کنترل باندهای مانیتورینگ توسط میکسر !

شروع موضوع توسط *PEYMAN* ‏27/5/13 در انجمن Sound Monitor ( مانیتورهای صدا )

تاپیک کنترل باندهای مانیتورینگ توسط میکسر ! تالار Sound Monitor ( مانیتورهای صدا ) در persian-music.org.

1. *PEYMAN*

*PEYMAN*

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio
    سلام دوستان ...
    من باند Edifire دارم و برای مستر کردن کارام ازشون استفاده میکنم ..
    شاید تعجب کنید که چرا میگم برای مستر کردن از باند های Edifire استفاده میکنم ..
    در واقع چند باند Edifire رو با هم ترکیب کردم تا بتونم بهترین حالت صدا رو داشته باشم ..

اول بگم که :
    - یکی از باندام 3 تیکس که یک Sub داره و 2 تا باند L و R که صداهای L و R معمولی ازشون بیرون میاد ..

- یکی دیگه از باندام که 2 تیکس ، میشه گفت یک آمپلیفایر هستش که جوری مدارات داخلشو طراحی کردم که فقط ( صدای L و R استریو خالی ) از داخلشون در میاد

- یکی دیگه از باندام که فقط یک Sub خالیه و بیشتر برای گوش دادن Kick ازش استفاده میکنم ..

( دوستان اگه مایل بودن طریقه ی ترکیب باند هام رو بهشون میگم )

حالا به عکسی که در پایین گذاشتم خوب دقت کنید :

کنترل باندهای مانیتورینگ توسط میکسر !-85765377813102795778.png

اگه دقت کرده باشین همه چیز تو عکس مشخصه

حالا سوال من از شما دوستان عزیز اینه که آیا میتونم با میکسر های Behringer Xenyx 502 و یا Behringer Xenyx 802 کاری کنم که ورودی به باند هام رو کنترل کنم ؟

مثلا با یک ولم Sub 2 رو کم و زیاد کنم ! و با ولم دیگه مثلا باند های Stereo رو کم و زیاد کنم ! ؟

میدونم که میکسر کارش اینه که چند ورودی بهش بدیم و یک خروجی به ما تحویل بده .. ولی میخوام ببینم این چیزی که من ازش میخوام میشه انجام بدم ؟

(( کلا جمع بندی سوالم اینه که میخوام به میکسر یک خروجی بدم و میکسر 3 خروجی بهم بده و بتونم اون سه خروجی رو با میکسر کنترل کنم .. )) همچین چیزی میشه با میکسر انجام داد ؟

پیشاپیش ممنون بابت پاسختون

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏27/5/13
بارگذاری...