یه سوال از اونهایی که 800 دارند!

شروع موضوع توسط Rend ‏5/3/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک یه سوال از اونهایی که 800 دارند! تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Rend

Rend عضو سایت

امتیازات:
    +167 / 0 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo, reason
    من حدود 6 سال هست که korg pa 80 دارم و یه جورایی عامیانه بگم خوره ی این کیبورد شدم و از داخل کیبورد بگیر تا ریتم سازی و سانگ سازی و صدا سازی و زدن فلش کارت و گلچین کردن فلش کارت و تعمیر فلش کارت وووو....

یعنی ساده بگم دیگه هر کاری که بخوام رو ازین ارگ میکشم و تا حالاش هم برام نیازهام رو برآورده کرده....

مدتیه فکر تغییر کیبوردم هستم و میخوام 800 بگیرم بعضی از دوستام میگن اشتباه میکنی تو با 80 عادت کردی و با 80 میترکونی و بعضی بهم میگن بابا بورو یه 800 بگیر 800 چیز دیگست !!!!

در پایان ... میترسم برم یه 800 بگیرم و پشیمون بشم.... نظر شما چیه؟؟؟؟ برا من که با 80 خیلی اخت پیدا کردم خوبه یا نه ....

2. Sina.d

Sina.d عضو سایت VIP

امتیازات:
    +120 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    من هم قبل از 800 کیبورد 80 داشتم و اصلا هم پشیمون نیستم که عوضش کردم. امکانات بیشتر و کارایی راحت تری که نصیبت میشه ارزشش رو داره. البته این هم مهم هستش که کارت مجلس هست یا برای خونه میخوای. و اینکه میتونی خودت براش ست درست کنی یا نه؟ چون اونقدر که برای 80 و 50تبدیلی ست درست میشه برای 800 چیز زیادی تو بازار نیست و بیشتر ستها تبدیلی و قدیمی هستند. ولی اگه خودکفا باشی میتونی ریتمهایی داشته باشی که هیچکس نمونه اش رو نداره.

3. Rend

Rend عضو سایت

امتیازات:
    +167 / 0 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo, reason
    کارم مجلس هست و با 80 که میرم میترکونم البته بیشتر وقت ها با gem wk 8 هم 2 کیبورده میکنم و اونوقت دیگه مجلس میشه کنسرت !!!!! و از هر ریتم و صدایی که بگید دارم اونم بهترینش .... ولی ازین میترسم که 800 که خریدم ریتم مطربی نداشته باشه و مجبور بشم کلی وقت صرفش کنم و براش بسازم ....البته یکی از دوستام گفت به تازگی نرم افزاری اومده که میتونی باهاش ریتم های 80 رو (بکاپ های فلش کارت) تبدیل و وارد 800 بکنی و دیگه نیاز به ساختن ریتم و ... نداری. نه 80 بلکه هر کیبورد دیگه ای مثل gem و... درسته؟؟؟؟

4. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    pa800 امکانات بهتر و بیشتری بهتون میده در خریدش شک نکنید.

5. Sina.d

Sina.d عضو سایت VIP

امتیازات:
    +120 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    دوست عزیز
    همونطور که تو پست بالایی هم توضیح دادم بک اپ های به روز برای 800 نمیاد و همه اونها برای 80 و 50 تبدیلی هستن که اونها هم زیرمجموعه شرکت کورگ ایران شدند و با قفل مخصوص به مشتریاشون میفروشن که نمیشه تبدیلشون کرد. اما پروگرام تبدیل بک اپ هستش و شما میتونی تمام بک اپ هایی که قفل نیستن رو تبدیل کنی.

بارگذاری...