کمک در خرید هدفون

• شروع کننده موضوع Ramtin
  • تاریخ شروع
9/8/14
1
0
1
34
سلام
با بودجه ی حدودا 600 تومان چه هدفونی پیشنهاد میکنید
برای گوش دادن به موسیقی الکترونیک و گاها پاپ ترجیحا کلوز باشِ صدا کمتر نشت کنه

8/5/12
48
28
18
Tehran
K77 هدفون مانیتورینگه که صدای فلت میده
به نظرم خیلی خوبه
ولی k44 فقط هدفون ضبطه
و مانیتور نیست
درسته رو جعبه K77 نوشته مانیتورینگ . خودم هم 77 رو دارم و صدای 44 رو هم شنیدم اما زیاد فرقی با هم ندارن !! اونی که بشه بهش گفت مانیتور 99 که یکم گرون تره

8/5/12
48
28
18
Tehran
100درصد k99 مانیتور تره
ولی k77 از k44 فلت تره
درسته ، اگه دقت کنی گفتم زیاد با هم فرقی ندارند . وقتی صدای 99 رو با 77 مقایسه کنیم که زیاد تو قیمت فرقی ندارن میبینی 99 خیلی با 77 فرق داره و بهتره ولی این اختلاف بین 77 و 44 زیاد نیست

10/2/12
35
2
8
تهران
درسته ، اگه دقت کنی گفتم زیاد با هم فرقی ندارند . وقتی صدای 99 رو با 77 مقایسه کنیم که زیاد تو قیمت فرقی ندارن میبینی 99 خیلی با 77 فرق داره و بهتره ولی این اختلاف بین 77 و 44 زیاد نیست
البته من 99 رو نمیتونم بگیرم چون کاملا close نیست و من وکال گرفتن هم واسم اهمیت زیادی داره.درسته؟

Dr.Noise

هنرمند
عضو سایت
23/2/10
1,948
2,708
113
31
نیشابور
facebook.com
جمش کنید باو ی هفتش گذشته پست منو ب شخمتونم حساب نکردید
درود دوست عزیز ...
لطفا در نوشتن پست کمی بیشتر دقت کنید و از اصطلاحات توهین آمیز استفاده نکنید . حتما دوستان نتونستن جواب مناسبی برای سوالتون پیدا کنن ، در غیر این صورت دریغ نمیکردن !!
هدفون beyer dynamic DT 770 pro فکر میکنم گزینه خوبی برای شما باشه ...
موفق باشید ...

Sent from my K00Z using Tapatalk

10/5/15
29
2
3
30
دوستان من یک سوال داشتم اگر بخوام یک هدفون که هم ب درد کار میکس و تنظیم بخوره و هم به درد رکورد وکال و رنج قیمتیش بین ۱۰۰تا۲۰۰تومان باشه چه مارکی رو پیشنهاد میکنید؟؟چون من روی هدفون هیچ شناختی ندارم..

14/11/14
1,094
636
83
35
ایران
دوستان من ی کا99 دارم... میخوام واسه رکورد یه هدفون پشت بسته بگیرم که کیفیت خوبی داشته باشه ارزون خم باشه چی مناسبه؟

Dr.Noise

هنرمند
عضو سایت
23/2/10
1,948
2,708
113
31
نیشابور
facebook.com
دوستان من یک سوال داشتم اگر بخوام یک هدفون که هم ب درد کار میکس و تنظیم بخوره و هم به درد رکورد وکال و رنج قیمتیش بین ۱۰۰تا۲۰۰تومان باشه چه مارکی رو پیشنهاد میکنید؟؟چون من روی هدفون هیچ شناختی ندارم..
درود علیرضا عزیز ...
به نظر شخصی من ، و با تجربه ای که در استفاده از هدفون های مختلف در این رنج قیمت داشتم ، هیچ کدوم ارزش خرید ندارن !! اصلا کیفیت قابل قبولی رو ارائه نمیدن . کلا هدفون زیر ۵۰۰ هزار تومن ، به درد کار نمیخوره . من خودم کلی هدفون عوض کردم و وقتی صدای beyedynamic dt770 pro 250 ohm رو شنیدم ، شگفت زده شدم‌ !!
در نهایت تصمیم با شماست ، اما من پیشنهاد نمیکنم ...
موفق باشی ...
دوستان من ی کا99 دارم... میخوام واسه رکورد یه هدفون پشت بسته بگیرم که کیفیت خوبی داشته باشه ارزون خم باشه چی مناسبه؟
درود آرتین عزیز ‌...
با همون k99 رکود بگیر . اگه میخوای یکی دیگه بخری ، k44 بگیر که ارزون باشه . اما خیلی هم تفاوت با k99 نداره !! یعنی اونقد که میگن پشت بسته نیست !! پیشنهاد میکنم که هدفون های داخل بازار روهم چک کنید . داخل اونا گاهی چیزای خیلی خیلی بهتری پیدا میشه !! وحتی ارزون تر . من خودم برای ضبط از هدفون A4tech استفاده میکنم !!
موفق باشی ...

