گروه آوازي تهران براي المپيك جهاني كر به چين مي‌رود

28/8/09
64
8
0
!
گروه آوازي تهران براي المپيك جهاني كر به چين مي‌رود
ميلاد عمرانلو رهبر گروه آوازي تهران از حضور گروه خود در المپيك جهاني كر كه سال آينده در چين برگزار مي‌شود، خبر داد.

ميلاد عمرانلو گفت: بعد از كسب چندين مدال در مسابقات كره جنوبي، اسپانيا و ايتاليا،برگزار كنندگان مسابقات المپيك كر پكن، از گروه ما براي شركت دعوت به عمل آورده‌اند.
وي ادامه داد: از آنجايي كه المپيك گروه‌هاي كر اتفاق بسيار بزرگي است ما از اكنون در حال برنامه‌ريزي براي اجرا در اين مسابقه جهاني هستيم.
رهبر گروه آوازي تهران بيان داشت: اين مسابقه تيرماه سال آينده با حضور 500 - 400 گروه كه از سراسر دنيا در 20 شاخه مختلف از جمله كر كودكان، نوجوانان، زنان، آقايان، فولك، پاپ، معاصر و مذهبي و ... در پكن برگزار مي‌شود و ما تصميم داريم حداقل در 5 - 4 شاخه از اين مسابقه به اجرا بپردازيم. همچنين بايد يك رپرتوار خوب مسابقات را نيز آماده نماييم.
عمرانلو با اشاره به اينكه هنوز قطعات اجرايي براي اين مسابقه را انتخاب نكرده‌ايم، اظهار داشت: طي هفته‌هاي آينده در جلساتي كه با اعضاي گروه خواهيم داشت قطعات اجرايي براي شاخه‌هاي مختلف را انتخاب و تمريناتمان را آغاز خواهيم كرد.
عمرانلو در خاتمه خاطرنشان كرد: در حال حاضر اجرايي در ايران و ديگر كشورها در برنامه‌يمان نداريم اما ممكن است تا فاصله شركت در مسابقه كر پكن اتفاقات مهم ديگري هم بيفتد.
لينك خبر:

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8807270948منبع : فارس