کنکور ارشد موسیقی

شروع موضوع توسط mmasuod1 ‏2/3/16 در انجمن موسیقی جهان

تاپیک کنکور ارشد موسیقی تالار موسیقی جهان در persian-music.org.

1. mmasuod1

mmasuod1 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    سلام به همه دوستان و اساتید امیدوارم خوب باشین.تا جایی که تو سایت جستجو کردم جواب سوالام رو نگرفتم به همین خاطر از کسایی که میتونن راهنماییم کنن مخصوصا اونایی که کارشناسی یا ارشد موسیقی خوندن تقاضا دارم بیان و پاسخ بدن چون آینده ام به جواب این سوالا بستگی داره :shamefullyembarrased:
    من دانشجوی ترم آخر فیزیک هستم و تا چند ماه آینده به امید خدا لیسانس فیزیکم رو میگیرم ...
    میخوام برا ارشد ، رشته نوازندگی ساز جهانی (گیتار کلاسیک) رو ادامه بدم و حدود یه سالی وقت دارم (مشکل سربازی ندارم) ، نگاهی به سوالای ارشد سالهای قبل انداختم و تا حدودی الان سردرگمم!!!کتابهای عمومی تئوری مثل خلاقیت موسیقی و کتابهای کمال پورتراب و پرویز منصوری رو خوندم و سوالام اینان :

1.منابع "ارشد" رشته موسیقی چیا هستن؟!؟! (مخصوصا برای قسمت تشریحی = کنترپوان و هارمونی و تاریخ موسیقی و اتنوموزیکولوژی)
    2.برای آزمون عملی "ارشد" باید در چه حدی باشه نوازندگیت و کلا چه شکلی گرفته میشه؟
    3.پیانو عمومی واسه منی که میخوام نوازندگی ساز گیتار کلاسیک بخونم چیا میتونه باشه؟

لطفا اگه وقتشو دارین کامل توضیح بدین تا روشن شه واسم که چه کارایی باید تو این مدت بکنم :)
    با تشکر از همگی :Angrybird6:
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏13/3/16, تاریخ ارسال پست اول: ‏2/3/16 ---
    یعنی واقعا هیچ کسی نیست که بیاد و یه مقداری اطلاعات بده در این مورد؟!؟ عجبببببب!!!:cautious:

بارگذاری...