آخرین ارسال‌ها

گیتار پیکاپ دار بهتر است یا بدون پیکاپ؟

qLeph

هنرمند
18/7/10
628
29
تهران
منظور از شباهت به اکوستیک، سیمهای فلزی (که میتونه نایلون هم باشه)، دسته، پیکاپ پل (یا بدون پیکاپ) و...؛
و منظور از شباهت به کلاسیک، فرم بدنه و ماشین هد بود.
جنس چوب هم که مختلفه،

ولی تو سایت خودش که همه مشخصات رو نوشته:

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

سلام.

ببخشید اگه تو تاپیک اشتباهی اومدم.
راستش من یه گیتار فول آکوستیک Oscar Schmidt دارم. میخواستم براش پیکاپ بگیرم. زنگ زدم تهران بهم گفت پیکاپ داره چینی هست فکر کنم همینایی که وصل و برداشته میشن هست (مدل پیکاپ ها رو نمیشناسم) و قیمتشم 100 تومن. میخواستم ببینم این خوبه که بگیرم؟؟؟

حرفه ای هم نیستم و واسه کارای خونگی میخوام و سبک هارد راک. یا اگه کسی جایی رو میشناسه معرفی کنه من زنگ بزنم بپرسم.

ممنون میشم کمکم کنید.

11/8/14
219
21
گیتار های chord چطوره؟مخصوصا تو ایران
سلام......در مورد cort به نظرم برند خوبیه......من یه کورت ac10 دارم الان حدود 4 ساله دارمش......خیلی هم راضیم آخ نگفته.........البته اینه که من گرفتم تو رنج 500 تومن هستش......نسبت به هم قیمتی هاش عالیه........ولی قیمت بالاتر مدلا و مارکای دیگه هم هستن که اونموقع دستت باز تر میشه برا انتخاب........ولی تو این رنج من گیتارای زیادیو تست کردم......و اینو خریدم که راضیم....

11/8/14
219
21
منظورتون Cort بود؟
تو ایران نمیدونم، من یه الکتریک x6 گرفتم از ترکیه، سر یه ماه نشده عوضش کردم، چون وقتی میذاشتم بغل Ibanez RG320FA که از ایران خریده بودم و ساخت کره بود، اگه مثلاً به کیفیت ظاهری و قطعات Ibanez میدادی 10، Cort به زور شاید 5 میگرفت. جفتشونرو با یه آمپ و افکت و کابلم امتحان کردم، صدای Ibanez خیلی بهتر بود.
نمیدونم شاید سر من کلاه گذاشتن و اینی که من داشتم تقلبی بوده، شایدم کلاسیکاش بهتر باشه!

منم با alame موافقم، برای اینکه به صدای خوب برسی لازم نیست گیتارت بهترین برند باشه، به همین خاطرم گفتم اگه C70ت سالمه با همون بزن؛
در مورد YAMAHA مشکل من اصلاً با کیفیتش نیست، گفتم به عنوان یه برند حرفه ای قبول ندارم،
آخه یه برندی که موتورو قایق و لوازم خونگی و کلاً همه چی تولید میکنه چه جوری میتونه....
اتفاقاً یه نفر دیگه هم میشناسم که در مورد پیانو یاماهاش همین حرفو میزنه که با دنیا عوضش نمیکنم،
نمیدونم شاید منم اگه با یه گیتار yamaha کار کنم دیگه حاضر نشم با دنیا عوضش کنم.
برند خوبیه.....البته من به کلاسیکاش بیشتر اعتقاد دارم.........و تو گیتار الکتریک به غیر از سری EVL و چند مدل x آیبانز رو بیشتر ترجیح میدم......مدلای دیگشو کار نکردم تا نظر بدم......و اینو بگم که تقلبیش مخصوصا الکتریکش وحشتناک زیاده مخصوصا سری های x .....و کلا الکتریک cort تو رنج پایین یه ذره بگیر نگیر داره...

سلام دوستان و اساتید گرامی خصوا استاد غزیز اقای امید محبی . دیدم بحث گیتار پیکاپ دار بود گفتم مشکلم روبگم من گیتار پیکاپ دار به کیوبیس معرفی کردم و ورودی مخصوص وقتی فیش به گیتار نصب متاسفانه هیچ صدایی رکورد نمیکنه ولی اتصال داره و لحظه ای که فیش پشت گیتار صدا قطع وصل در مانیتورا صدا مشخص میشه ممنونم اگه راهنمایی کنید

صفحه ما در اینستاگرام

بالا