گمگشته - مجید اخشابی - hessam

شروع موضوع توسط hessam ‏2/5/10 در انجمن پاپ

تاپیک گمگشته - مجید اخشابی - hessam تالار پاپ در persian-music.org.

1. hessam

hessam عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +89 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    سلام به همه دوستان عزیز
    من حسام هستم و این اولین کاری هست که روی این سایت وزین قرار می دم
    مدتهاست دارم می خونم و این کار رو با عشق به موسیقی انجام می دم و دوسش دارم
    البته تحصیلات آمادمیک و تخصصی ندارم و خوندن رو برای ارضای این حس قشنگ دوست دارم و البته مدتهاست شاگرد استاد شروین شریعت ( از آخرین شاگردان استاد بابک بیات ) هستم . و صدام از این کاری که میشنوید زمین تا آسمون تغییر کرده .

این کار رو 4 سال پیش روی کار گمگشته آقای مجید اخشابی خوندم و این اولین کاری بود که خودم ضبط کردم (بوسیله Adobe Audition که فکر کنم اون موقع اسمش Cool Edit بود !) توضیح اینکه هم خوندن و هم ضبطش بسیار مبتدی هست و شرمنده که گوشهای محترمتون رو آزار میده . با اجازه دوستان کم کم کارهای تازه ای رو هم که خوندم به ترتیب زمان قرار می دم .

منتظر نظرات شما هستم .
    برای دانلود کلیک کنید

2. Ramtin

Ramtin Banned

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, sonar
    دوست عزیز بهتر نبود که یک اهنگ جدید رو با صدای فعلی ( چون میگی تمریکردی و تغییر کرده) روی سایت قرار بدی ؟

3. maradona

maradona عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با تشکر

توی اوج آهنگ نتونستید روی نت بخونید و فالش شده اما قسمتهای پایین آهنگ رو خوب خونید
    موفق باشید

4. hessam

hessam عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +89 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    با سلام و خسته نباشید مجدد
    اول از همه خیلی ممنون که وقت گذاشتین و گوشش دادین
    رامتین جان حق با شماست . راستش رو بخواین می خواستم بعد از اینکه جدید تر ها رو گذاشتم نظرتون رو در باره تغییراتی که در تکنیک های صدام ایجاد شده بپرسم . برای همین قدیمی تر ها رو گذاشتم . ولی چشم . ایندفعه جدیدتر رو میذارم . و باز هم ممنون
    inzagi عزیز ممنونم از نظرت و البته خودم همون موقع هم یادمه که حس می کردم اصلا این آهنگ با استیل صدای من مخصوصا در نوع صدا سازی من در اوج خیلی فرق داره و باهام سازگار نیست و باز هم ممنون بابت وقتی که صرف نطرت کردی .

منتظر نظرات دوستان دیگه هم هستم

5. Ramtin

Ramtin Banned

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, sonar
    خوب اگه اینجوری بخوایم به قضیه نگاه کنیم
    همه خواننده ها باید برن و کارهایی که در قدیم انجام دادن رو داخل یه البوم بزارن بیرون بدهند
    و واکنش مردم رو ببیند و اگر مردم دوست داشتند کار های جدیدشون رو پخش کنند!!:smile (71): پس این وسط تجربه و حسن شهرت چی میشه ؟
    به نظرتون این درسته ؟
    ممکنه خیلی صدات عالی باشه ( درحال حاضر رو میگم) ولی با این اهنگ چه بسا که نصف مشتریهات پرید :smile (18)::smile (82):
    منتظر کارهای فعلیت ( حداقل 6ماه به اینور ) هستیم . ترجیحا 6-8 هم نباشه . :smile (18):

6. hessam

hessam عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +89 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    حرف شما صحیح ولی بنده در حال شاگردی هستم و برای شهرت اینجا کارهام رو نزاشتم دوست من . فقط برای اینکه از نظرات شما دوستای عزیزم استفاده کنم .
    مجدد ممنون که برای نوشتن وقت گذاشتی

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  7. Ramtin

Ramtin Banned

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, sonar
    من نگفتم که برای شهرت گذاشتید
    ولی برای ارائه صداتون من میگم کاری که چندسال قبل انجام دادید و تا الان کلی رفع عیب شده و ایرادات صداتون رو شناختید دیگه لزومی نداره که عرضه بشه و باید کارهای جدید رو برای ارائه اماده کنید. که ما با توجه به صدای فعلیتون تصمیم بگیریم.
    به هرحال این نظر من بود.
    و من دوست دارم با توجه به رزومه ای که در پست اول اشاره کردید ثمره کارهای جدید رو بعد از رفع عیبها و تمرینات ببینیم
    امیدوارم سوتفاهم نشده باشه .
    چون که من اکثر کارهای این فروم رو دانلود میکنم ولی کمتر اتفاق میفته که نظر بدم وقتی هم که نظر میدهم بیشتر برای قابل بودن اهنگ هست مصداق گفته های من در تاپیک کارهای اقای art هست که میتونید برید ببینید و ثانیه به ثانیه اهنگش رو تحلیل کردم و عیب و نقصهاش رو به عنوان یک شنونده گفتم . یا کارهای بقیه دوستان .
    پس دوست دارم برای وقتی که برای شنیدن اهنگ شما میزارم ثمر بخش باشه . (( نه اینکه در یک جمله کوتاه بگم خوب بود بیشتر تمرین کن)) . اگر کارهای فعلیت مثل کارای قبلی نباشه مطمئن باش کامل گوش میدم
    خوب پس ما منتتظریم.

8. hessam

hessam عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +89 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    بی نهایت ممنونم
    حتما آخرین کار رو میزارم تا از نظر مفید شما نهایت بهره رو ببرم
    از این همه دقت و توجه شما واقعا ممنونم

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...