یادگیری حرفه ای کیبورد یا نرم افزار آهنگسازی ؟

شروع موضوع توسط kanan ‏22/6/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک یادگیری حرفه ای کیبورد یا نرم افزار آهنگسازی ؟ تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. kanan

kanan Banned

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام
    دوستان راستش نمیدونم کدوم یکی از این دو راه درسته، من گیتار ساز اصلیم هست ولی راستش برای گذاشتن ملودی روی آهنگام به این نتیجه رسیدم که علاوه بر پیشرفت خیلی زیاد توی گیتار باید یه ساز دیگه هم یاد بگیرم، اول خواستم گیتار الکتریک و بیس رو شروع کنم ولی دیدم این ساز ها رو فقط باید تمرین کنم چون من گیتار بلدم بزنم بعد تصمیم گرفتم ویلن کار کنم که دوستان نظرم را عوض کردند و گفتن که خیلی سخته؛
    بعد با مشورت یک نفر تصمیم گرفتم یه کیبورد حرفه ای بخرم ولی چند روز بعد یه موضوعی پیش اومد و اون هم برنامه fl هستش، خوب اگه یه مقایسه از نگاه منی که نه با برنامه fl آشنایی دارم و نه با کیبورد حرفه ای، نظرم اینه که به جای خرج کردن یک، یکا نین میلیون پول بهتره این برنامه را یاد بگیرم ولی از طرف دیگه خوب میدونید کلاسه کار با این نرم افزار ها اصلا قابل مقایسه با یه کیبورد حرفه ای نیست، حالا من موندم این دو راه(در ضمن من 4 سال وقت دارم و یک میلیون پول)!!!

2. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +320 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    نه عزیزم . اشتباه نکنید . اگه در کنار گیتار نوازیتون بتونید کیبورد هم یاد بگیرید خیلی بهتره تا اینکه خودتون رو بسپارید به یک نرم افزار که اکثرا پرست های آماده رو در اختیارتون میزاره . واسه خرید کیبورد هم نیازی نیست اینقدر سرمایه بزارید , شما با استفاده از یک کیبورد مثلا یاما 1000 هم می تونید به خوبی کارتون رو پیش ببرید . در کنارش با برنامه ها هم کار کنید . اینجوری میشه 1 تیر و دو نشون :smile (38):

3. Rasoul_khoshnevis

Rasoul_khoshnevis عضو سایت

امتیازات:
    +22 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, reason
    دوست عزیز ؛ اکثر کسایی که آهنگسازی کار میکنن کیبرد کار کردن یا کار میکنن یا کار خواهند کرد..
    این اصلا لازمه ای برای یک آهنگساز کامله.پس میدی کنترلر رو برای چی میگیرن؟ که باهاش کار کنن! چطور باید باهاش کار کنن؟ باید بلد باشن یا آموزش ببینن دیگه ! نحوه ی انگشت گذاری، شناخت نت ها در روی کیبرد، شناخت آکورد های کیبرد و..............
    تنها کار با Fl کفاییت نمیکنه برای یادگیری کیبرد..به قول نیمای عزیز شما میتونید با یاماها A1000 یا مدل های ساده تر از اون هم برای شروع و تمرین یادگیری مثل Yamaha 640 و یا انواع مدل های Casio استفاده کنید.

4. princess mina

princess mina عضو سایت

امتیازات:
    +11 / 0 / -0
    نرم افزار:
    من هم با نظر دوستان موافقم
    اگه شما همچین سرمایه ای دارید به نظرم yamaha or 700 بگیرید خیلی کیبورد عالیی است من خودم هم or 700 دارم ویالون ساز سختی نیست فقط نیاز به تمرین و علاقه ی زیاد داره سازی نیست که یادگرفتنش غیر ممکن باشه فقط علاقه ی زیاد می خواهد من هم می خواستم بروم کلاس ویالون ولی با کمی تحقیق فهمیدم که اون قدر بهش علاقه ندارم
    کیبورد or 700 یک ماه پیش 1 میلیون و 20 تومان بود که با تجهیزات درجه یکش که حریدم حدودا شد 1 میلیون و 100 و 10 تومان

5. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,094 / 3 / -3
    خب ببینید دوست عزیز.
    این به خود شما بستگی داره اگه بخواهید نوازندگی یاد بگیرید که اصلا به fl ربطی نداره
    fl فقط یک نرم افزار برای آهنگ سازی هست.
    شما میتونید بعد از یاد گیری کیبرد از این نرم افزار برای آهنگ سازی بهره ببرید.
    و این دو کاملا از هم جدا هستند .
    پس اول باید ببینید چه کاری میخواهید انجام بدید.
    ولی بهترین حالت خرید یک میدی کنترلر خوب 5 یا 7 اکتاو هست که در کنار نوازندگی با اون میتونید از نرم افزارهای دیگه هم استفاده کنید

بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - یادگیری حرفه ای
  1. mahdi zapata
    پاسخ ها:
    19
    نمایش ها:
    5,004
  2. tahora133
    پاسخ ها:
    3
    نمایش ها:
    1,899