یه درخواست ساده...کمکم کنین

شروع موضوع توسط saeid_ms ‏16/11/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک یه درخواست ساده...کمکم کنین تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. saeid_ms

saeid_ms

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان هنرمند.خسته نباشید..یه سوالی دارم..ممنون میشم راهنماییم کنین.بنده 2سال گیتار کار کردن..الانم 2 ساله ویولن میزنم وساز تخصصی منه..دوستان میگن صدات خویه...چند جا هم واسه خوانندگی رفتم...ولی با توجه به هزینش نشد بخونم..به خاطر همینم اومدم تا با یه برنامه کارو شروع کنم...ولی وقتی تو اینترنت سرچ کردم برنامه اهنگسازی 10 تا برنامه اومد بالا...چون یکم از موسیقی حالیمه میخوام با برنامه ای شروع کنم که یه موزیک حرفه ای ازش در بیارم...یعنی همه سبک ها مخصوصا پاپ رو بشه در اوردو بتونم مثلا یه ساز زنده هم باهاش ضبط کنم... حالا سوالم اینه...کدوم برنامه واقعا حرفه ای هست؟؟؟یعنی بین Nuendo وSonar وFL Studio وLogic Pro وPro Tools و Reason /Cubase /Ableton Live کدومش حرفه ای تره...ممنون میشم..تورو خدا جوابمو بدین..اینم ایمیلم

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏16/11/10
  2. Sina.d

Sina.d عضو سایت VIP

امتیازات:
    +120 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    دوست عزیز
    همه این نرم افزارهایی که اسم بردی حرفه ای هستن و در کل کار همگی یکی هستش و اون هم اینه که یک نفر که میخواد موزیک رو ضبط کنه بتونه کاراش رو داخل محیط اونها انحام بده. فرق اصلی بین این پروگرام ها محیط متفاوت ظاهری هستش که هر کس با توجه به سلیقه و اینکه با کدوم راحت تر هستش کار میکنه.
    مهم نیست با کدوم پروگرام کار میکنی مهم اینه که اون چیزی که در سر داری رو بتونی در قالب یک پروژه به خوبی پیاده کنی و نتیجه کارت مورد قبول خودت و شنونده هات باشه.

3. inferno

inferno مدیر تالار / مترجم تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +447 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    من پيشنهاد مي كنم با nuendo يا cubase (فرقي نداره ) كار كني. بخصوص كه مي خواي صداي زنده هم ضبط كني. محيط كاري خوبيه هم داره. در كل بي نقصه.

ولي حالا هر چي انتخاب كردي. بچسپ بهش همه چيشو دربيار. دنيايي هستند اينا واسه خودشون

4. Shabahang

Shabahang عضو سایت

امتیازات:
    +107 / 1 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, protools, wavelab
    چون میخوای تازه شروع کنی ، بکم بیشتر تحقیق کن ، تو همین انجمن زیاد راجع به این برنامه ها نوشته شده ، اینها آهنگسازی نمیکنن !!!!! فقط رابطی هستند برای این که شما اطلاعات موسیقایی خودت رو توش پیاده کنی ، حالا به واسطه سمپل ها یا ساز زنده .....

5. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +280 / 1 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    با سلام.
    دوست گرامی تمام برنامه ها حرفی برای گفتن دارن که به بازار اومدن اما خب در محیط کاربری ، نحوه ی کار ، امکانات و حتی قدرت هم تفاوت هایی با هم دارند اما در کل اونهایی که نام بردین مناسب کارای حرفه ای هستن.
    من هم پیشنهاد میدم که با Nuendo شروع به کار کنی ، خیالتم از بابت خوب بودن و حرفه ای بودنش کاملاً راحت باشه چون نرم افزاری هست که توسط برترین موزیسین ها و صدابردارهای دنیا هم مورد استفاده قرار میگیره.
    یه نکته هم بگم که برخی از این نرم افزارهایی که نام بردین (logic) برای Pc نیستن ، یعنی روی سخت افزار کامپیوتر و سیستم عامل ویندوز نصب نمیشن - بلکه فقط برای سخت افزار و سیستم عامل مکنتاش (mac) که محصول شرکت اپل هست ساخته شدن.(صرفاً جهت اطلاع عرض کردم!)
    برای کسب اطلاع بیشتر هم میتونی توسط کادر جست و جو ، توی سایت بگردی ، مطالب مختلفی راجع به همه ی نرم افزارها و نحوه ی کار با اونها ذکر شده.
    موفق باشید.

