گرفتن چهار خروجی صدا از کرگ pa2 یا چهار فیشه کردن

5/8/11
7
1
1
تهران
سلام خدمت دوستان. باید چطور کرگ pa2 رو تنظیم کرد که یک خروجی برای صدای ملودی ویک خروجی برای درام کیت ویک خروجی برای آکورد ریتم ویک خروجی برای بیس آکورد از کیبورد گرفت وبه میکسر وصل کرد و آیا میشه این تنظیم را سیو کرد . ممنونم......

• عالیه!
واکنش‌ها: Soheil Monfared

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,362
2,216
113
36
Vengeance Land
soheil0monfared.bandcamp.com
این سری هم (تا جایی که اطلاع دارم ) مثل سری تراتون 4 تا خروجی داره که
دوتای اونها L/R هستن
و دوتای دیگه individual هستن که باید از توی تنظیمات خروجی کیبورد مسیر دهی خروجیش تنظیم بشن.

در واقع خروجی های individual فقط میشه دو یا چند ساز رو خروجی شون رو جدا گرفت
برای تک تک ترک ها نمیشه.
اینطوری ساز شما باید به اندازه ساز های توی Sequencer کیبوردتون خروجی های L/R داشته باشه...:rolleyes-34::hilarious-10:
که نیست و فقط 4 تا هست :geek:

توی Korg Karma ی خودم که اینطوری بود. و از همین روش استفاده کردم برای خروجی گرفتن جدا جدا ی یکسری سازا...:thumbsup:

5/8/11
7
1
1
تهران
این سری هم (تا جایی که اطلاع دارم ) مثل سری تراتون 4 تا خروجی داره که
دوتای اونها L/R هستن
و دوتای دیگه individual هستن که باید از توی تنظیمات خروجی کیبورد مسیر دهی خروجیش تنظیم بشن.

در واقع خروجی های individual فقط میشه دو یا چند ساز رو خروجی شون رو جدا گرفت
برای تک تک ترک ها نمیشه.
اینطوری ساز شما باید به اندازه ساز های توی Sequencer کیبوردتون خروجی های L/R داشته باشه...:rolleyes-34::hilarious-10:
که نیست و فقط 4 تا هست :geek:

توی Korg Karma ی خودم که اینطوری بود. و از همین روش استفاده کردم برای خروجی گرفتن جدا جدا ی یکسری سازا...:thumbsup:
نه طریقه تنظیمات داخل کیبورد را خواستم نرم افزاری.

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,299
1,743
113
Global -----> Audio/Video

فکر کنم همهٔ سری Pa اینطور هستن. اینجا میتونی‌ output هر ترک رو انتخاب بکنی‌. Individual 1 & 2 فقط Dry هستن و هیچ افکت ندارن. یادم نیست چه جوری این setup سیو می‌شه