گلپونه های استاد بسطامی با الهام از کیبوردنوازی یک دوست

شروع موضوع توسط rahim-nesfi ‏5/5/13 در انجمن تست صدا برای خوانندگی

تاپیک گلپونه های استاد بسطامی با الهام از کیبوردنوازی یک دوست تالار تست صدا برای خوانندگی در persian-music.org.

1. rahim-nesfi

rahim-nesfi

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام خدمت تمامی دوستان گرامی و هنرمندم . در این بخش تصنیف گلپونه های استاد بسطامی (یادش همیشه جاوید) رو با یک ملودی (کیبورد) خوندم و میکس کردم (البته حقیقتا با پایین ترین کارت صدا و میکروفن) البته اهنگ رو از اینترنت پیدا کردم و احساس میکنم واسه صدام کمی پایین هست. بعضی جاها سرعت ملودی فرصت خوندن رو هم نمیده و سریع نواخته شده. ولی در مجموع واسه تمرین میتونه یه شروع خوب باشه. قطعا دوستان هنرمند مطلع هستند که با آهنگ خوندن و هماهنگ خوندن اونم با یه میکروفن ضعیف و اون با اهنگی که جدا نواخته شده و تو گام صدایی نیست کمی مشکل هست. امیدوارم با تمام این اشکلات اثر ضعیف بنده رو گوش کنید و نظر های سازندتون رو مطرح بفرمایید. چرا که نظرات شما مایه دلگرمی من هست.
    ممنون
    http://up.toca.ir/images/t5nahyoxupelin2tp2nl.rar

2. omid1223

omid1223 عضو سایت

امتیازات:
    +11 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    سلامممممم دوست خوبم nesfi جان چه خبر دوست خوبم نیستی ... پستتو خوندم .... مرسی شما به بنده لطف دارین بالاخره هر جا موسیقی هستش ماهم سعی میکنیم باشیم .... واینکه فرمودین اجرای زنده کردین خیلی خوبه خیلی موثره ... امیدوارم همیشه از این موقعیت ها برات پیش بیاد و بتونی خودتو نشون بدی ... اما اول در مورد کارت ... خیلی خوب بود ... به نظرم بیشتر روی صدات نشسته تا کارهایی که توی نت اهنگ میزاشتی ... همیشه موزیک به ادم کمک میکنه ... ولی در مورد کار خودم از اونجا که من اصلا پاپ خوندن بلد نیستم ولی حرفت کاملا درسته خیلی ها هستن یک عمر میخونن ولی باز نتونستن به اون نقطه های لخواه برسن ... nesfi جان شمام همینطور با این علاقه ای که داری ... مسلما به جاهای خیلی خوب میرسی ... برات ارزوی موفقیت و سربلندی میکنم ... ولی یچیزی رو بگم بیشتر سعی کن خودت از خوندن لذت ببری حرف دیگران چنان مهم نیست

• خوشم اومد خوشم اومد x 4
  3. rahim-nesfi

rahim-nesfi

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام امید جان.ممنون ازلطف شما. قطعا علاقه و با عشق خوندن خودش بزرگترین هنر هست. من خودمم همونطور که می دونید بنا به جنس صدام تو سبک امید-معین و جهان میخونم و علاقه زیادی به شیوه های استاد بنان، ایرج خواجه امیری، همایون شجریان ،محمد اصفهانی دارم . ولی متاسفانه سیستم صوتی خوبی واسه ضبط ندارم و این اهنگ هم که هم کیفیتش خوب نیود وهم هماهنگ با صدام نبود و شایدم بشه گفت واسه خوندن استاندارد نبود . چون اینو یه بنده خدا فقط واسه نوازندگی گذاشته بود. بهر حال اینجا میتونه اشتباهات رو از نگاه ایینه دوستان متخصص بصورت تخصصی تری نشون بده اگر نه صرفا تشویق از ناحیه دوستان عام و اطرافیان هیچ وقت به تنهایی واسه پیشرفت کامل نیست. امیدوارم که توشه اموزشی مفیدی باشه. بهر حال از نظر شما دوست گرامی بی نهایت سپاسگذارم.
    دوستان و عزیزان دیگر هم اگه نقطه نظری دارند خوشحال میشم ابراز کنند.
    ممنون

بارگذاری...