کمک مشکل در کورگ ترایتون استودیو .

شروع موضوع توسط wegax4 ‏6/10/12 در انجمن Korg

تاپیک کمک مشکل در کورگ ترایتون استودیو . تالار Korg در persian-music.org.

1. wegax4

wegax4 عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    باسلام خدمت همگی ..

دوستان من جند روز پیش اورگ Triton studio رو خریداری کردم که اولآ دکمه دیسک رو انتخاب

میکنم همه نوشته هاش مانند سیو - لود - وغیره بصورت نقطه چین شده وکمرنگ شدن وهیچ حق انتخابی نیست .

دوم هرکاری بخوام انجام بدم میزنه Memory protected ... بااینه 3عدد رم روش سوار کردم
    خاهشااا اگه امکان داره مشکله منو حل کنید ..

اگه os ای برای این دستگاه هست بازم طریقه و روش صفرکردن دستگاه رو بفرمایید ...

واقعاااا ازهمگی تشکر میکنم :smile (46):

2. Sina.d

Sina.d عضو سایت VIP

امتیازات:
    +120 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    شما وقتی دکمه Disk را میزنی باید انتخاب کنی که میخوای روی Harddisk چیزی ذخیره کنی یا CD. احتمالا گزینه روی CD هست و برای همین همه چیز کم رنگ و غیر قابل انتخاب هستش.
    برای اینکه از Memory Protected در بیاد باید بری تو Global و گزینه مراقبت از ذخیره کردن اطلاعات روی کیبورد را از Memory protected عوض کنی تا بتونی ذخیره کنی. اینکه شما 3 تا ram داری فقط بدرد سمپل میخوره والا بقیه چیزهای دیگه روی حافظه خود سینتی سایزر ذخیره میشه.
    اخرین ورژن سیستم عامل را هم میتونی از اینجا دانلود کنی.

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  3. saeid korg

saeid korg عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوستان كسي ميتونه در موردpa800 كمي راهنماييم كنه ممنون ميشم\ مشكل اينه موقعي كه USB رو به دستگاه وصل ميكنم براي لود كردن ست ها ابتدا وقتي دكمه media رو ميزنم كه صفحه تاچ ست وريتم داخل USB نشون ميده پايين صفحه چند گزينه هستش براي حذف و نامگذاري وكپي و غيره فقط ميشه ست ها رو ريخت تو كيبورد اما هر چه سعي ميكنم نميشه بصورت مستقيم از USB پخش شه يني پايين صفحه سمت راست اخرين گزينه نوشته USB توش دو مورد هست براي CONCTION اتصال\ يكي Dicable و بعدي Enbaled وقتي گزينه Enbald ميزنم كه با كيبورد كانكشن بشه تاچ صفحه از كار ميفته وحركت نميكنه اما فقط گزينه Dicable كار ميكنه كه به محض زدنش دوباره صفحه كار ميكنه ميشه كپي كرد لود كرد به كيبورد اما كانكت نميشه به كيبورد عيب از كجاست؟

4. Sina.d

Sina.d عضو سایت VIP

امتیازات:
    +120 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    دوست عزیز
    در P800 شما نمیتونید ریتم و صداها را مستقیم از USB پخش کنید. اول باید Load کنید در کیبورد و بعد استفاده کنید.

5. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    سینا جان برنامه ایی هستش که بشه بدون نیاز به ترایتون فایلهای sng یا همون ( song ) رو به MID تبدیل کرد ؟

6. bijan33

bijan33

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    سلام خستنه باشین بزرگوار ان صداهای تزرایتون استادیو ندارین من بخدا در به در دنبال صداهای d50 //sorna // saz , و صداهای ترکی و اینا هستم اگر محبت کنین ممنون میشم

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. ترایتون

,
  2. ترایتون استودیو قوی هستش

,
  3. ترایتون استودیو قدرت دارد