کمک در زمینه MIDI Import در FL Studio

شروع موضوع توسط شهاب محمّدی ‏18/7/13 در انجمن برنامه اف ال استودیو FL Studio

تاپیک کمک در زمینه MIDI Import در FL Studio تالار برنامه اف ال استودیو FL Studio در persian-music.org.

1. شهاب محمّدی

شهاب محمّدی عضو سایت

امتیازات:
    +23 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام دوستان و اساتید وقت بخیر .

مشکلی تو اف ال داشتم که با تحقیق تو سایت چیزی راجع بهش پیدا نکردم شاید جایی مطرح شده ولی من ندیدم با عرض پوزش اگه تاپیک تکراریه .

دوستان من وقتی یه فایل با پسوند MIDI رو داخل Daw از قسمت Import باز میکنم بصورت جدا جدا بهم شیار هارو میده ولی مشکل اینجاست که بعدش Daw از رو سورس داخل MIDI خودش تمپو تنظیم میکنه ، خودش ولوم صدا رو تنظیم میکنه و خودش روی کانال ها Panning ایجاد میکنه و اجازه دستکاری به من نمیده ، حتی وقتی من Tempo رو بالا یا پایین میکنم یا Replace روی VST انجام میدم هم تغییری روی این مشکل ایجاد نمیشه و بعد Pause دادن به آهنگ و Play مجدد سیستم بصورت خودکار به حالت پیشفرض MIDI برمیگرده.

مشکل دوم اینکه بعضی از MIDI فایل ها چرا اصلا داخل FL نه بصورت Importing نه بصورت Drag and drop باز نمیشه و ارور میده ؟! درحالی که مثال KM Player فایل رو باز میکنه !

با تشکر از وقتی که برای مطالعه قرار دادین
    :smile (70)::smile (70)::smile (70):

2. M.Minoo

M.Minoo مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +924 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    دوست گرامی شما برای اینکه از اون میدی استفاده کنید در هر کانال به پیانو رول رفته و از گوشه گزینه فایل و سپس اکسپورت از میدی رو انتخاب کنید اینکارو برای همه کانلها کنید و سپس در یک پروزه جدید یکی یکی این میدی ها رو در کانالهای جدا و از پیانو رول و همون ادرس ایمپورت کنید حالا هر تمپو و تغییری که اعمال کنید دست خودتونه .

3. شهاب محمّدی

شهاب محمّدی عضو سایت

امتیازات:
    +23 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    با سپاس از شما ، شما برای مشکل دوم یعنی باز نشدن بعضی از فایل های میدی داخل Daw راه حل ندارین ؟

4. M.Minoo

M.Minoo مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +924 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    ارورش رو بذار ببینم چی میگه
    کلا fl یه مشکل راجع به همه نوع فایل داره و اونم اینه که اگه فایلی رو مثلا از اینترنت دانلود کنی (و اون کسی که اپلود کرده مثلا فایل رو توی درایو c کامپیوترش بوده و اپلود کرده ) بعد شما اونو دانلود میکنید و مثلا میبرید در درایو dکپی میکنید حالا وقتی میخواین اون فایل رو در fl باز کنید اونو اصلا بار نمی کنه ( این مثال هم برای میدی هم برای فایلهای صوتی و هم برای پروزه های fl صادق هستش). البته فکر کنم دلیلش از کرکهای برنامه باشه.

بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - کمک در زمینه
  1. farshad_197
    پاسخ ها:
    67
    نمایش ها:
    11,981
  2. arashdj71
    پاسخ ها:
    14
    نمایش ها:
    2,201