یه اتاق اندازه ی فرش 12 متری

شروع موضوع توسط MOHAMMAD ADHAMI ‏25/6/12 در انجمن Acoustic ( اکوستیک )

تاپیک یه اتاق اندازه ی فرش 12 متری تالار Acoustic ( اکوستیک ) در persian-music.org.

1. MOHAMMAD ADHAMI

MOHAMMAD ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +328 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    سلام.من یه اتاق دارم که یه فرش 12 متری توش جا میشه.فکر کنم 3×4 هستش دقیق نمیدونم چی بش میگن.بگذریم.ما تو این اتاق یه جای رختخوابی داریم که تو دیوار کار گذاشته شده.نمیدونم چند متره اما طولش ظاهرا 1متر و.... یا 2 متره . عرضشم نیم متر تا یه متر در نظر بگیرید.سقف این جا رختخوابی از چوبه،دیواراش که معمولی از گچه،دراشم که از چوبه و کفشم از سنگه.چندتا سوال دارم.من دارم دور تا دور این جا رختخوابی رو شونه تخم مرغ 3 لایه میزنم و تقریبا زدم همرو.میخوام ببینم واسه رکورد خوب در میاد؟در ضمن تو زیر زمین خونه هست و سر و صدای بیرون و این چیزا کمه،یعنی تقریبا جای ساکتی واقع شده.و اما محیط میکس و این حرفا.تو همین اتاقی که قد فرش 12 متریه کامپیوتر و تجهیزات آهنگسازی هست،میخواستم ببینم چیکار کنم که با هزینه ی تقریبا کمی بتونم یه کاری کنم که هم محیط آکوستیک باشه و هم صدا بالا نره و خانواده رو اذیت نکنه،چون شدیدا گیر میدن و نمیزارن ادم درست کار کنه.لطفا یه راهنمایی زیبا بکنین

2. Hamed_abdollahi

Hamed_abdollahi عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +356 / 1 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio, nuendo, StudioOne
    سلام دوست عزیز
    با متراژی که شما گفتین از کمددیواریتون که نیم متر عرضش باشه اگر سه لایه شونه تخم مرغ بزنید هر طرف 20 سانت میاد جلو و جایی فکر نکنم بمونه از عرضش شما خودتون امتحان کنید اگه خوب بود و فضا براتون کافی بود بزنید البته شونه تخم مرغ کارش شکست صوت ومنحرف کردن مسیر صوت است...... شمااول یک لایه موکت بزنید و بعدش یک لایه شونه تخم مرغ وروش پشم شیشه یا پشم سنگ و (روش هم تایل اکوستیک که فکر نکنم بخواین انقدر هزینه کنید)خوب جواب میده.............البته با متراژ کمی که دارین تایل هم زیاد در نمیاد بستگی به شما داره که چقدر بخواین هزینه کنید(در ضمن اگر تایل خواسته باشین بزنید زیر سازی از چوب هم باید استفاده کنید که تایل ها روی چوب ها سوار بشه) امیدوارم توضیحاتم به دردتون بخوره................راستی تو سایت مطالب زیادی در مورد این موضوع هستش سرچ بفرمایین پیدا میشه

بارگذاری...