یه اهنگ خوب چقدر می ارزه؟

شروع موضوع توسط farzadn ‏13/1/16 در انجمن گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی

تاپیک یه اهنگ خوب چقدر می ارزه؟ تالار گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی در persian-music.org.

1. farzadn

farzadn عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    سلام میخواستم ببینم یه اهنگ خوب چقدر می ارزه؟مثلا این اهنگ چقدر به نظرتون ارزش داره از لحاظ قیمتی کیفیتی و....... ممنون میشم جواب بدین چون واقعا به جوابتون نیاز دارم .اینم لینکش:

View: http://dl.tapmusic.ir/azar-94/Mohammadreza_Ranjbar_Eejaz%5B128%5D.mp3

2. Dr.Noise

Dr.Noise عضو سایت هنرمند

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,568 / 2 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, studio_one
    درود دوست عزیز ...
    تنظیم ، کار خوبی بود ، فقط کمی شلوغ بود یا خوب میکس نشده بود !!!
    شعر و ملودی مثل این رو دوستان من تا یک و پونصد میفروشن . تنظیم با توجه به ساز زنده و اینا فک کنم بین دو نیم تا 3 عادلانه باشه . حالا یا کاری که دادین کیفیت نداشت یا میکسش خیلی تمیز نبود ...
    این قیمت هایی که گفتم برای شخصیت های معروف بود ! یعنی اگه اسمی پشت کار باشه کمتر از این در نمیاد ...
    موفق باشید ...

• موافقم موافقم x 1
  3. farzadn

farzadn عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    سلام مرسی از لطفت داداش گلم...والا حقیقتش واسه یه البوم 8 ترکه میخوام 12 میلیون بدم .اون اهنگم یکی از نمونه کاراش بود .طرف داره واسه مجتبی کبیری کار میزنه!.قبلا هم یه اهنگ دادم که استقبال خوبی هم داشت و600 هزار تا دانلود خورد.به نظرت ارزش داره این قیمت؟

4. Dr.Noise

Dr.Noise عضو سایت هنرمند

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,568 / 2 / -0
    نرم افزار:
    درودی دوباره ...
    والا این که من بگم ارزش داره یا نه که نمیشه !! کار سلیقه ای هست . این موزیکی که شما گذاشتید سلیقه من نیست !! یک آلبوم 8 ترک 12 میلیون به نظر من خوبه ، بستگی به شرایط پرداخت داره که چجوری بخواد زمان بندی کنه و ...
    بگذریم ! این که شما میگی کار نزدیک به 600 هزار تا دانلود خورده هم خوبه ، اما نمیشه خیلی رو آمار سایت ها حساب کرد !! چون خیلی از آمار ها ساختگی هستن . بازخورد ترک ، بیشتر از جایی مشخص میشه که استقبال کار رو در اطرافتون ببینید . اگر اکثر نظرات رو جلب کردید ، کار موفقی ارائه دادین . در غیر اینصورت نه !!
    این رو هم در نظر داشته باشید که کسی آلبوم یک خواننده ناشناس رو دانلود نمیکنه ( حد اقل من این کار رو نمیکنم ) پس بهتره اول معروف بشید و بعد آلبوم جمع کنید ...
    اگر هم صرفا جهت شهرت میخواین کار بدین ، بهترین راه دیده شدن هستش و برای دیده شدن ، هیچ راهی بهتر از شبکه های ماهواره ای نیست . یک ویدیو خوب و پخش در شبکه های معروف میتونه از چند آلبوم زودتر شما رو به شهرت برسونه ...
    تصمیم با شماست . سوالی بود در خدمتم ...
    موفق باشید ...

