1. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  2. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

یه سوال از اونهایی که 800 دارند!

شروع موضوع توسط Rend ‏5/3/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک یه سوال از اونهایی که 800 دارند! تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Rend

Rend عضو سایت

امتیازات:
    +167 / 0 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo, reason
    من حدود 6 سال هست که korg pa 80 دارم و یه جورایی عامیانه بگم خوره ی این کیبورد شدم و از داخل کیبورد بگیر تا ریتم سازی و سانگ سازی و صدا سازی و زدن فلش کارت و گلچین کردن فلش کارت و تعمیر فلش کارت وووو....

یعنی ساده بگم دیگه هر کاری که بخوام رو ازین ارگ میکشم و تا حالاش هم برام نیازهام رو برآورده کرده....

مدتیه فکر تغییر کیبوردم هستم و میخوام 800 بگیرم بعضی از دوستام میگن اشتباه میکنی تو با 80 عادت کردی و با 80 میترکونی و بعضی بهم میگن بابا بورو یه 800 بگیر 800 چیز دیگست !!!!

در پایان ... میترسم برم یه 800 بگیرم و پشیمون بشم.... نظر شما چیه؟؟؟؟ برا من که با 80 خیلی اخت پیدا کردم خوبه یا نه ....

2. Sina.d

Sina.d عضو سایت VIP

امتیازات:
    +120 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    من هم قبل از 800 کیبورد 80 داشتم و اصلا هم پشیمون نیستم که عوضش کردم. امکانات بیشتر و کارایی راحت تری که نصیبت میشه ارزشش رو داره. البته این هم مهم هستش که کارت مجلس هست یا برای خونه میخوای. و اینکه میتونی خودت براش ست درست کنی یا نه؟ چون اونقدر که برای 80 و 50تبدیلی ست درست میشه برای 800 چیز زیادی تو بازار نیست و بیشتر ستها تبدیلی و قدیمی هستند. ولی اگه خودکفا باشی میتونی ریتمهایی داشته باشی که هیچکس نمونه اش رو نداره.

3. Rend

Rend عضو سایت

امتیازات:
    +167 / 0 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo, reason
    کارم مجلس هست و با 80 که میرم میترکونم البته بیشتر وقت ها با gem wk 8 هم 2 کیبورده میکنم و اونوقت دیگه مجلس میشه کنسرت !!!!! و از هر ریتم و صدایی که بگید دارم اونم بهترینش .... ولی ازین میترسم که 800 که خریدم ریتم مطربی نداشته باشه و مجبور بشم کلی وقت صرفش کنم و براش بسازم ....البته یکی از دوستام گفت به تازگی نرم افزاری اومده که میتونی باهاش ریتم های 80 رو (بکاپ های فلش کارت) تبدیل و وارد 800 بکنی و دیگه نیاز به ساختن ریتم و ... نداری. نه 80 بلکه هر کیبورد دیگه ای مثل gem و... درسته؟؟؟؟

4. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,910 / 2 / -8
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    pa800 امکانات بهتر و بیشتری بهتون میده در خریدش شک نکنید.

5. Sina.d

Sina.d عضو سایت VIP

امتیازات:
    +120 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    دوست عزیز
    همونطور که تو پست بالایی هم توضیح دادم بک اپ های به روز برای 800 نمیاد و همه اونها برای 80 و 50 تبدیلی هستن که اونها هم زیرمجموعه شرکت کورگ ایران شدند و با قفل مخصوص به مشتریاشون میفروشن که نمیشه تبدیلشون کرد. اما پروگرام تبدیل بک اپ هستش و شما میتونی تمام بک اپ هایی که قفل نیستن رو تبدیل کنی.

بارگذاری...