1. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  2. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

کیفیت پری امپ RME baby face pro ؟

شروع موضوع توسط لوک خوش شانس ‏22/1/17 در انجمن Audio interface ( کارت صدا )

تاپیک کیفیت پری امپ RME baby face pro ؟ تالار Audio interface ( کارت صدا ) در persian-music.org.

برچسب ها:
  1. لوک خوش شانس

لوک خوش شانس عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 1 / -0
    سلام به همه ی عزیزان.... دوستانی که تجربه ی کار با کارت صدای rme baby face رو دارن لطفا یه توضیحی در مورد کیفیت پری امپ این محصول بدن و با داشتن اکوستیک ومیکروفون استاندارد ایا میشه با این کارت صدا رکوردی با کیفیت اهنگای تجاری داشت ؟؟ یا نیاز به پری امپ جداگانه هست؟؟

2. artinviolin

artinviolin عضو سایت

شغل :
    موسیقی
    امتیازات:
    +615 / 7 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    منم خیلی دوس دارم بدونم واقعا چقدر تفاوت هست در رکورد با این کارت با کارتهایی مثل اشتمبرگ و فوکوس و غیره....
    تفاوت چند درصده؟
    ایا واقعا چشم گیره؟ ایا می ارزه 3400 هزینه کنیم؟
    واقعا دوست دارم بدونم

• موافقم موافقم x 1
  3. KiuMars_TR

KiuMars_TR عضو سایت

امتیازات:
    +26 / 1 / -1
    شما بهترين كارت صدا هم ك بگيرى پرى امپش اصلا با پرى امپ جداى ٥،٦ تومنى قابل مقايسه نيست اصلا..ولى كارت صداهاى عالى معمولا پرى امپاش قابل قبوله..من خودم كارت صدام rme uc هست..rme كلا پرى امپاش خوبه ولى تاكيد ميكنم پرى امپه جدا يه چيز ديگست كه من خودمم ندارم،.ولى همه اينا يه طرف علم و خلاقيت هم يه طرف.شما اگه اينارو داشته باشى با يه scarlet 2i2 هم كارتو به سطح تجارى ميرسونى حد اقل تو ايران

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
    • موافقم موافقم x 1
  4. artinviolin

artinviolin عضو سایت

شغل :
    موسیقی
    امتیازات:
    +615 / 7 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    مرسی
    خب اون که درست اما همین تایپیک منو کنجکاو کرد و توی یوتوب کلیب های rme رو دیدم که با کارت های حتی خیلی ارزون تر 200 دلاری رکوردشو مقایسه کرده بودند واقعا تفاوت چشم گیری نبود الان با صحبت شما یه سوال پیش میاد خب پس ما اگه قراره ارتقا بدیم پری امپ بخریم یا کارت صدای خوب بودجه معمولا به جفتش نمیرسه الان پری امپ کارت شما با کارت های ارزون در رکورد چقدر اختلاف داره؟ ایا رکورد با کارت های ارزون تر بعد از میکس میشه جبران اون مقدار رو کرد؟ تفاوت فاحشه یا ن؟ تجربه شخصیتونو ممنون میشم بشنوم

• موافقم موافقم x 1
  5. KiuMars_TR

KiuMars_TR عضو سایت

امتیازات:
    +26 / 1 / -1
    تو دنياى ميكس خيلى كارا ميشه كرد..فاصله يك ميكس حرفه اى و آماتور خيلى بيشتر از يك كارت صداى متوسط و عاليه پس به مقوله ى ميكس بايد بيشتر توجه شه.راجع به تفاوته پرى امپ ك قطعا تفاوتى هست ولى اين تفاوت وقتى خودشو نشون ميده كه شما يك كارت صداى پرى امپ دارو با يك پرى امپ جدا بشنوى..مسلمأ يه كارت صدا قيمتش و كيفيتش فقط واسه پرى امپ بالا نيست،نوع conveter و DSP و خروجى و ورودى و چيزاى ديگه تو بالا رفتن اون قيمت تاثير دارن پس فقط پرى امپ مهم نيست،ولى قرار نيست آسمون به زمين بياد،اون تفاوت هنگامى خودشو نشون ميده ك شما دارى ٥ تومن فقط پوله پرى امپ ميدى.ولى اگه در مورد ميكس مى پرسين اين نظر شخصيه منه كه تا حد بالايى ميشه هر غير ممكنى رو ممكن كرد به شرطى كه ركورد اصولى انجام شده باشه.موفق باشين

