آخر هم Process رو بزنم تا اون تنظیمات چاپ شه روی ایونت ولی متاسفانه قبل از اینکه Process رو بزنم باید با Preview اون رو گوش کنم که هر چی میزنم اجرا میشه اما صدایی ندارم که مطمئن شم این چه تنظیمی هست . شما میدونید باید چیکار کنم ؟؟ !!:smile (42):

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
مشکل من حل شدنی هست ؟ کسی میدونه باید چیکار کنم ؟ در ضمن من 2بار هم Remove و instal کردم و بازم نشد . :smile (42):

من مشکل شما رو نداشتم ولی می تونم حدس بزنم ایراد از کجاست. f4 رو در همون کیوبیس بزنین بعد اونجا دقت کنین ساندکاردتون درست انتخاب شده باشه.

امیدوارم حل بشه مشکلتون.

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
من مشکل شما رو نداشتم ولی می تونم حدس بزنم ایراد از کجاست. f4 رو در همون کیوبیس بزنین بعد اونجا دقت کنین ساندکاردتون درست انتخاب شده باشه.

امیدوارم حل بشه مشکلتون.

مرسی عزیزم :d نه مشکل از اونجا نیست . در کل توی پروژه صدا دارم فقط توی اعمال افکت صدا نیست !! :smile (42):

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
باید با Preview اون رو گوش کنم که هر چی میزنم اجرا میشه اما صدایی ندارم که مطمئن شم این چه تنظیمی هست . شما میدونید باید چیکار کنم ؟؟ !!
نيما جان فقط Preview اون كار نميكنه يا اصلا افكتها صدا رو پروسس نميكنن؟

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
مرسی دوستان . خوشبختانه مشکلم حل شد :d بالاخره درستش کردم . :smile (75):