گزارش خرابی / درخواست لینک مستقیم (گروه کاربران ویژه)

• شروع کننده موضوع Light
  • تاریخ شروع

Dr.Noise

هنرمند
عضو سایت
23/2/10
1,948
2,710
113
33
نیشابور
facebook.com
درود دوستان عزیز و اساتید گرامی ...
گویا پلاگین wave v9r20 توسط تیم R2R کرک شده و مورد استفاده قرار گرفته . اگر امکانش هست یک لینک مستقیم با سرعت خوب برای این پلاگین معرفی کنید .
پیشاپیش سپاس فراوان و منتظرم ...

Sent from my ASUS FonePad 7 using tapatalk

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,235
8,528
5,000
34
اهواز
www.unes.ir
درود دوستان عزیز و اساتید گرامی ...
گویا پلاگین wave v9r20 توسط تیم R2R کرک شده و مورد استفاده قرار گرفته . اگر امکانش هست یک لینک مستقیم با سرعت خوب برای این پلاگین معرفی کنید .
پیشاپیش سپاس فراوان و منتظرم ...

سلام
در بخش مربوطه قرار گرفت
https://www.persian-music.org/threads/دانلود-مستقیم-تمامی-محصولات-کمپانی-ویوز.52559/

Dr.Noise

هنرمند
عضو سایت
23/2/10
1,948
2,710
113
33
نیشابور
facebook.com
سپاس گذارم از شما ، خیلی لطف کردین .
فقط جسارتا در همون پستی که قرار دادین ، عنوان پست رو تغییر ندادین و نوشته v9r18 ! درسته فایل دانودی v9r20 شده ، اما ممکنه سایر دوستان با دیدن عنوان پست ، به اشتباه فکر کنن که ورژن جدید جایگزین نشده !!
در صورت امکان جسارتا پست رو ویرایش و عنوان رو هم درست کنید ...
سپاس فراوان و موفق باشید ...

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,235
8,528
5,000
34
اهواز
www.unes.ir
سپاس گذارم از شما ، خیلی لطف کردین .
فقط جسارتا در همون پستی که قرار دادین ، عنوان پست رو تغییر ندادین و نوشته v9r18 ! درسته فایل دانودی v9r20 شده ، اما ممکنه سایر دوستان با دیدن عنوان پست ، به اشتباه فکر کنن که ورژن جدید جایگزین نشده !!
در صورت امکان جسارتا پست رو ویرایش و عنوان رو هم درست کنید ...
سپاس فراوان و موفق باشید ...

همون لحظه تغییر کرد برادر

siamak-akhtari

عضو سایت
23/12/09
100
14
18
Hamedan
www.siamak-akhtari.com
با سلام
اگه ممکنه audio score ultimate با کیجن مناسب قرار بدید. در نت ورژن 7.0.1 اون هستش با کرک MPTکه متاسفانه بعد از نصب و کرک بازهم دمو هستش و فایلهای ام پی تری ایمپورت نمیشن. (البته ممکنه که من اشتباه مراحل کرک رو انجام داده باشم).
با توجه به نیاز فوری به این نرم افزار ممنون میشم ورژن مناسبی از اونرو قرار بدین.

امین نورالهی

مدیر تالار دانلود
تیم مدیریت
مدیر تالار
23/11/09
2,545
2,625
113
کرمان
با سلام
اگه ممکنه audio score ultimate با کیجن مناسب قرار بدید. در نت ورژن 7.0.1 اون هستش با کرک MPTکه متاسفانه بعد از نصب و کرک بازهم دمو هستش و فایلهای ام پی تری ایمپورت نمیشن. (البته ممکنه که من اشتباه مراحل کرک رو انجام داده باشم).
با توجه به نیاز فوری به این نرم افزار ممنون میشم ورژن مناسبی از اونرو قرار بدین.
سلام دوست عزیز
جدیدترین ورژن 7.0.2 رو به همراه ورژن 7.0.1 به صورت Portable قرار دادم، اگر باز توی کرک به مشکل برخوردید از ورژن Portable استفاده کنید، فک می کنم مشکل حل میشه.
خدمت شما :
https://www.persian-music.org/threads/دانلود-مستقیم-نرم-افزار-neuratron-photoscore-ultimate-7-0-2.187314/

siamak-akhtari

عضو سایت
23/12/09
100
14
18
Hamedan
www.siamak-akhtari.com
امین جان از لطفت بسیار بسیار سپاسگذارم.
در مورد Photo Score ورژن 7.02 MPT اون باز هم مشکل کرک و محدودیت داره که من از ورژن 6.0.5 ULTIMATE استفاده میکنم که بسیار خوب کار میکنه.
اما مشکل من روی Audio Score بود که ورژن 7.0.1MPT اون درست کرک نمیشه و محدودیت داره.
متاسفانه ورزن پرتابل هم ارور دمو بودن رو میده و فایلهای ام پی تری رو ایمپورت نمیکنه.

امین نورالهی

مدیر تالار دانلود
تیم مدیریت
مدیر تالار
23/11/09
2,545
2,625
113
کرمان
امین جان از لطفت بسیار بسیار سپاسگذارم.
در مورد Photo Score ورژن 7.02 MPT اون باز هم مشکل کرک و محدودیت داره که من از ورژن 6.0.5 ULTIMATE استفاده میکنم که بسیار خوب کار میکنه.
اما مشکل من روی Audio Score بود که ورژن 7.0.1MPT اون درست کرک نمیشه و محدودیت داره.
متاسفانه ورزن پرتابل هم ارور دمو بودن رو میده و فایلهای ام پی تری رو ایمپورت نمیکنه.
سیامک جان پس مشکل از تیم کرک هست، اگر یه تیمی مثل Air یا R2R کرک کرده بود خب یه چیزی ولی تیم MPT حتی اسمشم قبلا نشنیده بودم، متاسفانه توی این مورد کاریش نمیشه کرد.

امین نورالهی

مدیر تالار دانلود
تیم مدیریت
مدیر تالار
23/11/09
2,545
2,625
113
کرمان
سلام دوستان عزیز
اگر امکانش هست Vir2 Electri6ity با لینک مستقیم قرار دهید.
پیشاپیش سپاس
سلام دوست عزیز
حجم این بانک حدود 27 گیگ هست، اگر قادر به دانلود چنین حجمی هستید بگید تا براتون آپلود کنم.

امین نورالهی

مدیر تالار دانلود
تیم مدیریت
مدیر تالار
23/11/09
2,545
2,625
113
کرمان

امین نورالهی

مدیر تالار دانلود
تیم مدیریت
مدیر تالار
23/11/09
2,545
2,625
113
کرمان

virtual

عضو سایت
VIP
15/1/11
65
28
18
iran
سلام
لینک های مربوط به نکسوز نسخه مک گویا از کار افتادن و همچنین خیلی لینکهای دیگه.
ممنون میشم رسیدگی کنید.و در صورت امکان اخریین نسخه کرک شده کنتاکت مک رو برای دانلود بزارید.