6. لوک خوش شانس

لوک خوش شانس عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 1 / -0
    حالا به نظرت rme baby face با همه ی قابلیت هایی که داره ارزش 3400 تومن داره من واسش خرج کنم؟؟ برای رکورد و میکس می خوام بخرمش.

7. KiuMars_TR

KiuMars_TR عضو سایت

امتیازات:
    +26 / 1 / -1
    كارت صداى خوبيه.ولى بايد مايكت هم خوب باشه مگر نه اون جوابى كه بايد بگيريو ازش نميگيرى

8. لوک خوش شانس

لوک خوش شانس عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 1 / -0
    با NT-2A رکورد میکنم ...فعلا ازش راضیم!! صدا رو خیلی فلت میگیره ولی شاید در اینده ارتقا دادم.
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏24/1/17, تاریخ ارسال پست اول: ‏24/1/17 ---
    tascam uh 7000 هم منو به شدت وسوسه کرده!! ولی ظاهرا لتنسی خوبی نداره :(( ولی داینامیک رنجش از BABY FACE هم بیشتره!!

9. artinviolin

artinviolin عضو سایت

شغل :
    موسیقی
    امتیازات:
    +615 / 7 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    تاسکم برند خیلی خوبیه مربوط به کشوره ژاپنه
    اما از روی اعداد شرکت ها نمیشه خرید کرد در عمل میبینی مثلا rme بالاتره

• موافقم موافقم x 1
  10. KiuMars_TR

KiuMars_TR عضو سایت

امتیازات:
    +26 / 1 / -1
    سعى كن بيشتر به خروجى كارت صدات توجه كنى.ADC و DAC تو انتخابت خيلى مهمه.

11. Hossein saadati

Hossein saadati عضو سایت

امتیازات:
    +34 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, FLstudio
    کارت خوبی هست ولی باید قبول کرد پول برند داری میدی
    یه سرچ توی یوتیوب بزنید ، موفق باشید

12. لوک خوش شانس

لوک خوش شانس عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 1 / -0
    شما کارت صدایی سراغ دارید با قیمت پایینتر ولی تقریبا با همین کیفیت !! که من الکی پول برند ندم؟؟؟

13. naksoka

naksoka عضو سایت

امتیازات:
    +105 / 3 / -1
    نرم افزار:
    cubase, FLstudio, StudioOne
    سلام دوست عزیز
    Rme یکی از برند های معروف دنیاست و اینطور نیست که بیخود پول برند رو بدید. آر ام ای به خاطر داشتن کانورتر و پری آمپ و مدار با کیفیتش معروفه و به سختی دچار مشکل میشه
    برای استفاده از میکروفنی مثل Rode nt5 پری آمپ همین کارت صدا بخوبی جواب میده ولی اگه میخوایید با میکروفن هایی مثل Neumann TLM 67 یا 103 رکورد بگیرید حتما نیاز به پری آمپ مجزا دارید که حتی اون موقع هم نیاز به همچین کارت صدایی دارید که کانورتور خوبی داشته باشه

14. Hossein saadati

Hossein saadati عضو سایت

امتیازات:
    +34 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, FLstudio
    آره زیاد هست ولی مثل اینکه خودتون علاقه دارید به rme در نتیجه کاری که بهش علاقه دارید انجام بدید ، من فقط قصدم کمک به شما بود ، فقط قبلش اگر دوست داشتید یه تحقیق کنید ببینید کسانیکه از ایران رفتن کشورهای خارجی و دارن کار میکنن چه وسیله هایی داشتن و دارن ، موفق و پیروز باشید

15. لوک خوش شانس

لوک خوش شانس عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 1 / -0
    نه من اصراری به خرید rme ندارم !! ممنون میشم مدل های پیشنهادیتون به من بدید تا من برای خرید بهتر تصمیم بگیرم....تا به قول خارجیا save money کنم.