6. amir-roli

amir-roli عضو سایت

امتیازات:
    +64 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, soundforge
    ببین دوست من هر کس با هر نرم افزاری که کار میکنه چون به قابلیت های اون نرم افزار اشراف داره به شما هم توصیه میکنه که همون رو انتخاب کنی.اینجوری نمیشه نرم افزارت رو انتخاب کنی.باید خودت کار کنی و ببینی با کدوم راحت تری.
    اما اگه اصرار داری که بهت پیشنهاد بدن اف ال رابط کاربری ساده ای داره اما در عین حال قدرتمنده و میتونی زود کار با اون رو یاد بگیری.
    حرفه ای ترین هم از نظر من کیو بیس هستش.
    موفق باشی

7. saeid_ms

saeid_ms

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان...واقعا ازتون ممنونم..فکر نمی کردم اینقدر سایتتون قوی باشه...ممنونم از همه شما...پس از اون 7-8 برنامه 3تاش چکیده شد.حالا میخوام بگم با بین Cubase وnuendoو flstudio کدومو یاد بگیرم که همیشه جوابگوی من باشه؟یعنی دیگه نخوام برنامرو عوض کنم؟

8. inferno

امتیازات:
    +447 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    FL قابلیت رکورد نداره. اگه می خوای رکورد داشته باشی خواه ناخواه سروکارت با کیوبیس یا نوئندو ویا بقیه خواهد بود. (محض اطلاع عرض کنم که یه قابلیتی این نرف افزارها براشون در نظر گرفته شده با نام Rewire که می تونی همزمان از اف ال و کیوبیس/نوئندو .... استفاده کنی....)

یه چیز یادم رفت. نرم افزار REason ویا جدیدش Record هم چیز خوبیه

9. Psymfonius

Psymfonius هنرمند ارشد Gold User

شغل :
    آزاد
    امتیازات:
    +164 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio, StudioOne
    اينفرنو جان ميشه بگيد چطور به اين نتيجه رسيديد كه اف ال قابليت ركورد نداره ؟!
    چون من به راحتي ركورد ميگيرم.

10. inferno

امتیازات:
    +447 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    نمی دونم

شاید دارم اشتباه می کنم...

11. sina.rahmani

sina.rahmani عضو سایت

امتیازات:
    +8 / 0 / -0
    نرم افزار:
    همونطور که دوستان گفتن با همشون می تونی کارتو پیش ببری.باید بتونی خوب ازشون کار بکشی.
    به نظر من اگه خودت امتحانشون کنی بهتره.
    برای اطلاع شما بگم که فقط به این برنامه ها ختم نمیشه،شما برای استفاده از سازهای مختلف باید از vstهای مختلف استفاده کنی.(اگر قصد استفاده از سازهای زنده رو نداری)

12. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,092 / 3 / -3
    من به شما کیوبیس یا نئوندو رو پیشنهاد میکنم.

شک نکنید. این حرف هایی که ما و دوستان میزنیم (جناب مسعود احمدی) و همه دوستان دیگه نتیجه چندین سال تجربرو به شما میگن.

میتونید با خیال راحت کارتون رو با کیوبیس یا نئوندو شروع کنید.
    موفق باشید.

13. hasan farbod

hasan farbod

امتیازات:
    +26 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, reason
    دوست عزیز من با ریزن کار میکنم خیلیم حرفه ایه>>>فقط رکورد صدا نداره>>>که اونم میشه با کیوبیس انجام داد:smile (73):

بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)