گیتارهای الکتریک آریا

شروع موضوع توسط mehdi-azt ‏20/9/11 در انجمن گیتار

تاپیک گیتارهای الکتریک آریا تالار گیتار در persian-music.org.

1. mehdi-azt

mehdi-azt عضو سایت

شغل :
    music
    امتیازات:
    +157 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    سلام بر همه ی دوستان عزیزم
    من چند وقت پیش یه مدل از گیتار الکتریک های آریا رو دیدم که از نظر قیافه ای به مدل های فندر خیلی شبیه بود(فقط قیافه)
    و بعدش یه جا مطلب خوندم که نوشته بود این آریا زیاد به فندر نزدیک ساخته شدند و اگه پول فندر رو ندارید و بودجه تون کمه میتونید این گیتار رو تهیه کنید
    حالا از دوستان کسی هست که از این گیتار ها اطلاعاتی داشته باشه و بتونه منو کمک کنه
    ممنون میشم
    موفق باشید

2. Shank

Shank Banned

امتیازات:
    +677 / 0 / -1
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام...
    این مدل ها صرح فندر هستن و به هیچ عنوان نمیتونن کیفیت خود فندر رو بدن...
    حالا شاید یه کم شبیه باشه اما اصلا قابل مقایسه نیست....
    اگر پول فندر ندارید فندر مکزیکی بگیرید اگر اون هم گرونه squier بگیرید چه کاریه :D
    یه تجربه...من خودم تو شهرمون گیتار malmsteen رو دیدم از دور با عجله دویدم رفتم جلو دیدم گیتار اصلا برند نداره :p فقط تشابه دارن...
    موفق باشی

3. siavash78

siavash78 عضو سایت

امتیازات:
    +217 / 0 / -0
    نرم افزار:
    نزدیک به فندر؟ به هیچ وجه. همان طور که shank گرامی فرمودند گیتارهای فندر از بهترین گیتارهای ساخته شده تا کنون هستند و در نمونه های مکزیکی آن ارزانتر از آمریکایی هستند (ولی باز هم خیلی ارزان نیستند) ، گیتارهای آریا هم اصلا نام و نشانی در این مدت متوانستند کسب کنند.
    شباهت ظاهری هم که هست. تقریبا همه سازندگان گیتار الکتریک نمونه های شبیه به مدل های استراتوکستر فندر دارند.

4. mehdi-azt

mehdi-azt عضو سایت

شغل :
    music
    امتیازات:
    +157 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    سلام
    یعنی به نظر شما من چه گیتاری بخرم که کارامو باهاش راه بندازم وبرای ضبط هم خوب باشه
    [FONT=&quot]من 500 تومن واسه گیتار کنار گذاشتم بدون آمپ
    [/FONT] تشکر ازدوستان عزیز

5. siavash78

siavash78 عضو سایت

امتیازات:
    +217 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوست عزیز من منظور دوستانی که می گویند ما میخواهیم یک گیتار بخریم برای ضبط ولی آن گیتار اولشان هم محسوب میشه رو نفهمیدم آخر.
    یعنی میخواهید گیتار بهرید و بدهید به یک نوازنده حرفه ای برایتان بنوازد؟
    اگر اینطور است که طرف حتما خودش گیتار دارد!
    اگر هم برای خودتان میخواهید و تازه کار هم هستید پس این قضیه ظبط چیه جریانش؟ منظورتان اینست که این گیتار را برای آموزش استفاده کنید و مثلا ۵ سال دیگر با آن ظبط هم انجام بدهید؟!
    در هر صورت گیتار ۵۰۰ تومانی به درد ضبط نمی خورد. آن هم گیتاری که در ایران ۵۰۰ تومان باشد. مهم تر از همه چیز هم برای ۱ضبط داشتن آمپ خیلی عالی و یونیت های مناسب است ، (البته برخی از دوستان عقیده شان فرق می کند).
    گیتارهای خوب هم که از برندهای معروف هستند معمولا و بلا استثنا در ایران قیمت هایشان زیاد است.
    مثلا یک گیتار آیبانز پرستیژ ۱۵۷۰ در ایران ۱۲۰۰ تا ۱۴۰۰ قیمت دارد.
    گیتارهای متوسط رو به پایین ولی مناسب هم هستند از آیبانز مثل rg370 که فکر کنم ۵۷۰ باشه قیمتش حدودا. (دقیق نمیدانم)

بارگذاری...