آخرین ارسال‌ها

گلایه

10/1/12
34
Mashhad
با سلام
سایت قسمت بحث آزاد نداشت به ناچار اینجا پست کردم...
مدیران محترم! لطفا اگه تاپیکی رو تایید نمیکنید یا حذف میکنید علتش رو هم، از طریق پیام خصوصی بیان کنید که اگه کسی خواست چیزی ارسال کنه دوباره اون اشتباه! رو مرتکب نشه...
من الان نمیدونم چرا تاپیکم تایید نشده(یا حذف شده) ولی بهتر بودعلتش رو به من میگفتن، تا بدونم چه مشکلی داشته...
"قوانین سایت رو قبلا مطالعه کردم"

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,547
53
.
Sprical اینو بهتر بود در بخش "تماس با ما" مطرح میکردی. اینجا بخش "آهنگسازی" هست! پست های "تماس با ما" مستقیماً میرسه دست مدیران.

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
258
تهران
بعضی وقتا پست اموزشی گذاشته میشه یا یه دوستی مشکلی داره که لینکی از یه سایت داخلی گذاشته میشه برای کمک کردن. بعد پست پاک میشه فقط بعلت اینکه سایت داخلی لینک شده. بنظرم کار جالبی نیست. وقتی پاک کردن لینک میتونه توجیه داشته باشه که طرف قصد تبلیغات داشته باشه

10/1/12
34
Mashhad
بعضی وقتا پست اموزشی گذاشته میشه یا یه دوستی مشکلی داره که لینکی از یه سایت داخلی گذاشته میشه برای کمک کردن. بعد پست پاک میشه فقط بعلت اینکه سایت داخلی لینک شده. بنظرم کار جالبی نیست. وقتی پاک کردن لینک میتونه توجیه داشته باشه که طرف قصد تبلیغات داشته باشه
نه دوست عزیز آموزشی نبوده
یک پروژه ریمیکس بود! و فقط لینک ساندکلود داشت!

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
258
تهران
من تجربه خودم رو گفتم مث شما چنتا پستام رو پاک کردن. مثلا دوستی در مورد کنکور هنر سوال داشتن من یه لینک از سایت سازمان سنجش گذاشتم که کمکی کرده باشم به دوستمون. اونو پاک کردن.

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,086
31
اهواز
با سلام
سایت قسمت بحث آزاد نداشت به ناچار اینجا پست کردم...
مدیران محترم! لطفا اگه تاپیکی رو تایید نمیکنید یا حذف میکنید علتش رو هم، از طریق پیام خصوصی بیان کنید که اگه کسی خواست چیزی ارسال کنه دوباره اون اشتباه! رو مرتکب نشه...
من الان نمیدونم چرا تاپیکم تایید نشده(یا حذف شده) ولی بهتر بودعلتش رو به من میگفتن، تا بدونم چه مشکلی داشته...
"قوانین سایت رو قبلا مطالعه کردم"
سلام
این لینک تاپیک شماست که حذف هم نشده
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

این همه توضیح نوشتی اصل ماجرا رو توضیح ندادی، من هیچ تاپیکی از شما که حذف شده باشه توی لیست نمی بینم

لطفا یک نمونه برای من ارسال کنید که چک کنم چه پستی به این علت حذف شده

لطفا در آینده چنین مواردی رو در بخش پشتیبانی سایت مطرح بفرمایید

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
258
تهران
پستا پاک شدن و نمیشه پیداشون کرد.
اخرین نمونه ای که میتونم بخاطر بیارم مثلا این لینکه

که چون از سایت داخلی بود حذف شد

10/1/12
34
Mashhad
من تجربه خودم رو گفتم مث شما چنتا پستام رو پاک کردن. مثلا دوستی در مورد کنکور هنر سوال داشتن من یه لینک از سایت سازمان سنجش گذاشتم که کمکی کرده باشم به دوستمون. اونو پاک کردن.
بله متوجه ام ممنون!

سلام
این لینک تاپیک شماست که حذف هم نشده

این همه توضیح نوشتی اصل ماجرا رو توضیح ندادی، من هیچ تاپیکی از شما که حذف شده باشه توی لیست نمی بینم

لطفا در آینده چنین مواردی رو در بخش پشتیبانی سایت مطرح بفرمایید
اون پستی که شما گفتی مربوط به یک ماه پیشه... من دیروز تاپیک زدم و احتمالا اگه تولیست حذف شده ها نیست اصلا تایید نشده...
(موضوع یک پروژه بوده که به علت نامعلومی تایید نشده(یا حذف شده))

ولی کلا منظورم از این که این مسئله رو بیان کردم این بود که اگه مدیری کاری انجام یا مشکلی توی پست هست به کاربر بگه!

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,086
31
اهواز
بله متوجه ام ممنون!

اون پستی که شما گفتی مربوط به یک ماه پیشه... من دیروز تاپیک زدم و احتمالا اگه تولیست حذف شده ها نیست اصلا تایید نشده...
(موضوع یک پروژه بوده که به علت نامعلومی تایید نشده(یا حذف شده))

ولی کلا منظورم از این که این مسئله رو بیان کردم این بود که اگه مدیری کاری انجام یا مشکلی توی پست هست به کاربر بگه!
من توی سیستم تاپیکی در انتظار تایید یا حذف نمی بینم، ممکنه ارسال نشده باشه

10/1/12
34
Mashhad
ار سال شد و منتظر تایید بود خودمم بعد از آپلود فایل رو دانلود کردم

این لینک دانلود اگه کمکی میکنه!

اینم لینک تاپیک بوده

اطلاعات ثبت شده توی IDM

Light

تیم مدیریت