1. قبل از ایجاد موضوع جدید در بازارچه پرشین موزیک لطفا قوانین فعالیت در بازارچه را مطالعه بفرمایید
    رد اعلامیه

گیتار ibanez rg350 EX یک و نیم میلیون زیر قیمت

شروع موضوع توسط kurtcobain ‏2/9/16 در انجمن خرید و فروش گیتار آکوستیک و الکتریک

تاپیک گیتار ibanez rg350 EX یک و نیم میلیون زیر قیمت تالار خرید و فروش گیتار آکوستیک و الکتریک در persian-music.org.

برچسب ها:
  1. kurtcobain

kurtcobain عضو سایت

امتیازات:
    +22 / 2 / -1
    نرم افزار:
    FLstudio
    درود.
    گیتاری که تصویرشو ضمیمه کردم گیتار ibanez مدل rg350 EX هست که قیمت نوی اون بالای 2 میلیون و 400 هزار تومنه ولی من 900 هزار تومن میفروشمش (حدود یک میلیون و نیم زیر قیمت نو) تا زودتر واسش مشتری پیدا بشه......خودم همین هفته پیش یه گیتار ESP (با واسطه) از سایت آمارون خریداری کردم که از اون موقع به بعد دیگه از این گیتار استفاده نمیکنم و با این قیمت استثنایی اینو میخوام بفروشم.
    قیمت کاملا مقطوع و غیر قابل چانه زدن هست و از طرفی هم ارسال این محصول به سراسر ایران به صورت رایگان خواهد بود و با بسته بندی کاملا حرفه ای به همراه بیمه حمل و نقل (سلامت بسته) برای شما ارسال میشه.
    خود گیتار به اندازه سر سوزن ایراد یا اشکالی نداره و در صورت تمایل بنده میتونم ضمانت نامه کتبی به همراه بسته بفرستم براتون که خود گیتار فاقد کوچکترین مشکل (از قبیل شکستگی موضعی بدنه, ایراد در سویچها, پیکاپها یا غیره) باشد.
    در صورت تمایل برای خرید, با این شماره تماس بگیرید: ****************

قیمت (و همچنین شرایطی) که گذاشتم واقعا استثنایی و فوق العاده ست, پس بشتابین تا از دستتون نرفته!
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏4/9/16, تاریخ ارسال پست اول: ‏2/9/16 ---
    فروخته شد.

فایل های ضمیمه:

• گیتار ibanez rg350 EX یک و نیم میلیون زیر قیمت-DSC_0009.JPG
      DSC_0009.JPG
      اندازه فایل:
      606.4 KB
      نمایش ها:
      14
بارگذاری...