یاماها clp340 یا کروزویل mark pro three

شروع موضوع توسط ahmadd222 ‏25/12/10 در انجمن پیانو

تاپیک یاماها clp340 یا کروزویل mark pro three تالار پیانو در persian-music.org.

1. ahmadd222

ahmadd222

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام به همه دوستان
    مدتی است که تصمیم به خرید یک پیانوی دیجیتال دارم.بین دو مدل یاماها clp 340 و کروزویل مدل mark pro three مردد هستم دوستان اگر ممکنه مرا در انتخاب کمک کنم.ضمنا اگر قیمت دقیق هر کدام را هم دارید بفرمایید.
    ممنون

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏26/12/10
  2. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    لطف کنید قیمتی رو هم که از این دو محصول بهتون دادند ذکر کنید تا با توجه به قیمت و اطلاعات تخصصیش بشه این دو رو مقایسه کرد

3. ahmadd222

ahmadd222

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام
    قیمت یاماها را 2100 قیمت گرفتم و قیمت کروزویل را 2700
    البته گویا کروزول دارای تنظیمات بیشتری هست و اینکه خوش صداتر.ولی من با هیچ کدوم کار نکردم تا به برتری هاشون نسبت به یکدیگر مطلع باشم.

4. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    خوب به نظر میرسه که دستگاه کروزوایل از لحاظ اطلاعات تخصصی و امکانات بهتره اما اینکه این برتری ها برای شما 600 هزار تومان ارزش داشته باشه یا نه به خودتون بر میگرده امکاناتی مثل تعداد صدای بیشتر ( 512 صدا ) امکان استفاده از ریتمهای آماده مثل ارنجرها و همچنین دانلود صداهای بیشتر و ... در ضمن کمپانیه کروزوایل کمپانیه خوشنامیه توی تولید سازهای کلاویه ایه الکترونیک . من به شما پیشنهاد میدم با نواختن این دو ساز خودتون یه مقایسه ای هم از لحاظ شنیداری روش داشته باشین بعد تصمیم بگیرید.

ایــــــــــن هم شرح تخصصی این ساز

5. kasian

kasian عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوستان ببخشید از این که موضوع بحث را کمی عوض می کنم اما اگر ممکن بود و کسی اطلاعاتی داشت درباره ی پیانو دیجیتال korg - LP 350 که قیمتش یک ونیم میلیونه ( از فروشگاه کورگ تو جمهوری یرسیدم) لطف کنه و بگه که کیفیت این مدل با نمونه های در همین قیمت رقابتی هست یه نه؟ پولیفونیش رو میگن 128 اما تو اینتزنت همه ی لینکای انگلیسی میگن 60 حتا 64 هم نه!...باهاش کمی زدم. بدم نیومد اما از رقیب هاش تو همین قیمت بی خبرم. ممنون میشم

بارگذاری...