یه اجرای ساده از آهنگ معروف اگه یروز بری سفر با صدای امیر صادقی

شروع موضوع توسط amirssmusic ‏15/10/13 در انجمن پاپ

تاپیک یه اجرای ساده از آهنگ معروف اگه یروز بری سفر با صدای امیر صادقی تالار پاپ در persian-music.org.

1. amirssmusic

amirssmusic عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    با سلام ..خدمت تمام هنرمندان و دوستان گلم
    یه اجرای ساده از آهنگ معروف اگه یروز بری سفر با صدای خودم داشتم که دوس داشتم اینجا بزارم تا دوستانو استادان گرامی نظرشو راجع به صدام بگن و منو راهنمایی کنن که صدام با توجه آهنگایی که میخونمو میزارم بیشتر بدرد چه نوع سبکی میخوره تا بیشتر رو اونا تمرکز کنم ...
    ممنون از نظرات ارزشمندتون..
    امکانات ضبط
    مایک معمولی خازنی
    کیوبیس-افکتهای
    delay-reverb-dynamic vst
    http://pcamir.persiangig.com/audio/Tarafdar-Amir Beik (www.FasaSingerS.blogfa.Com)-128.mp3/download

2. amirpsx

amirpsx عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +78 / 0 / -0
    نرم افزار:
    acidpro, cubase, nuendo
    پاسخ : یه اجرای ساده از آهنگ معروف اگه یروز بری سفر با صدای امیر صادقی

سلام امیر خوان .. اینکه گذاشتی همون شادمهره دوباره ... به نظر من صدات قشنگه واسه پاپ ... اگه بخوام مقایسه کنم تنه صدات از شادمهر و کسایی که دنبال رو سبکش بودن قشنگتره مثلا صدات از آقای یگانه هم زیباتره .. همین سبکه بلوز و پاپ رو ادامه بده ... یه جایی سوشیانت بهت گفت مسلط نیستی رو اجرا درست گفته کسایی که گوش قوی دارن متوجه میشن اگه آئوتو تیون رو برداری خودت میفهمی که ابتدا آهنگت رو ریتم نیست آهنگ رویه یه خودشو میره و شما هم راهه خودتو میری .. ولی خوب صدات بازم میگم قشنگه واسه هر سلیقه ای . لطیف و نازه صدات .. بخوام کمکت کنم تو این زمینه باید بهت بگم بورو پیش یه استاد آواز .. بهت تکنیک یاد میده صداتو پخته میکنه .. تحریرات قوی میشه و از همه مهمتر میتونی اجرای از ابتدا تا پایان خوبی داشته باشی بدون خطا .. انشالله که همیشه موفق باشی ... راستی نگفتی چند سالته ؟

3. amirssmusic

amirssmusic عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio

عذر میخام لینک اصلاح شد
    Download age faramusham koni.mp3

4. amirpsx

amirpsx عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +78 / 0 / -0
    نرم افزار:
    acidpro, cubase, nuendo

بهت تبریک میگم کاره زیبایی شده ... کلیت کار زیباست .. صدات قشنگه .. نازو لطیفه.. !! حریره صداتو دوست دارم !! ... یه تحریر هست که انجام میدی صداتو میبری تهه گلو که حالت زجه بشه و احساس بده به آهنگو کم استفاده کن تحریری ه که آقای یگانه اوایل خیلی استفاده میکرد ... ولی خوب عزیزم باید پخته بشه صدات و کنترلت رو اجرا قوی بشه که انشالله صدات عالی به گوش بیاد کمو کسری نداشته باشه .. :smile (38):

5. sdavood

sdavood عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:

صدات خوبه همینطور که دوستان هم گفتن. ولی صدات پخته نیست. باید بیشتر تمرین کنی و سولفژ کار کنی

بارگذاری...