16. Hossein saadati

Hossein saadati عضو سایت

امتیازات:
    +34 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, FLstudio
    قبل از اینکه چند مدل بهتون پیشنهاد کنم یه موضوع دیگه هم بهتون میگم ، ببینید کارت صدای rme baby face سه میلیون و چهارصد قیمتشه و کارت صدای apollo 8 quad ده میلیون قیمتشه ، خب یعنی کیفیت آپولو سه برابر ار ام ای هست؟ از طلا ساخته شده؟ چرا باید همچین قیمتی داشته باشه؟ خب جواب دوستان اینه که کیفیتش بیشتره کانورتش قویتره و ...... خب حالا سوال اینجاست توی کارای داخل کشور همه دارن از یه مدل کارت صدا استفاده میکنن؟ نه پس چرا کیفیتها از یه حد مطلوب بالاتر نیست؟
    چرا کسی که 8 میلیون داده برای پری امپ جدا با اونی که 4 میلیون داده کارشون فرقی نداره؟ کدوم فرد تو کشور میتونه بگه بالاترین کیفیت رو من دارم چون کارت صدای ده میلیونی دارم؟ نمیخوام اسم بیارم اما مجبورم ، مهران عباسی داره با چی کار میکنه؟ با یه کارت صدای 300 400 تومنی ام ادیو ، طرفدار مهران عباسی نیستم اما باید اسم میبردم تا متوجه بشید

• مفید مفید x 1
  17. لوک خوش شانس

لوک خوش شانس عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 1 / -0
    با قسمتی از نظر شما موافقم که تجهیزات تا یه حدی میتونه کمک بکنه ولی دلیل سه برابر بودن apollo 8 به خاطر داشتن خروجی و ورودی های بیشتره...در جواب ایمیلی که به شرکت rme زدم اونا در جواب گفتن که کانورتورbaby face با کانورتور به کار رفته در مدل rme ufx یکسانه حتی داینامیک رنج خروجیشونم یکسانه ولی خب به دلیل تعداد خروجی و ورودی بیشتر ufx قیمتش نزدیک 4 برابره!!!

18. KiuMars_TR

KiuMars_TR عضو سایت

امتیازات:
    +26 / 1 / -1
    من دارم با tlm 103 جواب ميگيرم دوست من با rme uc..ولى حتمأ در كار نيست مسلمأ پرى امپ جدا قابل مقايسه با پرى امپ كارت صدا نيست همونطور ك ميدونيم..ولى اينجورى خرجش ميره بالا چون بايد ٥تومن حد اقل پول پرى امپ بده.من پيشنهادم اينه علمتو ببر بالا زيادم خرج نكن..به خدا كارتو كه بلد باشى با scarlet 2i2 هم صدايى ميگيرى كه دهن همه باز ميمونه..ميكس منظورمه
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏3/2/17, تاریخ ارسال پست اول: ‏3/2/17 ---
    كسى منكر اين نيست خرج كردن بده و لوازم با كيفيت كيفيتو نميبره بالا ولى علم به لوازم ميچربه

آخرین ویرایش: ‏3/2/17
    • مفید مفید x 1
  19. Hossein saadati

Hossein saadati عضو سایت

امتیازات:
    +34 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, FLstudio
    دقیقا همینه که شما میفرمایید

20. لوک خوش شانس

لوک خوش شانس عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 1 / -0
    اقای ساداتی پس چی شد !! در اخر نفرمودید چه مدلی را برای بنده پیشنهاد میکنید که هم قیمتش خوب باشه هم کیفیتش :-)

بارگذاری...