کیبرد

شروع موضوع توسط m_ali_k ‏11/6/14 در انجمن سایر سازها

تاپیک کیبرد تالار سایر سازها در persian-music.org.

1. m_ali_k

m_ali_k

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    سلام نمیدونم سوالم رو جای درستی مطرح کردم یا نه؟!
    من پسری 17ساله هستم ک میخواهم نوزندگی را با کیبرد زیر نظر استاد شروع کنم! از ی اموزشگاه سوال کردم درباره ی کلاس ها ک خصوصی هست و ترمی ک ده جلسه 180تومان. حالا میخوام بدونم شما درباره قیمت کلاس ها اطلاعی دارین؟ و اینکه چ نوع کیبردی بگیرم؟ چ قدر باید خرج کنم؟ حدود 300-400 میشه ی کیبرد متوسط خرید؟ و همچنین ک ب نظر شما طی چند ترم میتونم ب نتیجه برسم؟

Sent from my LT22i using Tapatalk

2. Shayan M8

Shayan M8 عضو سایت

امتیازات:
    +16 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, FLstudio, sonar
    اگر خصوصیه و 10 جلسه 180 تومان از دست نده! از قیمت ذقیق کیبرد خبر ندارم ولی با این قیمت میتونی چیزی بخری که به عنوان تازه کار کارتو راه بنداره، این که چند ترم، باید دید نتیجه از نظر شما چیه. یعنی هدفت چیه، آیا اینه که یه هنری بلد باشی و برای دل خودت بزنی، یا میخوای کار کنی و عضو گروه شی یا...
    اما اگه میخوای به حد اقل استاندارد یه نوازنده برسی باید با استعداد، علاقه، پشتکار و تمرین باشی و بعد 1-2 سال به حد اقل استاندارد ها میرسی در حدی که بتونی قطعات ساده و زیبا بزنی. البته من در صورتی گفتم که سطح صفر صفر باشی، اگه کمترین سابقه ای داشته باشی قطعا کمکت میکنه

موفق باشی

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. m_ali_k

m_ali_k

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    شایان جان ممنون از راهنمایی خوبت

4. m_ali_k

m_ali_k

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    من میخواستم ی هنری بلد باشم و برای دل خودم بزنم! دوستان دیگر با تپجه ب حرف های قبل من لطفا نوع کیبرد هم راهنمایی کنید!

بارگذاری...