کمک

شروع موضوع توسط غلامعلی مانکن ‏9/3/10 در انجمن صدای خواننده ( Vocal )

تاپیک کمک تالار صدای خواننده ( Vocal ) در persian-music.org.

1. غلامعلی مانکن

غلامعلی مانکن Banned

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام بچه ها
    نمی دونم چرا در این سایت بزرگ که همه چیز پیدا میشه نسبت به وکال کم لطفی شده.امیدوارم از این به بعد وکال رنگ و روی تازه ای بگیره و انشالاه هم به سرعت این انجام بگیره چون سرعت آپ سیستم بی نهایت بالاست و این را مدیون مدیران پر ذوق که نیروی متحرکه ی سایت هستند و کاربران فوق العاده هستم.
    آیا کتابی به زبان فارسی که راجع به وکال باشه و مفید هم باشه پیدا میشه.من 10تومن دادم و دی وی دی آموزش تصنیف توسط فراهانی را خریدم ولی متاسفانه چیز به درد بخوری توش نبود و از اول تا آخر راجع به ر یم سل فا بود.اگه میشه نام کتابها را ذکر کرده و بگویید که از کجا میشه پیداش کرد.چون بچه شهرستانی هستم.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. غلامعلی مانکن

غلامعلی مانکن Banned

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    نیمی دونم شما عزیزان چه طور تمرین وکال می کنید ولی من نوار را پلی می کنم و همراه با اون می خونم.صداهای معمولی را می رسم یعنی هنجره اجازه میده و لی نمی تونه با خواننده های دارای صدای اوج مثل ابراهیم تاتلیسس بیاد و تو اکتاو پایین تر از او هم نمی تونم بخونم یعنی حنجره و ذهنم می خاد تو همون اکتاو صدای خوانندهی اصلی رول بازی کنه و تو اکتاو پایین تر از صدای خواننده نمیره و مسلما بضاعت حنجره ی من به اکتاوی که ابراهیم میخونه نمیرسه.می خواستم بدونم چه تور میتونم تو اکتاو پایین تر از اکتاو خواننده اصلی بخونم.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏9/3/10
بارگذاری...