کمک در stylus-rmx

sasha5879

هنرمند
20/9/09
40
3
0
سلام .

من STYLUS-RMX رو نصب کرده و کرک کرده ولی در نصب و وارد کردن Xpansion ها در استایلوس مشکل دارم . دوستانی که قبلا نصب کردن اگر میشه من رو راهنمایی کنید .

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

sasha5879

هنرمند
20/9/09
40
3
0
مثلا
Spectrasonics.Rmx.Sage.Expanders.Burning.Grooves.Rmx

یا

Spectrasonics.RMX.SAGE.Expanders.Liquid Grooves

که به صورت rar دانلود کرده ولی در نصب آنها با مشکل موجه شدم .

sasha5879

هنرمند
20/9/09
40
3
0
در EXP Libraries کپی کردم ولی نتیجه نداد ؟ شاید کامل نصب نکردم .؟ نمیدونم .

sasha5879

هنرمند
20/9/09
40
3
0
در core library همریختم اما باز هم خبری نبود . کار دیگری غیر از کپی کردن هم نیاز هست انجام بدم . یا اینکه فقط کپی کنم کافیه

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
يعني چي كه خبري نبود.؟
اينها رو با اون rmx دانلود كردين؟
چون اينها جز اصلي برنامه هستن. و بايد در اون فولدر كپي بشن و بعد از كپي ريتمها تون بيشتر ميشه.
براي اكسپنشن ها فولدر ديگه ايي هستش.
اين دو تا فايلي كه اسم بردين در واقع فايلهاي صوتي خود rmx هستن كه بايد بعد از نصب برنامه اونها رو در فولدر core كپي كنين. تا بانك برنامه كامل بشه.

sasha5879

هنرمند
20/9/09
40
3
0
خوب من جدا از هم دانلود کرد . این 2 تا رو هم رییختم ولی درست نشد . راستی فایل تصویری یا pdf اموزشی نصب کامل استایلوس هست که من دانلود کنم . ؟

sasha5879

هنرمند
20/9/09
40
3
0
پیداش کردم ممنون . 2 باره نصب میکنم . شاید این بار درست شد .

Hamidreza Mehrfar

مدیر ارشد
تیم مدیریت
مدیر ارشد
سلام
Stylus رو نصب كردم(مطابق فايل آموزشي) ولي يك مشكلي هست
بعد از چند دقيقه كه باهاش كار مي كنم صداش قطع ميشه
فكر هم نميكنم حالت دمو باشه چون اگه حالت دمو بود احتمالا بايد خودش مي گفت كه دمو هست

سلام دوست عزیز ساشا احتمالاً یه پوشه دیگه به اسم stylus-rmx داری توی پروگرام داریو ویندوزت قبلاً من هم خودم با این مشکل مواجه شده بودم مال مکن کلوسوزو نصب کردم اینطور شد سرچ کن اگه داری کلاً پاک کن دوباره نصب کن حل میشه:smile (73):

سلام hrm عزیز با میدی کیبرد کار میکنید یا ساز (ارگ) اگه با ساز باشه احتمالاً ولوم صدای سازتون بازه باید بسته باشه البته بعضی اوقات این اتفاق میوفته :smile (73):

Hamidreza Mehrfar

مدیر ارشد
تیم مدیریت
مدیر ارشد
سلام hrm عزیز با میدی کیبرد کار میکنید یا ساز (ارگ) اگه با ساز باشه احتمالاً ولوم صدای سازتون بازه باید بسته باشه البته بعضی اوقات این اتفاق میوفته :smile (73):
ميدي كنترلر با ارگ فرقي نمي كنه
اينها فقط اطلاعات ميدي رو ميفرستن
اگه به صورت دستي هم نت نويسي ميكردم باز هم اين مشكل پيش ميومد
به هر حال ممنون فهميدم مشكل از كجا بود :smile (35):

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
ميدي كنترلر با ارگ فرقي نمي كنه
اينها فقط اطلاعات ميدي رو ميفرستن
اگه به صورت دستي هم نت نويسي ميكردم باز هم اين مشكل پيش ميومد
به هر حال ممنون فهميدم مشكل از كجا بود :smile (35):
ولی من مدتی بود که با ساز (ارگ )کار میکردم این مشکل واسم پیش میومد

در خدمتم

Mat

11/9/09
186
22
18
تهران
دوستان سلام

كسي مي دونه ريتم هاي ايرانيش تو كدوم اكسپنشن هست يا اينكه همراه برنامه اصلي وجود داره؟ من هنوز نصبش نكردم

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
سلام.
من شنيدم توي يه اكسپنشن به نام جمالي هستش.
البته همون ريتمهاي علي توللي هستش كه به صورت اكسپنشن درش آوردن.
شما خودتون هم ميتونين اكسپنشن فارسي درست كنيد.
كافيه لوپ هاي ايراني رو در برنامه recycle برش بدين و اونو يه فرمت rex ذخيره كنيد و با برنامه ايي كه در dvd استايلوس و به نام rex convertor هستش اونو به فرمت فابل شناسايي توسط استايلوس تبديل كنيد و در پوشه اكسپنشنها ذخيره كنيد.
الان ميتونيد اونو در ليست لوپهاتون ببينيد و استفاده كنيد.

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
دوستان سلام

كسي مي دونه ريتم هاي ايرانيش تو كدوم اكسپنشن هست يا اينكه همراه برنامه اصلي وجود داره؟ من هنوز نصبش نكردم
اول اينكه شما كدوم ورژن رو داريد ؟ همون 2 DVD يا اينكه آبديت شده رو كه بيش از 30 GB هست ؟ توي نسخه اصلي كه به صورت 2 DVD هست ريتم ايراني نداره و بايد اكسپنشن آبديت شده رو كپي و توي پوشه Sage .