یه استودیو !

شروع موضوع توسط خدنگ ‏31/8/13 در انجمن گفتگوی عمومی درباره استودیوها

تاپیک یه استودیو ! تالار گفتگوی عمومی درباره استودیوها در persian-music.org.

1. خدنگ

خدنگ عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان...
    من یه اتاق 2*3 دارم که یه پنجره 60*40 هم داره اتاق خوبیه واسه استدیو دوبله!!!!
    بنظرتون نیاز به چه چیز هایی داره ؟ که هم کم خرج باشه هم یه چیزی که کارم رو راه یندازه...
    چون من هنوز کار دوبلرو حرفه ای شروع نکردم میخوام یه چیز کار راه بنداز باشه...
    موکت و چوب و پشم شیشه دارم ( پشم سنگ چه فرقی با پشم شیشه داره؟)
    استدیو دوبله نیازی به دد روم و اتاق تنظیم که نداره ؟

ممنون میشم اگه دوستان جواب بدن...:smile (2):

2. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,544 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    پاسخ : یه استودیو !

برای ساخت ددروم 6 متر خوبه ولی برای اتاق کنترل نیاز به فضای مجزا دارید . علاوه بر اون برای اکوستیک و بالانس اون هم باید با یک متخصص صحبت کنید.
    برای هر فضایی و هر کاربردی متریال متفاوتی استفاده میشود ولی اصول یکی هست.
    مگر اینکه قصد ایزولاسیون داشته باشید که تاپیکهای زیادی راجع به اون در این فروم هست و با همین وسایل که همه استفاده کردند میتونید تنهایی این کار رو انجام بدید .
    ضمنا فراموش نکنید در صورت اینکه این فضا برای ددروم استفاده میشود میبایست پنجره رو با مصالح ساختمون ببندید . هیچ منفذی قابل قبول نیست . ولی اگر برای اتاق کنترل استفاده میکنید مشکلی ندارد میتونید با پرده بپوشونید .
    موفق باشید.

3. uooneas

uooneas عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio

دوست عزیز توجه داشته باشید که ایشون بودجه ی محدودی دارن و نمی تونن که بصورت حرفه ای آکوستیک وبالانس کنن.
    درضمن با متراژ 2*3 که نمیشه دد روم رو جدا کرد پس در این فضای بسته نیاز به راه هوا داره چون ساعات زیادی برای ضبط در این اتاق با توجه به یکی بودن صرف میشه.:smile (46):

4. خدنگ

خدنگ عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:

سلام
    من بودجم خیلی خیلی محدوده و اگر دقت کرده باشین گفتم ابعاد اتاق 3*2 هستش 6 متر از کجا بیارم؟! ولی میخوام یه چیزی باشه که خیلی خیلی خوب و... نباشه ... بیرون رفتن صدا برام مهم نیست و فقط بازتاب صدا برام مهمه نمیخوام شبیه تونل شه نویز هم نمیخوام توی کارم یاشه همین...

بارگذاری...