1. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  2. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

کمک

شروع موضوع توسط غلامعلی مانکن ‏9/3/10 در انجمن صدای خواننده ( Vocal )

تاپیک کمک تالار صدای خواننده ( Vocal ) در persian-music.org.

1. غلامعلی مانکن

غلامعلی مانکن Banned

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام بچه ها
    نمی دونم چرا در این سایت بزرگ که همه چیز پیدا میشه نسبت به وکال کم لطفی شده.امیدوارم از این به بعد وکال رنگ و روی تازه ای بگیره و انشالاه هم به سرعت این انجام بگیره چون سرعت آپ سیستم بی نهایت بالاست و این را مدیون مدیران پر ذوق که نیروی متحرکه ی سایت هستند و کاربران فوق العاده هستم.
    آیا کتابی به زبان فارسی که راجع به وکال باشه و مفید هم باشه پیدا میشه.من 10تومن دادم و دی وی دی آموزش تصنیف توسط فراهانی را خریدم ولی متاسفانه چیز به درد بخوری توش نبود و از اول تا آخر راجع به ر یم سل فا بود.اگه میشه نام کتابها را ذکر کرده و بگویید که از کجا میشه پیداش کرد.چون بچه شهرستانی هستم.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. غلامعلی مانکن

غلامعلی مانکن Banned

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    نیمی دونم شما عزیزان چه طور تمرین وکال می کنید ولی من نوار را پلی می کنم و همراه با اون می خونم.صداهای معمولی را می رسم یعنی هنجره اجازه میده و لی نمی تونه با خواننده های دارای صدای اوج مثل ابراهیم تاتلیسس بیاد و تو اکتاو پایین تر از او هم نمی تونم بخونم یعنی حنجره و ذهنم می خاد تو همون اکتاو صدای خوانندهی اصلی رول بازی کنه و تو اکتاو پایین تر از صدای خواننده نمیره و مسلما بضاعت حنجره ی من به اکتاوی که ابراهیم میخونه نمیرسه.می خواستم بدونم چه تور میتونم تو اکتاو پایین تر از اکتاو خواننده اصلی بخونم.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏9/3/10
بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - کمک
  1. popirani
    پاسخ ها:
    9
    نمایش ها:
    3,293