گز گز گیتار

شروع موضوع توسط A-Falsh ‏7/10/11 در انجمن گیتار

تاپیک گز گز گیتار تالار گیتار در persian-music.org.

1. A-Falsh

A-Falsh عضو سایت

شغل :
    ترانه سرا.اهنگساز.تنظیم کننده.
    امتیازات:
    +5 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام دوستان ، یه چندروزی می‌شه یه گیتار اسپنیش خریدم ، اما وقتی‌ آکورد میگیرم یا هر نتِ سیمارو میگیرم گز گز می‌کنه تو ‌نت یه سرچی زدم مطلبای زیادی اومد اما من فکر کنم از خود گیتار کسی‌ میدون چیکار باید کنم ؟

2. Shank

Shank Banned

امتیازات:
    +677 / 0 / -1
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام...
    این مشکل اغلب به علت اکشن پایین ایجاد میشه اکشن پایین هم به 2 دلیل هست...گیتار رگلاز نشده ... دسته ی گیتار تاب برداشته...
    اگر رگلاز ایراد داره یه جای معتبر پیدا کن رگلاز کنن برات اگر هم خواستی خودت از بچه های سایت یاد بگیر و رگلاز کن...
    اگر هم دسته تلب برداشته (که نسبت به آب و هوای محل زندگیتون احتمالا همینه) دردسر بزرگی پیش اومده درست نمیدونم باید چیکارش کنی احتمالا راهی نیست دیگه :D
    پ.ن: من درست نمیدونستم آکوستیک هم رگلاز داره یا نه با اطلاعات گیتار الکتریک جواب دادم اگر اشتباهه دوستان تصحیح کنن...
    نکته رگلاز درست نیست چون کیبوردم zh نداره مینویسم رگلاز reglazh درسته

3. siavash78

siavash78 عضو سایت

امتیازات:
    +217 / 0 / -0
    نرم افزار:
    من اضافه کنم که اگر فقط موقع آکورد گیری گز میده و در موقع ملودی زدن گز نمیده مشکل از آکورد گیری شماست و باید تکنیکتون رو اصلاح کنید، (اگر تازه کارید)
    مورد بعدی اینه که بیشتر گیتار های آکوستیک از نوع کلاسیک تراس رود ندارن آریا جان، ولی حیلی هاشون هم دارن. مثل گیتار من. ولی تراس رودشون از پایین کار می کنه نه از بالا.
    اگر هم دسته تاب داشته باشه و تراس رود هم نداشته باشه ، می تونید بدین یک کلینیک گیتار، اون ها یک دستگاه مخصوص دارند که گیتار رو محکم در حالت صحیح نگه میداره و تا حد زیادی مشکل رو رفع می کنه.

بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - گز گز گیتار
  1. sajjads3
    پاسخ ها:
    3
    نمایش ها:
    190
  2. LeonSK
    پاسخ ها:
    8
    نمایش ها:
    340