کنسرت بزرگ رضا یزدانی ١٩ اسفند ١٣٨٨ سالن نژاد فلاح کرج

شروع موضوع توسط Behrouz Paygan ‏4/3/10 در انجمن اخبار موسیقی ایران

تاپیک کنسرت بزرگ رضا یزدانی ١٩ اسفند ١٣٨٨ سالن نژاد فلاح کرج تالار اخبار موسیقی ایران در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    كنـسرت بزرگ رضا يزدانـي 19 اسفنـدمـاه در 2 سانـس 19 و 21
    به سرپرستی بهروز پایگان در تـالار نژاد فلاح كرج برگزار مي‌شود

{username}-{filename}

مراكز فروش بليت:
    ◄ كرج / گالري بركه / تلفن: 4459699
    ◄ كرج / موسسه ستاره سحر(تحويل رايگان در محل) / تلفن: 4452428
    ◄ كرج / آموزشگاه هكات / تلفن: 2223606
    ◄ تهران / ققنوس / تلفن: 22738007
    ◄ تهران / دارينوش / تلفن: 22000400

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏4/3/10
  2. kayko

kayko

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام
    من این کنسرتو رفتم.
    اجرا در مجموع خوب بود.ولی قابل مقایسه با کنسرت پارسال اریکه نبود.چند تا اشکال کوچیک توی اجرا وجود داشت که هم میشه اونا رو ندید گرفت و هم اینکه اشکالاتی بودن که توی هر کنسرتی ممکنه اتفاق بیفته و هم به خاطر اینکه من رضا رو خیلی دوست دارم نمیگم.
    به نظر من آهنگا خوب انتخاب نشده بودن.مثلا "یکی در میون " که تو کنسرت پارسال ترکوند اصلن اجرا نشد،همینطور "دنیای وارونه".به نظر من اجرای 2 آهنگ از آلبوم شهر دل کار درستی نبود.
    اما امسال آهنگ خلیج فارس سالنو منفجر کرد که دوبار هم اجرا شد.
    چیزی که توی همه کنسرتای ایرانی وجود نداره نظمه که توی این کنسرت اصلا نظمی وجود نداشت.برنامه با یک ساعت تاخیر شروع شد و رفت و آمد در حین اجرای کنسرت خیلی زیاد بود.همه کسایی که وسط اجرا میرفتن و میومدن از مسئولان برگزاری بودن و واقعا نمیدونم با وجود این همه دوندگی چرا این کنسرت اینجوری برگزار شد.انقدر سر و صدا زیاد بود که صدای سوت اول آهنگ لاله زار شنیده نمیشد.وسط اجرای کنسرت هم تا همه میخواستن برن تو حس آهنگ ،چراغای سالن بی دلیل روشن میشدن که یه جا دیگه صدای خود رضا هم در اومد.ویدیو پرژکتوری که تصاویر رو پخش میکرد خیلی باحال بود.در تمام مدت کنسرت سایه آرش زمانیان(بیسیست گروه:smile (61):) به همراه گیتارش وسط اون افتاده.بعضی اوقات قطع میشد و حتی برفکی هم میشد.کار جالبی که رضا توی کنسرت امسال انجام داده بود این بود که تصاویر منتخب از فیلمهای حکم و رییس رو بات خودش آورده بود که در حین اجرای آهنگای لاله زار و آهنگ "پسر" از همون ویدیو پرژکتور پخش بشن ولی فکرشو بکنین ،زمان اجرای آهنگ لاله زار سی دی حکم آماده نبود.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    صدای سالن هم باز مثل بقیه کنسرتای ایرانی ضعیف بود و حتی در چند مورد وسط اجرا سوت کشید.
    ورود اسپانسر به دنیای موسیقی خیلی خوبه ولی اسپانسری باشه که ارزش و اهمیت موسیقی رو بدونه،نه فقط به اهداف خودش فکر کنه. شرکت نوین چرم واقعا کنسرتو اونجوری که در خور موسیقی باشه برگزار نکرد.حالا کنسرت رضا یزدانی که جایگاه خودشو داره.استفاده از وقت آنتراک برای اهدای جوایز قرعه کشی نوین چرم حتی صدای مردم رو هم در آورد واقعا کسانی که بلیط کنسرتو به قیمت 15و20و25و30و35 هزار تومان خریدن اومدن که صحنه عکس انداختن مدیر نوین چرم با برنده های قرعه کشیشونو ببینن ؟؟؟ حتی جایزه دادنشون هم در خور شان نبود.کنسرت پارسال که اسپانسر نداشت خیلی با کیفیت تر برگزار شد.
    من با اینکه طرفدار پروپا قرص رضا هستم در مجموع از این کنسرت راضی نبودم.باز میگم اجرا در مجموع خوب بود ولی نظم و صدا اصلن.
    آقا بهروز اجرا و تیپ شما خیلی عالی بود.مخصوصا توی آهنگ کارتون.
    {username}-{filename}

3. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    Kayko عزیز سلام اول از همه خوشحالم که به کنسرت ما اومدی من با تمام حرفات موافقم و اگر بدونی مسئولین سالن از صبح تا موقعی که ما رفتیم خونه چه بلایی سر ما آوردن متوجه میشی ما هیچ نقشی تو این بی نظمی ها نداشتیم در مورد آهنگ یکی در میون و دنیای وارونه ، جالبه برات بگم که یکی درمیون که توسط رییس سالن در همون لحظه اجازه ی اجرا نگرفت !!!!!! دنیای وارونه هم که از ارشاد اجازه ی اجرا نگرفت " دنیای وارونه رو باش رود خونه ها تشنه شونه --- قدرت پهلوو نامون به تیزیه دشنشونه " خوب این قابل حدس بود که نمیگیره ... ولی بزرگترین مشکل مسئولین و کارکنان سالن بودن تا یک ساعت قبل از اجرا برقمون قطع بود که ساند چک نکنیم شما از ساند چک 1 ساعته چه توقعی داری Kayko عزیز در نهایت اینجا ایرانه چند وقت پیش رضا صادقی هم تو همین سالن کنسرت داشت که اون بنده خدا رو هم کلی اذیت کردن.... در نخایت هم از لطفت ممنونم یه چیزه دیگه رو هم بگم یه کم بخندین من پشت سینت ایستاده بودم و پدال زیر پام بود گه گاهی برای گرفتن پدال پامو میاوردم جلو و باز میبردم عقب پارت اول یکی اومد دم سن بهم گفت حراست گفته اینقدر تکون نخور !!!! چرا قر میدی :))))) منم تا آخر پارت 1 مثل یه مجسمه پشت ساز بودم ، این وقاهت تمام عیار اولین بار بود که برام اتفاق میافتاد...

4. kayko

kayko

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    واقعن با این همه مشکل با روحیه و روی خندون به روی استیج اومدن سخته.
    خسته نباشین

5. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    داداش گلم بهروز عزیز:

والله باید خدا رو شکر کنید. پس ما چی بگیم.؟
    توی این یکماهه اینجا سریالهایی داشتیم.!!
    حدااقل ده تا کنسرت از بچه هاب بندر و تهران داشتیم.
    نکته جالب اینه که همه این کنسرتها که معمولا د وشب بودن با سخت گیری اماکن سب اول کنسل میشد.
    حالا شما حساب کن ملت بیچاره بلیط خریدن و اومدن پشت در و میگن امشب کنسرت کنسله.!! شا کی نمیشن ؟
    بچه های بندر به این کار عادت دارن. اما خواننده هایی که میان بندر کنسرت بدن چی ؟
    ابرومون رفت..!!
    محسن یگانه با کلی تبلیغات و سه شب اجرا فقط تونست یه شب کنسرت بده. دلیل : مخالفت اماکن چرا > خدا میدونه.
    همین هفته قبل حمید عسگری اومده بود تا روز قبل از اجرا نمیذاشتن بنر و بیلبورد بزنه.!! شب اول کنسرت کنسل شد. و شب دوم دو سانس به تلافی و جبران کسانی که دیشب بلیط داشتن.
    بنده خدا روی سن کلی گله کرد و گفت :
    دیگه نمیام بندرعباس کنسرت بدم و اگه دوستانم خواستن بیان منصرفشون میکنم.!!

بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)