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
    • موافقم موافقم x 1
  5. artinviolin

artinviolin عضو سایت

شغل :
    موسیقی
    امتیازات:
    +547 / 3 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, soundforge
    بله می ارزه به نظره من..البته این کار اگه خواننده بهتری داشت خب بهترم میشد ولی کلا موزیک خوب بود از وکال خیلی سره..هرکیه کارش درسته.
    دکتر نویز اقا امار پخش کننده های اینترنتی و ماهواره ای رو داری؟
    یه اطلاعاتی به من بده ممنون میشم

6. danial2

danial2 عضو سایت

امتیازات:
    +130 / 2 / -0
    نرم افزار:
    protools, reason
    آهنگ شما 600 هزار تا دانلود خورد؟ کدوم سایت اگه نمیشه عمومی گفت بهم خصوصی بگو تا بررسیش کنم

7. farzadn

farzadn عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    سلام داداش تو سایت گنجا بزنی فرزاد نوری می یاد هز چند تو گنجا تو صفحه اصلی نبود و تو ارشیو سایت بود..البته من خودم به امار زیاد توجه ندارم چون دروغه ولی چیزی که مطمئنم اون روزی که من اهنگ رو گذاشتم از همه بیشتر اهنگ من بود که لایک خورد.میتونی بری اینجا هر چند اصلا حرفه ای نیست نه اهنگ نه تنظیم ونه وکال و نه...... برو اینجا

--- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏14/1/16, تاریخ ارسال پست اول: ‏14/1/16 ---

مرسی از لطفت دکتر......دکتر جان من مطمئنم که تو این کار به جایی میرسم یعنی خیلی مطمئنم!.میخوام البوم مجوز دار بدم بعد 3 ترک اول پخش میشه تو اینترنت!...میتونی اولین کارم رو هم بشنوی تو همین صفحه گذاشتم.مرسی

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏14/1/16
  8. guitarha

guitarha عضو سایت

امتیازات:
    +28 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام
    الان این تنظیم رو چقد گرفته؟ بدون هزینه نوازنده یا کلا؟

9. farzadn

farzadn عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    سلام من واسه این تنظیم پولی ندادم و مربوط به من نیست فقط یه نمونه کاره میخواستم نظر شما رو بدونم در مورد این اهنگ چون میخوام برم پیش همین اقا

10. danial2

danial2 عضو سایت

امتیازات:
    +130 / 2 / -0
    نرم افزار:
    protools, reason
    پخش موزیک در سایت هایی که چیتلر شدن بدترین کار ممکنه . به غیر از رادیو جوان که منبع خیلی از سایتهاست. یعنی در ارتباط هست با سایت های متوسط

11. guitarha

guitarha عضو سایت

امتیازات:
    +28 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    به نظرم بدون هزینه نوازنده تا یه تومن می ارزه ولی میکسش تمیز نبود

12. sevil19

sevil19

شغل :
    محصل
    امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    این اهنگ خیلی خوبه

13. Dr.Noise

Dr.Noise عضو سایت هنرمند

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,568 / 2 / -0
    نرم افزار:
    درود آرتین عزیز ...
    در رابطه با پخش موزیک تو سایت ها راستش من اطلاعی ندارم !! فقط میدونم که معمولا با هم کانکت هستن و با مدیر هر کدوم از سایت ها که تماس بگیرید ، یک مبلغ مشخص شده ( مثلا 50 هزار تومن ) برای سایت خودشون دارن و یک مبلغ واحد برای پخش سراری میگیرن ( مثلا 300 هزار تومن ) و با این مبلغ توی 5 تا 7 ساین معروف میذارن و چند تا سایت نو پا ...
    در رابطه با پخش ماهواره ای هم ، شما میتونید ویدیو رو برای کمپانی هایی مثل آونگ ، کینگ رکوردز ، رادیو جوان و ... بفرستید ، اگر کارتون مورد قبولشون باشه ، تایید میکنن ، یک قرارداد با ضابط خاص خودشون براتون ایمیل میکنن و با شما قرارداد به مدت معلوم باهاشون میبندین و خودشون کارتون رو پخش میکنن . مزایاش هم اینه که تضمین میشه که مار شما پخش میشه .
    میتونید هم مستقیما کار رو روی یوتیوب آپلود کنید و لینک رو برای ایمیلی که در وب سایت خود شبکه ها نوشتن ارسال کنید . در صورتی که با استانداردهای شبکه یکی باشه ، کارتون پخش میشه ...
    موفق باشید ...

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
بارگذاری...