یاس و ناامید بعد از سالها کار

شروع موضوع توسط alibarani ‏15/3/12 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک یاس و ناامید بعد از سالها کار تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. alibarani

alibarani عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo
    وقتی سالهاست تو وادی موسیقی جولون میدیو یه نگاه به خودت میندازی میبینی دیگه زیر پات رو پله اول خزه بسته و هیچ پیشرفتی علی رغم تعاریف اطرافیانت نداشتی چه احساسی بهت دست میده.. وقتی میخوای دستاورداتو چک کنی میبینی فقطو فقط یه تپه به به و چه چه و افرین و دمت گرمو این چیزا نصیبت شده چه احساسی بهت دست میده.. اصلا پیشرفت تو زمینه موسیقی یعنی چی!!! یعنی همین که تو یه مجلسی 2تا از کاراتو اجرا میکنیو بلند میشن برات دست میزنن, یا اینکه به جایی برسی که هنرت حالت تجاری برات پیدا کنه و از صدق سریش جیبت پر پول شه, یا شایدم یعنی شهرت!!!! و این قصه سر دراز دارد...
    ما که بعد سالها هنوز اندر خم یک کوچه ایم و دیگه به پله اول عادت کردیم, دیگه بماند دلیلش که هر وقت از خدا میپرسیم میگه به تو ربطی نداره و البته خودش رو شکر میگیم به خاطر چیزی که به ما داده و ما بش میگیم هدیه!!
    خیلی وقته عضو این سایتم, خیلی نکات مهم از اینجا برداشت کردم ولی حقیقتا این اولین پستمه.. یه اهنگ که همین دیشب نوشتم براتون اپ می کنم,, خوشحال میشم دوستان نظرات و اشکالات کار رو بگن..

لینک دانلود:
    http://www.uploadstation.com/file/bvJvzUC/Untitled-01.mp3

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏17/3/12
    • خوشم اومد خوشم اومد x 2
  2. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    دوست من انقدر مایوس و نا امید به زندگی نگاه نکن چون اگر با همین طرز فکر بخوای نگاه کنی در هر رشته ی دیگه هم که باشی همین سوالات برات پیش میاد و دنبال چرا ها میگردی . در این دنیا خیلی چرا ها هست که پاسخی داده نشده بهش . . پس بهتره به چیزی که علاقه و عشق داری ادامه بدی و اگر هم میبینی به بن بست میخوری بدون اشکال کار از خودمون هست نه دیگران .

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. rajo

rajo عضو سایت

امتیازات:
    +12 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام

دوست عزیز من هم دقیقن مشکل شما رو دارم الان چند سال با این مشکل خوندن دست و پنجه نرم می کنم

تا حالا هم کسی نتونسته مشکل رو حل کنه اکثر بچه ها می گفتن سلفز کار کن اینقدر سلفز کار کردم باز هم مشکلم حل نشد

حقیقتش دارم کم کم دلسرد می شم ولی چون مجالس می رم نمی تونم موزیک رو ول کنم

ولی نا امید نباش همینجوری به تمرینها ادامه بده تو این 15سالی که من کار کردم هنوز کلاس اول هستم چون واقعان خوندن و نواختن ساز دریاست

هر گوشه اش رو بگیری باز می بینی یکجا کار میلنگه هیچ کس کامل نیست
    ولی ادامه بده البته این هم رو بگم اینقدر که رو نواختن وقت گذاشتیم رو خوندن وقت نگذاشتیم بخاطر همین هم هست ....

4. benyaminkocholo

benyaminkocholo عضو سایت

امتیازات:
    +49 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, protools, sonar
    اگر خدا به ادم صدای خوب داد که الحمدالله اگر نداد که هر کس میخواد بخونه هفت خوان رستم رو در پیش رو داره خوب مگه شما چیتون از رستم کمتره راحت میتونید این هفت خوان رو پشت سر بذارید و به هدفتون برسید

5. فردین2

فردین2 عضو سایت

امتیازات:
    +70 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام دوست هنرمندمون
    بابا مارو هم مایوس کردی:smile (9):ولی کلا ادم از اول دنیا تا اونجا که من یادمه چیزی رو که دوست داره نداره چیزی رو که نداره دوست داره چیزی رو که دوست نداره داره:smile (49):تازه حتما خداوند چیزی رو بهتر از این که میخوای بهت داده
    همه دنیا که قرار نیست اهنگ سازو خواننده بشن

6. alibarani

alibarani عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo
    دوستان من اصلا نا امیدانه حرف نزدم, شاید ادبیاتم طوری بود که اینجوری برداشت کردین.:smile (61):
    طبیعتا همیشه کسایی تو این زمینه موفقن که کل زندگیشونو بزارن تو این حرفه و این دقیقا قاعده ایه که بنده صادقانه بگم ازش مستثنا هستم:smile (22):.

7. bi sarzamin

bi sarzamin عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, reason
    دوست عزیز نظر من اینه که ما برای خودمون هدف رو چی تعریف کردیم . من کسی رو میشناسم که چنان از تار زدن خودش لذت میبره که به قول خودش انگار روحش داره توبهشت سیر میکنه برای اون همین کافیه یعنی هدفش لذت بردن خودش از موسیقی. این یه جورشه . شاید یکی هم پرکردن جیب رو هدف خودش گذاشته باشه. یکی آلبوم دادن، یکی مشهور شدن.مهمترین چیز اینه که آدم تکلیفش با خودش روشن باشه.وگرنه تا آخر همینجاست که الان هست.

8. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,810 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    بعد از دیدن مطلب و لینک دانلود و عنوان تاپیک اولین چیزی که به ذهنم رسید حذف اون بود
    به دلیل نام نامناسب و قرار دادن لینک موسیقی در جای نادرست.
    اما چون تاپیک ارسالهای پاسخ داشت ناچارا فقط عنوان رو ویرایش کردم.
    دوست گرامی در جای درست و با عنوان درست موضوع ارسال کنید.
    بسته شد.

• خوشم اومد خوشم اومد x 5
بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)