Sent From My Galaxy Grand 2

14/11/14
1,094
636
83
35
ایران
درود علیرضا عزیز ...
به نظر شخصی من ، و با تجربه ای که در استفاده از هدفون های مختلف در این رنج قیمت داشتم ، هیچ کدوم ارزش خرید ندارن !! اصلا کیفیت قابل قبولی رو ارائه نمیدن . کلا هدفون زیر ۵۰۰ هزار تومن ، به درد کار نمیخوره . من خودم کلی هدفون عوض کردم و وقتی صدای beyedynamic dt770 pro 250 ohm رو شنیدم ، شگفت زده شدم‌ !!
در نهایت تصمیم با شماست ، اما من پیشنهاد نمیکنم ...
موفق باشی ...

درود آرتین عزیز ‌...
با همون k99 رکود بگیر . اگه میخوای یکی دیگه بخری ، k44 بگیر که ارزون باشه . اما خیلی هم تفاوت با k99 نداره !! یعنی اونقد که میگن پشت بسته نیست !! پیشنهاد میکنم که هدفون های داخل بازار روهم چک کنید . داخل اونا گاهی چیزای خیلی خیلی بهتری پیدا میشه !! وحتی ارزون تر . من خودم برای ضبط از هدفون A4tech استفاده میکنم !!
موفق باشی ...

درود بر شما... بله منم منظورم همین بود زیاد فلت بودن و این چیزاش مهم نیست چون فقط واسه رکورد میخوام...بین همون مدلهایی ک ارزونه تو بازار مثلا 30/40هزار تومن چی پیشنهاد میدید؟

10/5/15
29
2
3
30
Dr.noise عزیز اگر این هدفونی که نام بردید رو بخرم ,آیا هم برای رکورد خوبه هم برای میکس و مستر؟؟؟

Dr.Noise

هنرمند
عضو سایت
23/2/10
1,948
2,708
113
31
نیشابور
facebook.com
Dr.noise عزیز اگر این هدفونی که نام بردید رو بخرم ,آیا هم برای رکورد خوبه هم برای میکس و مستر؟؟؟
بله هدفون بیرداینامیک کاملا کلوز هستش و صداش عمق خوبی هم داره . میتونید باهاش ، میکس هم تانجام بدید . هر چند من خودم خیلی موافق میکس با هدفون نیستم و ترجیح میدم با مانیتور این کار رو انجام بدم ...
اما کلا هدفون قابل اعتمادی هستش و از خریدش پشیمون نمیشید ...
موفق باشید ...
درود بر شما... بله منم منظورم همین بود زیاد فلت بودن و این چیزاش مهم نیست چون فقط واسه رکورد میخوام...بین همون مدلهایی ک ارزونه تو بازار مثلا 30/40هزار تومن چی پیشنهاد میدید؟
من مدل sennheiser hd 201 رو شنیدم و به نظرم خوب بود . کلوز هم تقریبا بود . مدل های بازار رو دیگه باید برید ببینید و تست کنید ، مدل های به قول بازاری ها high copy رو کلا پیشنهاد نمیدم !! اگر خواستین بخرین ، سعی کنید برند معتبری تهیه کنید . اصلی ها از high copy ها بهترن . مثل A4tech و ...
موفق باشی ...

9/9/17
1
3
3
28
سلام من پیانو دیجیتال kurzweil mp10 دارم و می‌خوام یک هدست خوب براش بگیرم میشه راهنماییم کنید هرچه زودتر؟؟؟

• عالیه!
واکنش‌ها: Soheil Monfared

ما در شبکه‌های اجتماعی