گفتگو پیرامون آلبوم جدید فرزاد فرزین (شلیک)

شروع موضوع توسط thevoice ‏1/3/12 در انجمن اخبار موسیقی ایران

تاپیک گفتگو پیرامون آلبوم جدید فرزاد فرزین (شلیک) تالار اخبار موسیقی ایران در persian-music.org.

1. thevoice

thevoice عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +111 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason
    بالاخره بعد از مدت ها ، شاهد انتشار چهارمین (ش) از "فرزاد فرزین" تحت عنوان "شلیک" بودیم.
    آهنگسازی اکثر قطعات این آلبوم را خود فرزاد انجام داده است و مجید رسایی، انوشیروان تقوی، عباس لطیفی هم قطعاتی را برای شلیک آهنگ سازی کردند .
    تنظیم کنندگان : کوشان 4 قطعه و انوشیروان تقوی 2 قطعه ، نوید سپهر 2 قطعه و مهران خلیلی و عباس لطیفی و فرزاد فرزین هر کدام یه قطعه را برای شلیک تنظیم کرده اند .
    از دوستان تقاضا دارم که بیان نظرشونو راجع به آلبوم بیان کنند .

اما نظر خودم
    من که لذت بردم آلبوم استانداردی از نظر تنظیم ، میکس ، مسترینگ شده . کوشان سنگ تموم گذاشته برا فرزاد و یه نکته ایی رو هم عرض کنم که من هیچ شباهتی بین قطعه دوریت با سکوت یگانه ندیدم و نمی دونم چرا به فرزاد فرزین تهمت بیخودی میزنند .
    پیشنهاد میکنم حتما اورجینالشو تهیه کنید . خواهشا دانلود نکنید .
    ارزش خریدن (اونم 2 تا) رو داره .

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. DJ iBSb

DJ iBSb عضو سایت هنرمند

شغل :
    طراحی وب و برنامه نویسی تحت وب و موسیقی
    امتیازات:
    +291 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, FLstudio
    تبریک میگم به این هنرمند،خیلی وقته آهنگاشو گوش میدم توی آهنگهای آلبوم شانس
    هم واقعا باانرژی کارکرده بود...
    واقعا تلاشش تحسین بر انگیزه ولی کو جمایت از این هنرمندان

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. raman

raman عضو سایت

امتیازات:
    +85 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, studio_one
    نميشه گفت آلبوم خوبي هست ... چون خيلي از نكات رو توش رعايت نكرده ولي به شخصه از فرزاد فرزين خوشم مياد ( با اينكه با پارتي بالا اومده ) ولي خب با استعداد هست و اين تنها نكته خوب فرزين هست ... در مورد تراك 2 به نام دوريت كه كاور شده ي آهنگ سكوت محسن يگانه هست ، و حتي وزن شعر و حتي بعضي از قافيه هاش هم همان شكل هست و سبك خواندن هم كه همان ... بهترين آهنگ اين آلبوم ( بچه ) هست كه با ترانه سرايي روزبه بماني و تنظيم نويد سپهر ( به احتمال زياد اسم مستعار جديد عليرضا افكاري هست ) ... آهنگ ( نه ) هم يك كار متفاوت بود كه با صداي خواننده ي كر زيبايش رو دوچندان كرده بود به خانوم عاملي واقعا تبريك فراوان ميگم كه سطح ترانه سرايشون واقعا در حال پيشرفت هست و هر روز از ديروز بهتر ... تنظيم هاي ضعيف خود فرزاد فرزين كار رو خراب كرده بود يك تراك به نام شورشي تنظيم كرده بود همان را ميگويم ... تنظيم هاي تكراري كوشان حداد هم كه حوصله سر بر بود ... اگر اهل گوش كردن آهنگهاي فان باشيد متوجه ميشيد كه قطعه 1 دقيقا پروژه ي خواننده اي به نام afra و آهنگش به نام ( خانوما آقايون ) بود و تنها تغييرات كوچكي داده شده بود ...

ترانه هاي ياحا كاشاني هم كه واقعا از سطح يك ترانه پايين تر بود و كاش از ترانه ديگري به جاي اينها استفاده ميشد ... تراك 3 10 11 با ترانه سرايي و آهنگسازي چند فرد ناشناس بود كه تا بحال اسمشان را جايي نديده بودم و اين آهنگها هم در سطح آلبوم نبود ...

در كل اگر بخوام بهش امتيازي بدم از 10 ... 5 رو بهش ميدم

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - گفتگو پیرامون آلبوم
  1. Omid-Mohebbi
    پاسخ ها:
    577
    نمایش ها:
    11,317
  2. yavar99
    پاسخ ها:
    4